Jump to content
Dogomania

Chojnice 2008


Canaveral-staff

Recommended Posts

Wystawa - Show XXX Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)
Miasto - City, Date - Date Chojnice, 27.07.2008
Miejsce - Place Centrum Park Chojnice PARK WODNY - Chojnice, ul.Huberta Wagnera 1
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries 11.07.2008 - nie będzie przedłużany !
Opłaty - Entry Fees Wystawcy krajowi (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 50 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 30 zł


sędzia

Andrzej Kaźmierski (PL)
teriery typu BULL (Bull type Terriers)


z kim się spotkamy

PSY

klasa młodzieży:


klasa pośrednia:

Canaveral-Staff VIGOR
Canaveral-Staff SZALONY SZOGUN

klasa otwarta:


klasa championów:


SUCZKI

klasa szczeniąt:



klasa młodzieży:
SAMANTA Famili Buldożer


klasa pośrednia:



klasa otwarta:

VIKORIA Port Erin


klasa championów:


klasa weteranów:

OFF SPRING Buldożer

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przeklejam z "staffika niebieskiego"
No my pierwsi w domu po wystawie.
Krótko moim zdaniem cytując za Szymonem Majewskim
[COLOR=red]ŻENUJACY ŻART PROWADZĄCEGO!!!![/COLOR]Nic do wyników bo nawet nie wiem kto wziął rasę ale na pewno ten komu się ona należała i tu gratulacje.
Gratki dla zwyciężców.
Wpadam na ring spózniona za co Pana Huna najmocniej przepraszam bo stanie w takim upale to tragedia.
Patrzę podchodzi do mnie Pan ale nie Kazimierski, no dobra to kółeczko lecimy z Panem Hunem.
No to teraz Pan sedzie każe ustawić pieski bokiem do siebie do opisu no to stajemy .....
Patrzę ..:crazyeye:
Na ringu na krzesełku Pani Kozłowska, obok Pan Kazimierski i Pan XYZ co (kazał biegać)
Żar z nieba nie miłosierny, Antkowi nogi się plączą i stoimy i stoimy i stoimy .....
I Pan XYZ że ten to (Antek) ma ruch bardzo ok ale głowa taka jakąś mało wypełnioną i kufa wąska i policzki słabe.
Ja :crazyeye:
bo nieskromnie są inne rzeczy do których sie można przypiąć...
I mówiac to szuka zrozumienia u Pani K i Pana K. A oni tylko kiwają głowami z powątpiewaniem na twarzy. I tak stoimy i gorąc ...
no to niech Pani zejdzie z ringu na chwilę :crazyeye:
to ja schodzę...
oceniają Magnetica szczegółów w mojej historii bark.
Może Seba. Po paru minutach zawołali znowu.
I znowu kółko i stoimy. I pan nie wie co ma zrobić i pyta Pana K i Panią K kogo wybrać bo siamto i owamto. A oni ze to ma być jego wybór i ze nie moga podpowiadać.
Przegraliśmy,
ale nie o tym ta historia, tylko o tym ze znowu ocenia nas Pan , który nawet wzorca nie przeczytał, ze poraz drugi jadę do Kazimierskiego po opis a dostajemy nowicjusza, nie mówiac juz o kasie która płace za takie ŻARTY.
Potrafimy przegrywać i niejednokrotnie tak było ale po raz pierwszy jestem zażenowana tym co spotkało mnie na ringu i oficjalnie dołaczam do teamu Strumyka [COLOR=red][B]sfrustrowanych wystawców[/B][/COLOR]

Pozdrawiam Sfrustrowana Forgeta.
Brawa dla Zwyciężców:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='forgeta']Potrafimy przegrywać i niejednokrotnie tak było ale po raz pierwszy jestem zażenowana tym co spotkało mnie na ringu i oficjalnie dołaczam do teamu Strumyka [COLOR=red][B]sfrustrowanych wystawców[/B][/COLOR] [/quote]
aj tam, od razu sfrustrowana, raz Ci sie zdarzylo, BUT ... welcome to the real world :evil_lol:
wezmiemy po niebieskiej pigulce w postaci kamikaze z bolsa i bedzie git :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...