Jump to content
Dogomania

Nowy Dwor Mazowiecki


ktrebor

Recommended Posts

Kiba dziś w Nowym Dworze Mazowieckim, wybrykał CWC, NDPwR i BOB'a. Konkurował sam ze sobą :). Wystawa była udana z jeszcze jednego powodu, Kiba dostał chyba jeden z najdłuższych opisów w swoim psim życiu, z którego dowiedzieliśmy się m.in., że jest psem zadbanym :) o idealnym temperamencie :) z którym właściciel nie ma komunikacji na ringu :)

W przerwach pomiędzy występami na ringu wzbudzał ogólne rozbawienie swoją energią i szaleństwami, tzn. obiegał mnie dookoła w szaleńczym pędzie, wystawiał kuper do góry i skakał jak żaba. O dziwo był nawet jak na siebie cichy, tzn, coś tam gruchał i pohukiwał ale w porównaniu z piłowaniem mordki z wystawy Szpiców Azjatyckich z Grodziska był ultra cichy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Wystawa była udana z jeszcze jednego powodu, Kiba dostał chyba jeden z najdłuższych opisów w swoim psim życiu, z którego dowiedzieliśmy się m.in. (...) :) z którym właściciel nie ma komunikacji na ringu :) [/quote]

Jednym słowem Sędzia w delikatny sposób powiedziała, że nie umiem go wystawiać i jest nie wytrenowany. Oczywiście miała rację. Ja po ostatniej wystawie z Jadźką w Łodzi stwierdzam, że nasze hokki są zupełnie różne. Kiba jest Aniołem w domu - diabełkiem na zewnątrz. Jadźka jest diabełkiem w domu - Aniołem na zewnątrz. (np. dziś na spacerze po jednym smakołyku chodziła mi przy nodze jak owczarek...)

W każdym razie dygresja z działu wystaw - kolejna wystawa (po Łodzi) z fajnym sędzią. Chętnie usłyszę zdanie tej Pani na temat naszych pozostałych psów, ale to już chyba w przyszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...