Jump to content
Dogomania

Leniwy duet - Tofik i Kundzia


Cavy

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']oo sarna :loveu:
a jak np pada jak jestem w szkole to co mam czekac tydzien w szkole żeby sie dzdzownice pochowaly?:roflt:[/QUOTE]

Tak Paulina, sarna :D :lol:

Zapomniałam, ze się edukujesz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ee, ale burza to takie TV. Bez reklam :cool3: A po burzy na spacer. Tak ładnie zawsze pachnie :eviltong:
Kto powiedział, że w domu? :diabloti: Naprawdę fajnie patrzy się na burzę na dworzu :cool3: Próbowałaś ? :lol:[/QUOTE]

ja bym wolala burze obejrzec w tv, niz na zywo:eviltong: spacer po burzy fajny jest takie powietrze orzezwiajace:lol:

wariatka:mdleje: w burze na dworzu:evil_lol:
nie probowalam i nie bede:diabloti:


[quote name='HuSkYy-Paulina-94']próbowałam jadąc na rowerze ale wtedy to był taki deszcz i takie grzmoty że mało co z roweru nie spadłam :lol:[/QUOTE]

nastepna wariatka:evil_lol: ło matko nie wyszlabym nigdy na rower z domu w trakcie burzy:p

Tofiasty na tych fotkach jak Aniołek a wyprul wnetrznosci zabaweczce:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']

nastepna wariatka:evil_lol: ło matko nie wyszlabym nigdy na rower z domu w trakcie burzy:p
[/QUOTE]

ale akurat to nie było tak że chciałam :evil_lol: po prostu wracałam ze schroniska a do domu mam kilka kilometrów więc miałam ciekawą podróż wróciłam do domu tak mokra że masakra... do suchej nitki ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ale akurat to nie było tak że chciałam :evil_lol: po prostu wracałam ze schroniska a do domu mam kilka kilometrów więc miałam ciekawą podróż wróciłam do domu tak mokra że masakra... do suchej nitki ... :lol:[/QUOTE]

no to ci wspolczuje!!! masakra! na zawal bym zeszla!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no nie ?! :diabloti: non stop by tylko gadała i gadała :diabloti: przez nia trzeba min 10 stron nadrabiać :razz:[/QUOTE]

Przeeesadzasz :diabloti: Ktoś w końcu ze mną gada, nie? :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']jaaaaa :shock::mdleje: :niedowia:
przeciez ja post raz na ruski rok pisze ...
poza tym jestem bardzo nieśmiałą osobą :lol:[/QUOTE]

No właśnie Gosiu, hahaha :diabloti:

Ty nieśmiałą ? :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']hahahahahahaahhahhaahahhah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

twoje wypowiedzi sa nie zgodne z moim regulaminem gdzie pisze czarno na bialym :
1. nie śmiać się z mojej osoby

prosze nie wysmiewac sie z mej osoby, bo zakończymy te znajomość :lol:

wysmiewanie sie z innych to bardzo nie fajna sprawa ...

nie wierzysz w to że jestem nieśmiała czy w to że pisze post raz na ruski rok?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']twoje wypowiedzi sa nie zgodne z moim regulaminem gdzie pisze czarno na bialym :
1. nie śmiać się z mojej osoby

prosze nie wysmiewac sie z mej osoby, bo zakończymy te znajomość :lol:

wysmiewanie sie z innych to bardzo nie fajna sprawa ...

nie wierzysz w to że jestem nieśmiała czy w to że pisze post raz na ruski rok?:diabloti:[/QUOTE]

Nie wierzę w ani jedno ani drugie... a moje wypowiedzi są jak najbardziej zgodne. To chyba twoje, w których okłamujesz biednych dogomaniaków nie są na miejscu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...