Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Nie ma problemu na następnych zjęciach, na których będziemyale nie w tym tygodniu, napewno pojawi się kamera:diabloti:[/quote]
Mamusieńko moja kochana, to jeszcze jeden stresor bedzie???:crazyeye: To już malo poobijana psychicznie i fizycznie wracam z tressurki, żeby jeszcze swoja d... na filmie ogladać:placz: :placz: :placz: ? Poza tym miał być wątek o odreagowywaniu i co? Jest juz? Bo ja chciałam nadmienić , że nigdy nie myslałam, że robienie śledzików moze sprawic przjemność :razz: .

Link to comment
Share on other sites

my bylismy caly dzien nad starorzeczem buga.pieknie tam jest.psy padniete,wyplywaly sie za wszystkie czasy[poza shadowskim on do brzucha-dalej walcie sie:roll: ].chlopcy ekhem mieli na siebie ochote i w zwiazku z powyzszym luzem to biegali w kagancach[gloopki:mad: ].wytrzaskali sie i spokoj.shadowski dostal lomot od wambo:diabloti: a chita od alme:diabloti: :diabloti: .i zycie stalo sie piekniejsze od razu:cool3: .:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']my bylismy caly dzien nad starorzeczem buga.pieknie tam jest.psy padniete,wyplywaly sie za wszystkie czasy[poza shadowskim on do brzucha-dalej walcie sie:roll: ].chlopcy ekhem mieli na siebie ochote i w zwiazku z powyzszym luzem to biegali w kagancach[gloopki:mad: ].wytrzaskali sie i spokoj.shadowski dostal lomot od wambo:diabloti: a chita od alme:diabloti: :diabloti: .i zycie stalo sie piekniejsze od razu:cool3: .:evil_lol:[/QUOTE]

Kurczę ale fajnie :loveu: cały dzień nad wodą. Mój suczek by chyba oszalał ze szczęścia:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']sucz juz ma bh wiec mam luz a przy zdawaniu hgh i fh to zadnych klopotow z czubem nie mialam.zreszta bh przeszla jak burza-az mi szczeka opadla:lol: :crazyeye: .teraz czeka nas fh2 i potem rh.klopoty zaczna sie przy schh-cholerne posluszenstwo.na rekawie mamy luz-tez ma power.nie chce mi sie myslec o tym cwierkaniu do schh:placz:[/quote]Ayshe, wracam do twojego posta, bo zapomniałam spytać, co to jest RH?
BH to Beglaithund, FH to Fahrtenhund,a HGH, to pasienie, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Żmija, ja co prawda na szkoleniu jestem prawie ślepa i głucha, bo nie widze świata poza swoim psem, ale mam wrażenie, że ten twój podrabiany onek jest psem, ktory radzi sobie najlepiej :lol: [/quote]
Sie usmiałam gorzko:cool3: . Jak będziesz miała chwilę, popatrz na psiury Glonków, na Szirke, na Pyrosa, na Maksa, który roboi się coraz fajniejszy. Przede mna droga długa i ciernista:evil_lol: . Biały gad radzi sobie najlepiej z :
[LIST=1]
[*]jedzeniem gówien:mad:
[*]dziamotaniem na inne psy:mad:
[*]pieknym aportowaniem raz na 100 razy, żebym była przekonana, ze jestem do dupy i głupia, a mój pies mądry:mad:
[*]chaotycznym i nieporzadnym lataniem po sladzie, jak nie ma śniegu:mad:[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Sie usmiałam gorzko:cool3: . Jak będziesz miała chwilę, popatrz na psiury Glonków, na Szirke, na Pyrosa, na Maksa, który roboi się coraz fajniejszy. Przede mna droga długa i ciernista:evil_lol: . Biały gad radzi sobie najlepiej z :
[LIST=1]
[*]jedzeniem gówien:mad:
[*]dziamotaniem na inne psy:mad:
[*]pieknym aportowaniem raz na 100 razy, żebym była przekonana, ze jestem do dupy i głupia, a mój pies mądry:mad:
[*]chaotycznym i nieporzadnym lataniem po sladzie, jak nie ma śniegu:mad:[/LIST][/QUOTE]

Nie bądź dla niej taka ostra:shake: bo naprawdę dobrze sobie radzi:lol: a my dziękujemy za dobre słowa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Sie usmiałam gorzko:cool3: . Jak będziesz miała chwilę, popatrz na psiury Glonków, na Szirke, na Pyrosa, na Maksa, który roboi się coraz fajniejszy.[/quote]Problem w tym, że ja póki co onki nie bardzo jeszcze rozróżniam :oops: A Żamci trudno nie odróżnic od reszty psów na grupie ;)

Ayshe, dzięki :) Życzę Chicie powodzenia :)

Dziś troszku z burkami popracowałam, na szczęscie druga smycz ocalała :mad: Robiłam króciutkie sesje, tak po ok. 5 minut, na zmianę z jednym i drugim. Sabina ćwiczyła całkiem nieźle :multi:

Link to comment
Share on other sites

chita ma przed soba wazniejsze wyzwanie na jesieni-pracujemy nad wykrywaniem plastiku.na jesieni ma przystapic do oficjalnego egzaminu w Austrii.a ten RH to takie ratownictwo"sportowe".nie mam duzych ambicji:cool1: ..
ja tam wierze w sabine i juz.:p

Link to comment
Share on other sites

Tak, czy inaczej trzymam kciuki :kciuki:
A jak maluszek? Lepiej?

Co do Sabiny... Ja muszę pamiętać o jednym. Że to nie jest zdrowy, młody piesek. Że może mieć gorsze dni, bo na przykład serducho wolniej bije, albo w kościach łupie... Musze pamiętać, że to szkolenie jest dla nas obu, a nie tylko dla mnie ;)
Więc zobaczymy, co będzie dalej. Jeśłi po miesiącu, dwóch Sabina nadal w grupie nie będzie się dobrze czuła, to damy sobie spokój, będzie ćwiczył Bugajski ;)

Link to comment
Share on other sites

dzieki dzieki.:loveu:
wlasnie.sabina ma prawo miec gorsze i lepsze dni.zreszta takie prawo ma kazdy z nas.czy to pies czy czlowiek:roll: :lol: .Troll czuje sie lepiej.mamy juz dla nigo domek we Wroclawiu.musi sie chlopak tylko zupelnie wylizac a my musimy miec pewnosc ze wszystko juz jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dzieki dzieki.:loveu:
wlasnie.sabina ma prawo miec gorsze i lepsze dni.zreszta takie prawo ma kazdy z nas.czy to pies czy czlowiek:roll: :lol: .Troll czuje sie lepiej.mamy juz dla nigo domek we Wroclawiu.musi sie chlopak tylko zupelnie wylizac a my musimy miec pewnosc ze wszystko juz jest ok.[/quote]

To super wiesci:multi: nadal trzymam kciuki za trollucha:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dzieki dzieki.:loveu:
wlasnie.sabina ma prawo miec gorsze i lepsze dni.zreszta takie prawo ma kazdy z nas.czy to pies czy czlowiek:roll: :lol: .[/quote] Obawiam się że ja swoją norme na złe dni za cały rok już wykorzystałam :-(
[quote name='ayshe']
Troll czuje sie lepiej.mamy juz dla nigo domek we Wroclawiu.musi sie chlopak tylko zupelnie wylizac a my musimy miec pewnosc ze wszystko juz jest ok.[/quote] Zdrówka Troll .:loveu: Ayshe zrobiłabyś maluchowi zdjęcie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...