Jump to content
Dogomania

Koszalin 2008


SYLWIA:)

Recommended Posts

KOSZALIN 2008 pies, młodzieży - LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr pies, młodzieży - HERO Nektar Północy pies, młodzieży - LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr pies, otwarta - HUNTER Seven Heaven suka, młodzieży - HALEIWA de Ciukci suka, młodzieży - LOVELACE ADA Pólnocny Wiatr suka, młodzieży - SECRET STAR of Wolf Point suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek suka, otwarta - SONORA de Ciukci suka, otwarta - UKAYALI Lights of North suka, otwarta - MOONFLOWER Seven Heaven suka, championów - Arktogea QUEEN OF SNOW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)']KOSZALIN 2008 pies, młodzieży - LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr pies, młodzieży - HERO Nektar Północy pies, młodzieży - LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr pies, otwarta - HUNTER Seven Heaven suka, młodzieży - HALEIWA de Ciukci suka, młodzieży - LOVELACE ADA Pólnocny Wiatr suka, młodzieży - SECRET STAR of Wolf Point suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek suka, otwarta - SONORA de Ciukci suka, otwarta - UKAYALI Lights of North suka, otwarta - MOONFLOWER Seven Heaven suka, championów - Arktogea QUEEN OF SNOW[/quote]


...nas niestety nie będzie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)']KOSZALIN 2008
pies, młodzieży - LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr
pies, młodzieży - HERO Nektar Północy
pies, młodzieży - LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr
pies, otwarta - HUNTER Seven Heaven [SIZE=3][COLOR=red]NdPwR :loveu:[/COLOR][/SIZE]
suka, młodzieży - HALEIWA de Ciukci
suka, młodzieży - LOVELACE ADA Pólnocny Wiatr
suka, młodzieży - SECRET STAR of Wolf Point
suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek
suka, otwarta - SONORA de Ciukci suka,
otwarta - UKAYALI Lights of North suka,
otwarta - MOONFLOWER Seven Heaven [COLOR=red][SIZE=3]CWC[/SIZE] [/COLOR]
suka, championów - Arktogea QUEEN OF SNOW [SIZE=3][COLOR=red]BOB !!![/COLOR][/SIZE][/quote]
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]GRATULACJE !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Moonflower Seven Heaven ukończony ChPL[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Aga, nie widziałam jej w PREZENTACJACH:mad::razz:[/quote]
Żanetko to jej pierwsze linienie i jest totalnie łysa, jak tylko obrośnie będą jakieś nowe, pierwsze fotki.
Wystawę w Koszalinie traktowałam jako zapoznawczą dla Stefana i Holly, a tu proszę, taka niespodzianka [FONT=Wingdings].[/FONT]

[quote]Bardzo się cieszymy z pierwszego i tak bardzo udanego występu na ringu ślicznej siostrzyczki naszej Żyletki:loveu::loveu::loveu::loveu:Świetny prezent na pierwsze urodzinki:loveu::lol: Trzymamy kciuki za kolejne zmagania Holly na ringu;-)[/quote]
No właśnie pozazdrościłam Żylecie ostatnich sukcesów, co zmobilizowało mnie do ujawnienia Holly, chwilowo Łyska :)

Link to comment
Share on other sites

[I]Uzupełniam Koszalin[/I]

[I]KOSZALIN 2008 [/I]
[I]pies, młodzieży - LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr [COLOR=darkred]- Zw. Mł.[/COLOR][/I]
[I]pies, młodzieży - HERO Nektar Północy [COLOR=darkred]- nb.[/COLOR][/I]
[I]pies, młodzieży - LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR][/I]
[I]pies, otwarta - HUNTER Seven Heaven [SIZE=3][COLOR=red]NdPwR :loveu:[/COLOR][/SIZE][/I]
[I]suka, młodzieży - HALEIWA de Ciukci [COLOR=darkred]- Zw. Mł.[/COLOR][/I]
[I]suka, młodzieży - LOVELACE ADA Pólnocny Wiatr [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR][/I]
[I]suka, młodzieży - SECRET STAR of Wolf Point - [COLOR=darkred]nb.[/COLOR][/I]
[I]suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek [COLOR=darkred]- nb.[/COLOR][/I]
[I]suka, otwarta - SONORA de Ciukci suka, [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR][/I]
[I]otwarta - UKAYALI Lights of North suka, [COLOR=darkred]- III dosk.[/COLOR][/I]
[I]otwarta - MOONFLOWER Seven Heaven [COLOR=red][SIZE=3]CWC[/SIZE] [/COLOR][/I]
[I]suka, championów - Arktogea QUEEN OF SNOW [SIZE=3][COLOR=red]BOB !!![/COLOR][/SIZE][/I]

[I][COLOR=black]Sędzina bardzo miła. Tym razem była bardzo rozmowna. Może uznała, że ma czas na rozmowy, bo na ringu było zgłoszonych tylko 26 psów. Chyba 4 razy wystawiałam u niej w ciągu 12 lat i tyle nigdy nie mówiła.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Z rozmowy wywnioskowałam, że i ta sędzina uległa modzie na miniaturyzację wystawowych Husky. Moje psy określała jako duże czy w górnej granicy wzrostu i widać, że wolała by, żeby były mniejsze.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Suki 54 i 54,5 cm. Pampek 57,5 cm.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Uważam, że w polskich Husky atutem jest wzrost powyżej średniej standardu. Choć mała, puchata maskoteczka na krótkich łapeczkach wygląda śliczniej na wystawie. [/COLOR][/I]
[I]Rasa użytkowa ciapciuśków puchatków. :lol:[/I]
[I]Co do mnie, to wystawa nauczyła mnie, że na krajówkach muszę mieć psy natychmiast w pogotowiu i nie siedzieć kilometr od ringu, jak sobie wymyślił mój mąż, który tylko życzył mi szybkiej przegranej, żeby szybko się wynieść z wystawy. :) Nie zdążałam ich zamieniać i wpadałam spóźniona na ring zadyszana i zalatana. To była nasza pierwsza krajówka na 3 psy.[/I]
[I]No i tak wogóle szukam klatki na wystawy. Może ktoś wie, gdzie się kupuje fajne klatki? A jak z kółkami? Dorobić czy można gdzieś kupić wózek na klatkę. Kiedyś widziałam na wystawie w Rostocku ale na razie do Niemiec się nie wybieram.[/I]
[I]Agnieszka, Twoja sunia wyglądała OK i bardzo pięknie się wystawiała. Mimo, że futerko podliniałe. Trzeba było iść na BIS młodzieży. Jak patrzyłam na nią to aż zaczełam mieć wyrzuty sumienia, że moje nie są tak przygotowane - jakoś nie mam do ich szkolenia wystawowego cierpliwości. Nilke to jeszcze, jeszcze ale Pampek w końcu zaczął mieć mnie w nosie i żył własnym życiem. :)[/I]

[I][COLOR=black]Pozdrawiam Hania[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś'][I]Uzupełniam Koszalin[/I]

[I]KOSZALIN 2008
pies, młodzieży - LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr [COLOR=darkred]- Zw. Mł.[/COLOR]
pies, młodzieży - HERO Nektar Północy [COLOR=darkred]- nb.[/COLOR]
pies, młodzieży - LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR]
pies, otwarta - HUNTER Seven Heaven [SIZE=3][COLOR=red]NdPwR :loveu:[/COLOR][/SIZE]
suka, młodzieży - HALEIWA de Ciukci [COLOR=darkred]- Zw. Mł.[/COLOR]
suka, młodzieży - LOVELACE ADA Pólnocny Wiatr [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR]
suka, młodzieży - SECRET STAR of Wolf Point - [COLOR=darkred]nb.[/COLOR]
suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek [COLOR=darkred]- nb.
[/COLOR]suka, otwarta - SONORA de Ciukci suka, [COLOR=darkred]- II dosk.[/COLOR]
otwarta - UKAYALI Lights of North suka, [COLOR=darkred]- III dosk.[/COLOR]
otwarta - MOONFLOWER Seven Heaven [COLOR=red][SIZE=3]CWC[/SIZE] [/COLOR]
suka, championów - Arktogea QUEEN OF SNOW [SIZE=3][COLOR=red]BOB !!![/COLOR][/SIZE][/I]

[I][COLOR=black]Sędzina bardzo miła. Tym razem była bardzo rozmowna. Może uznała, że ma czas na rozmowy, bo na ringu było zgłoszonych tylko 26 psów. Chyba 4 razy wystawiałam u niej w ciągu 12 lat i tyle nigdy nie mówiła.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Z rozmowy wywnioskowałam, że i ta sędzina uległa modzie na miniaturyzację wystawowych Husky. Moje psy określała jako duże czy w górnej granicy wzrostu i widać, że wolała by, żeby były mniejsze.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Suki 54 i 54,5 cm. Pampek 57,5 cm.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Uważam, że w polskich Husky atutem jest wzrost powyżej średniej standardu. Choć mała, puchata maskoteczka na krótkich łapeczkach wygląda śliczniej na wystawie. [/COLOR][/I]
[I]Rasa użytkowa ciapciuśków puchatków. :lol:[/I]
[I][COLOR=black]Pozdrawiam Hania[/COLOR][/I][/quote]

[COLOR=blue]Dziwne wnioski. Bardzo dziwne. [/COLOR]
[COLOR=blue]Możesz jakoś dokładniej wytłumaczyć? Według mnie sędzina preferowała lżejszy typ. Również nie stawiała na puchate psiaki – patrz wyniki młodzież.[/COLOR]
[COLOR=blue]Jakoś nie rozumiem tego, co napisałaś….[/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...