Jump to content
Dogomania

Muminek i Hexa (') za TM


GameBoy

Recommended Posts

[quote name='an1a']Ciotka mój to przecież ONek :evil_lol: rodowód bym Ci pokazała, tyle, że zapodziałam :oops:
Ale jak Muma uwierzy na słowo, że to łon, to może zostać workiem treningowym, jemu już wsio rawno co go gryzie :evil_lol:[/quote]

jak byś miała chęć to ja chętnie :oops: tylko, że to koszmarny wrzask będzie :oops:
możemy szczegóły ustalić na specjalnym konsylium :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']jak byś miała chęć to ja chętnie :oops: tylko, że to koszmarny wrzask będzie :oops:[/quote]
Spoko, jeszcze mam w pamięci wrzaski mojego psa, więc loooz :evil_lol: Zrobimy walki psów :diabloti:
[quote name='GameBoy']
możemy szczegóły ustalić na specjalnym konsylium :evil_lol:[/quote]
:loveu: tylko proponowałabym ten temat poruszyć na jego początku... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']czy ktoś ma pomysł na poważnie pytam, jak Mumę przekonać że Onki nie są be?[/quote]
to pytanie retoryczne :lol:
nie wiem co onki mają w sobie , że są nielubiane

z mojego podwórka .. bawiło się zawsze wiele psów .. różnych ras , małych , dużych , średnich - płeć różna ... idealnie , bez awantur .. do momentu gdy nie przybiegł jakiś ONek - i zawsze wtedy ONek robił rozpierduchę , było ich na osiedlu kilka , więc było bez znaczenia który to ...

morał z tego taki , że mój wtedy pies nienawidził ONków , aczkolwiek z domowym udało się go dogadać .... jednak domowy mimo , że noooo .. to też wbił sobie samobója :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to pytanie retoryczne :lol:
nie wiem co onki mają w sobie , że są nielubiane

z mojego podwórka .. bawiło się zawsze wiele psów .. różnych ras , małych , dużych , średnich - płeć różna ... idealnie , bez awantur .. do momentu gdy nie przybiegł jakiś ONek - i zawsze wtedy ONek robił rozpierduchę , było ich na osiedlu kilka , więc było bez znaczenia który to ...

morał z tego taki , że mój wtedy pies nienawidził ONków , aczkolwiek z domowym udało się go dogadać .... jednak domowy mimo , że noooo .. to też wbił sobie samobója :cool3:[/quote]
Właśnie mój też miał zawsze jakieś sceny z ONkami, które go atakowały od tyłu. Teraz też potrafi się rozpruć na ONa, nie toleruje ich jakoś.
Jedynego, jakiego toleruje, bo musi to suka moich rodziców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']naszym problemem jest to, ze Onka pogryzla Mumine jak ta byla mała
od tej pory jest koszmar :shake:[/quote]

dokladnie to co u nas:roll: potem niektore ONki tylko "poprawily" i gotowe - sucz zwiewa jak widzi ONa badz w typie (zazwyczaj w typie:roll:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak z Ozzym idę na psacer to 2 ONki strzępią się przez płot na Niuńka ...on to zlewa , udaje że nie widzi i nie słyszy :p...jakby było na zewnętrznym to nie wiem ....bo było zajście gdzie Ozzy był zaatakowany ...
ale uczulony jest cholernik na czarne dobki :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mumin nie chce jeść - od 2 dni mam problem
myslalam ze to kwestia karmy (Biomill) ale dzis dalam royala i tez nic

z wielka łaską zjadła kość cielęcą ale najpierw się na nią gapiła chyba z 15 min :roll:

do tej pory wszystko połykała tak szybko wcinała nie wiem o co jej chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']gdyby Mumin zwiewał nie byloby problemu ale ona atakuje[/quote]

nie byloby dopoki nie spotkalaby ONa na ulicy...badz tez blisko niej

a od takiego azowego strachu do agresji to juz blisko:roll:

tez kiedys chcialam poszukac milego ONka i przyzwyczajac sucz, ale jakos nie doszlo do tego, a efekt widzisz sama - panika przy kazdym wiekszym psie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']do tej pory wszystko połykała tak szybko wcinała nie wiem o co jej chodzi[/quote]

moze upal...:hmmmm: nie wiem czy psy odczuwaja to tak jak my...:niewiem:

karma karma, ale ze do kosci sie nie dorwala:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']moze upal...:hmmmm: nie wiem czy psy odczuwaja to tak jak my...:niewiem:

karma karma, ale ze do kosci sie nie dorwala:roll:[/quote]

zjadła ale z ociąganiem
teraz śpi ;)
nic je nie jest zachowuje się normalnie, bawi się biega sika etc
tylko jeść nie chce :cool1: moze naczytala sie o kryzysie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kela']Mój Szon w trakcie tych gorących dni też kilka razy wymiotował, ale ma chęć do jedzenia, jedynie cały dzień mało się rusza, jedynie poleguje i śpi, nawet specjalnie duzo nie pije.[/quote]

dawno Cie nie bylo :loveu:
Muma spi, juz nie wymiotuje - bedziemy obserwować
przegłodzę do jutra i tyle :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jestem,jestem - tylko podglądałam Twoje Mumino-Cudeńko:loveu:Mam trochę kłopotów ze zdrowiem i dopiero co wróciłam z sanatorium.Moje zwierzaki też żle znosza te upały, a Szona też na dwa dni wsadziłam na dietkę ryzowo-kurczakową + stoperan, bo miał też lekkie rozwolnienie.

Pozdrowienia dla pięknej Panny od kawalera Szona:razz:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kela']Jestem,jestem - tylko podglądałam Twoje Mumino-Cudeńko:loveu:Mam trochę kłopotów ze zdrowiem i dopiero co wróciłam z sanatorium.Moje zwierzaki też żle znosza te upały, a Szona też na dwa dni wsadziłam na dietkę ryzowo-kurczakową + stoperan, bo miał też lekkie rozwolnienie.


Pozdrowienia dla pięknej Panny od kawalera Szona:razz:![/quote]

z ta pięknościa to bym nie przesadzala :evil_lol:
u nas tez bylo malo atrakcji to Mumin zbil mi noge az spuchla i wymiotuje :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kela']Nie bądż taka skromna- mnie się Mumina podoba i już!!!!Zfotek ma całe mnóstwo osobistego uroku:loveu:!!![/quote]


mnie tam tez sie podoba o jest moja :loveu: tylko chude toto :evil_lol: ale ma jeszcze czas za kilka dni bedzie miala 7 mcy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']Mumin zbil mi noge az spuchla i wymiotuje :shake::evil_lol:[/quote]
Ciotka idź lepiej do lekarza, niech zobaczy tą nogę, bo musi być coś poważnego jak już zaczyna wymiotować :shake: Wymiotująca noga nie jest dobrym sygnałem :roll:










:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...