Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
BORDOMAN

Druga hodowla owczarka antolijskiego w Polsce

Recommended Posts

Witam Dogomaniakow

Milo mi poinformowac wszystkich, iz 30 wrzesnia 2006 przywiozlem do Polski dwie suczki rasy owczarek anatolijski. Sa to Aza i Azira. Dzisiaj suczki maja piec i pol miesiaca i sa przesliczne. Jestem bardzo zafascynowany ta rasa, bacznie obserwuje zachowanie suczek i stwierdzam, ze jest to rasa z niespotykanym charakterem.
Ciesze sie, ze anatoliany maja tylu zwolennikow u nas i chcialbym przyczynic sie do popularyzacji tej rasy w Polsce. Zdjecia suczek niebawem powinny byc w galerii, a jesli nie, to zawsze moge przeslac mailem wszystkim, ktorzy beda chcieli je obejrzec.

Bordoman

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witamy wszystkich Państwa!!!
Jesteśmy drugą hodowlą owczarka antolijskiego w Polsce. Mieszkamy w przepięknej okolicy pod Warszawą, nad Zalewem Zagrzyńskim. Posiadamy dwie suczki - Azę i Azire, ktore we wrześniu 2006 sprowadziliśmy do Polski. Psiaki są suuuuper. Są bardzo przyjacielskie w stosunku do rodziny, ale już teraz, kiedy mają 6 miesięcy, przejawiają się ich silne cechy dobrego stroża i nieufności w stosunku do obcych. Są to duże psy, a jeśli zajrzycie Państwo w galerię dogomanii pod literę 'o' zobaczycie 6 miesięcznego owczarka antolijskiego przy dorosłym owczarku środkowoazjatyckim (nasze Azirka i Kagor). Warto jeszcze wspomnieć, że nasze suczki mają bardzo rzadko jak na owczarki anatolijskie spotykaną maść.
Wkrótce zaczynamy jeździć na wystawy. W najbliższej przyszłości rusza też nasza strona internetowa. Zapraszamy wszystkich Panstwa do przesyłania swoich spostrzeżeń i pytań, na które na pewno odpowiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy istnieje możliwość spotkania? Bardzo mnie ciekawi ta rasa, a również mieszkam w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...