Jump to content
Dogomania

Muminek i Hexa (') za TM


GameBoy

Recommended Posts

[quote name='an1a']Ja na odwrót - wymiotuję swoimi :evil_lol: Już tylko mam taki odruch jak o nich pomyślę :diabloti:[/quote]

cicho tu!

kupilam Mumnowi na bazarku pilke ze sznurkiem taka do aportow, a ze to wersja dla ttb ma w srodku metal
wczoraj Muma zlapala za sznur i przylozyla mi w kostke z calej sily - efekt zbita kostka i opuchlizna :shake:

Muminowi o 4.17 przeszła choroba, najpierw zaczeła się bawic najbardziej piszczacym zabawakami zrobila siku i koo na podloge i poszla spac w swietnym humorze - wstala zdrowa :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an1a']Ciotka idź lepiej do lekarza, niech zobaczy tą nogę, bo musi być coś poważnego jak już zaczyna wymiotować :shake: Wymiotująca noga nie jest dobrym sygnałem :roll:










:evil_lol:[/quote]


:roflt:

[FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT]

[quote name='sacred PIRANHA']no co Ty...moje nogi ciągle wymiotują....ale olewam to:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bosh...nie dość ze spawiowane to jeszcze je siqiem traktujesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]






[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i co z Muminą :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']cicho tu!

kupilam Mumnowi na bazarku pilke ze sznurkiem taka do aportow, a ze to wersja dla ttb ma w srodku metal
wczoraj Muma zlapala za sznur i przylozyla mi w kostke z calej sily - efekt zbita kostka i opuchlizna :shake:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:.....okłady z kapusty zastosuj ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Muminowi o 4.17 przeszła choroba, najpierw zaczeła się bawic najbardziej piszczacym zabawakami zrobila siku i koo na podloge i poszla spac w swietnym humorze - wstala zdrowa :multi:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
kupuj nieme zabawki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ale tu zrobiło się wesoło:lol:!!!-spawiowane nogi i rozrabiająca o 4 nad ranem Mumina:cool3: - to niezły ubaw:evil_lol:!!
U mnie - jedynie rozwrzeszczana i głodna kotka ok 7 nad ranem - to chyba nie mam startu z takimi rewelacjami:cool3:...... a - Szonio zmoczony na wieczorny spacer wrócił w lepszej kondycji niż przedwczoraj.

Aaaa - Mumina to chyba zachowała się ,,książkowo,,-jeśli chodzi o tą k...pę i siusiu -to przeciez zaraz jak piszesz 7-miesięczniak - wg ksiażki własnie wtedy pies często dostaje krótkotrwałych nawrotów zachowań z okresu wczesnego szczenięctwa:evil_lol:........

Link to comment
Share on other sites

to mnie Ela pocieszyłaś :evil_lol:
kot u mnie w nocy wygrzebał serwetki świąteczne i muchozole bo kuleczek szukal


Muma wskoczyla mi dzis na lodowkę :roll: ale tak sie wystraszyla, ze nie wiedziala jak zejsc :roll: chociaz to chyba ja darlam sie zeby nie zeskakiwala i TZ ja zdjął

Link to comment
Share on other sites

GB-to też niezły ,,Meksyk,,:evil_lol::evil_lol:!!-u mnie Szon jeśli próbowałby wskoczyć na lodówkę np za kotką - to byłoby po kuchni i po psie:cool3:-ponieważ lodówka ma 160 cm:cool3:, wysokości... , a na niej zwykle własnie kotka lubi sobie spać w ciągu dnia.
Hmmm, - skoczna ta Twoja Mumina:razz:, a mój Szon to taki troszeczkę większy ,,fotelowiec,,-w domu nie interesują go skoki, ale wygodny fotel lub pańciowa kanapa:evil_lol:.
Ale,ale- muszę zaraz kończyć te sympatyczne pogaduchy, bo mamy dziś wyjechac na weekend na Mazury i muszę spakowac towarzystwo;) -męża,Szona i kotkę- bo młodzi też się rozjechali na urlopy, więc kicia nie moze sama zostać na tak długo w domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kela']GB-to też niezły ,,Meksyk,,:evil_lol::evil_lol:!!-u mnie Szon jeśli próbowałby wskoczyć na lodówkę np za kotką - to byłoby po kuchni i po psie:cool3:-ponieważ lodówka ma 160 cm:cool3:, wysokości... , a na niej zwykle własnie kotka lubi sobie spać w ciągu dnia.
Hmmm, - skoczna ta Twoja Mumina:razz:, a mój Szon to taki troszeczkę większy ,,fotelowiec,,-w domu nie interesują go skoki, ale wygodny fotel lub pańciowa kanapa:evil_lol:.
Ale,ale- muszę zaraz kończyć te sympatyczne pogaduchy, bo mamy dziś wyjechac na weekend na Mazury i muszę spakowac towarzystwo;) -męża,Szona i kotkę- bo młodzi też się rozjechali na urlopy, więc kicia nie moze sama zostać na tak długo w domu...[/quote]

u mnie lodowka ma 1,5 metra i kot ma na niej miske, do tej pory Muma robila wokol niej jakies szpagaty ale chyba widmo glodu ja wzmocnilo skokowo :evil_lol: nasz kot to jest taka łajza że na noc musi mieć kulki w misce bo ok 4-5 rano on je śniadanie jak nie ma grzebie w szafkach :shake:


spokojnej podróży i miłego wypoczynku Ela! wlej w końcu jakieś foty Szona - możesz u Mumy nie mam nic przeciwko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']cicho tu!
[/quote]
:obrazic:


Rozpuściliście sierściucha :evil_lol: Mój kot nie miał mnie prawa obudzić o żadnej porze dnia i nocy, za to po rodzicach namiętnie skakał z parapetu jak spali :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']:obrazic:


Rozpuściliście sierściucha :evil_lol: Mój kot nie miał mnie prawa obudzić o żadnej porze dnia i nocy, za to po rodzicach namiętnie skakał z parapetu jak spali :diabloti:[/quote]

stad powiedzmy moja umiarkowana milosc do kota :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Aaa-rozumiem-co się nie robi dla kilku smacznych kulek:evil_lol:.... Mój Szon też gustuje w kocim jedzonku... z tym ,że jej miska stoi na blacie pod parapetem w kuchni.Amanda tez lubi w nocy podjadać i nasypuje jej suchego, ale Szon w nocy nie ma dostępu do kuchni, bo śpi z nami w pokoju, a mamy na noc zamknięte drzwi.Czasem kotka zapragnie w nocy naszego towarzystwa,wtedy drapie łapkami w drzwi i domaga się wpuszczenia do pokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']cicho tu!

kupilam Mumnowi na bazarku pilke ze sznurkiem taka do aportow, a ze to wersja dla ttb ma w srodku metal
wczoraj Muma zlapala za sznur i przylozyla mi w kostke z calej sily - efekt zbita kostka i opuchlizna :shake:

[COLOR=Red][B]było jej oddać [/B][/COLOR]:evil_lol: :evil_lol:

Muminowi o 4.17 przeszła choroba, najpierw zaczeła się bawic najbardziej piszczacym zabawakami zrobila siku i koo na podloge i poszla spac w swietnym humorze - wstala zdrowa :multi:[/quote]
jak rasowy knur :loveu: :loveu: :loveu:

PS moje prosieta , nie posiadają piszczących zabawek , gdyż ja sen swój szanuje :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak rasowy knur :loveu: :loveu: :loveu:

PS moje prosieta , nie posiadają piszczących zabawek , gdyż ja sen swój szanuje :cooldevi:[/quote]

ja nawet nie wiem skad ona ja wyczarowala :shake: efekt jest taki ze mam 2 tyg zwolnienia :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]w sam raz na urlop :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]



:glaszcze:[/quote]

wszystko byloby smieszne gdyby to tak nie bolało :shake: normalnie jak staje na krzywe podloze az mi lzy w oczach staja :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']wszystko byloby smieszne gdyby to tak nie bolało :shake: normalnie jak staje na krzywe podloze az mi lzy w oczach staja :shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a miałaś prześwietlonko ??



Nie bede sie wcinać bo zaś mi ktoś zarzuci ze sie mądrzę ....ale spróbuj okłady z kapusty :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Nie bede sie wcinać bo zaś mi ktoś zarzuci ze sie mądrzę ....ale spróbuj okłady z kapusty :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
W czym ona pomaga? Zmniejsza opuchliznę?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]kupilam Mumnowi na bazarku pilke ze sznurkiem taka do aportow, a ze to wersja dla ttb ma w srodku metal
wczoraj Muma zlapala za sznur i przylozyla mi w kostke z calej sily - efekt zbita kostka i opuchlizna :shake:
[/QUOTE]
oj biedna, to cie psica zalatwila:roll:
nie bede Cie straszyla, ale troche poboli:shake: tez tak mialam niedawno.
Ale za to wypoczniesz:loveu:
[QUOTE]wszystko byloby smieszne gdyby to tak nie bolało :shake: normalnie jak staje na krzywe podloze az mi lzy w oczach staja :shake:[/QUOTE]
nie masz w szynie, czy w jakims innym usztywnieniu zeby cie nie bolalo?:roll:
[QUOTE]stad powiedzmy moja umiarkowana milosc do kota :cool3:[/QUOTE]
ja za moim tez nie przepadam, :mad:on potrafi ugyzc do krwi jak mu sie wsypuje karmy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']W czym ona pomaga? Zmniejsza opuchliznę?[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zmniejsza opuchlizne , ściąga stan zapalny ....warto popróbować ... liście kapusty obtłukuje sie delikatnie tuczkiem i robi sie oklad ... mi pomogło na zbity paluch:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']
zrobila siku i koo na podloge i poszla spac w swietnym humorze - wstala zdrowa :multi:[/quote]
wróciła do normy:diabloti:
[quote name='Alicja']

[FONT=Arial][COLOR=red][B]bosh...nie dość ze spawiowane to jeszcze je siqiem traktujesz [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/quote]
a co tam im juz wszytsko jedno:cool3:
[quote name='GameBoy']

Muma wskoczyla mi dzis na lodowkę :roll: ale tak sie wystraszyla, ze nie wiedziala jak zejsc :roll: chociaz to chyba ja darlam sie zeby nie zeskakiwala i TZ ja zdjął[/quote]
ale cyrk:evil_lol:
[quote name='GameBoy']stad powiedzmy moja umiarkowana milosc do kota :cool3:[/quote]
wypchaj go:diabloti:
[quote name='an1a']W czym ona pomaga? Zmniejsza opuchliznę?[/quote]
no na zastoje mleka w cycucniach też pomaga:evil_lol::evil_lol:
[quote name='Vectra']zgadza się , kapusta wyciąga opuchlznę i łagodzi ból ..... mówiłam to JA :diabloti:[/quote]
no Ba....mówiła to ONA:evil_lol:


ale se pomulticytowałam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

znowu mi tu offtopują :shake::mad::diabloti:

RTG miałam ale ja kiedyś to miałam złamane i teraz jak się rypnę to mnie mega boli, miała suka szczęscie :diabloti: ze tak dobrze i celnie trafila

mam cos tam w spreju i masci :eviltong: bedzie gitek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:razz::razz: w ludziowych tysz :grins: więc może jednak :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:lol: nie planuję mieć tam mleka, chyba, że jakaś ciąża urojona czy cuś :evil_lol:

Ciotka się nie wściekaj, bo sama offujesz :diabloti:
oj będzie śmiesznie, bardzo śmiesznie..... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...