Jump to content
Dogomania

NAJMNIEJSZA SUNIA W SCHRONISKU - rudziutka TYCIA -już bezpieczna w NOWYM DOMU!


Rybc!a

Recommended Posts

Tycia ma jechać z Elbląga do Płońska. Koszt to ok 300 zł, ewentualnie do podziału, bo Rybc!a wiezie dwa pieski. Państwo już od tygodnia czekają na Tycię, więc raczej nie się nie rozmyślą. Chcieli takiego maluszka, widzieli zdjęcia i wszystko jest ok.

Angie :) czy możesz na miejsce Tyci zamieścić tego pieska?
[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=3]Terierkowaty młody psiak (2 lata), sięga do kolana. Jest piękny i po odrobinie pielęgnacji, będzie super przytulanką. Ma chrypkę bo wciąż szczeka, tak bardzo chce zwrócić na siebie uwagę i wydostać się z klatki. Przytula się do krat i uśmiecha. Ogon przy tym chodzi jak śmigiełko. Jest niezwykle towarzyski i wesoły. I ma chochlika w oczach :-) Piesek jest łagodny i przyjacielski w stosunku do innych piesków. Jest niewielki na dość wysokich łapkach. Bardzo zgrabny i zwinny. Wniesie bardzo dużo radości do Twojego domu. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/232/9c759edde83b0846.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
lokalizacja śląsk + możliwość transportu do Warszawy, Częstochowy, Tomaszowa :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Elbląga do Ciemniewa w gimnie Sochocin , 13 km od Płońska.
Fajnie by było znaleźć jakiś transport, ponieważ my wyjeżdżamy w sobotę , a kasy nie ma. Prawdopodobnie Pani od Frika wycofała się, nie podoba mi się, w jaki sposób załatwia adopcje, obiecuje, że zadzwoni i potwierdzi i nikt nie telefonuje ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Obawiam się, że domek może zrezygnować do tego czasu :shake: Jeden domek jest pod znakiem zapytania...[/quote]
Dom od Frika nie wypali . Ludzie nie odzywają się, nie odbierają od nas telefonów. Postąpili bardzo niepoważnie . Na dzień dzisiejszy nie mamy ani złotówki na transport.
Mój tato nie pojedzie jutro na "sucho" , tym bardziej, że w sobotę wyjeżdżamy na wakacje .
Zulugula, ja myślę, że Angie oferuje transport bardzo korzystny dla nas .
To już jest dosłownie kilka dni i ZA DARMO . Oszczędzimy 240zł, dla Tyci nie zrobi to chyba większej różnicy, a Państwo poprosimy, by poczekali . Ja wierzę, że zaczekają, jeśli im zależy .
Nie wiem co teraz zrobić - porozmawiasz z Państwem czy ja mam do nich zadzwonić i przełożyć transport na początek sierpnia ?
Jak to zorganizujemy, chciałabym, żeby ktoś do Pani zadzwonił i przedstawił jej plan transportu, aby była spokojna, że psiaka dowieziemy .
Ja 2 wyjeżdżam, ale mogę poprosić jakąś elbląską dziewczynę, żeby z Angi podjechała do schroniska, np. Charly, Pralinka, Vitka. One wskażą boks, w którym jest maleńka i nie będzie żadnego problemu z wydaniem .
Zulugula masz biezący kontakt z domem ?
Bardzo jestem zdenerwowana, Ci ludzie od Frika zrobili mnie w bambuko ,
niby byli tacy zainteresowani, tak się cieszyłam, bo to stary pies i nikt go nie chce ! :roll:
Myślę że warto skorzystać z pomocy, która oferuje Angie. Jak myslisz, Zulugula ?

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, myślałam, że się coś tu wyjaśniło, ale okej. Dziewczyny, JA JUTRO NIE JADĘ . Nie ma kasy , tamci się nie odzywają - MOIM ZDANIEM OFERTA ANGIE jest dla nas naprawdę bardzo korzystna, ponieważ przewóz Tyćki będzie DARMOWY !

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, czy dzwoniłaś do Pani ?
Czy ja mam do niej jutro dzwonić i mówić że transport się nie udał, że planujemy go na początek sierpnia? (to zaledwie kilka dni ! )
Angie, a może ty do niej zadzwonisz i powiesz jej, jak sprawa wygląda, że będziesz jechać i ją podrzucisz?
Co robimy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']pod koniec sierpnia lub w 1 tygodniu wrzesnia moglabym zahaczyc o Elblag i zbaczajac tr4oche z trasy podwiezc male do Plonska :)[/quote]

Rybc!a chyba chodziło Ci o poczatek września? To miesiąc. Nie wiem, czy Tyci nie ucieknie domek sprzed nosa :-(

Ja wracam przez Pasym. Może tam uda się suczkę dostraczyć? To byłoby 04/08. Może na transportowym coś nakreślić? Przecież to teraz stała trasa wakacyjna: Gdańsk - Warszawa.

Być może będę w Olsztynku przejazdem na wycieczkę?


[COLOR=black]Domek nie jest sprawdzony. Brak chętnych...[/COLOR]
[COLOR=black]Ludzie z rozmowy jednak bardzo sensowni. Mieli wcześniej jamnika. Niestety starość go dopadła. Teraz też chcą małego pieska. Myśleli o jamniku, pinczerku - coś małego. Nasza kundlica nie została zdyskwalifikowana za wielorasowość. Będzie miała do swojej dyspozycji domek + ogródek. Będzie pieskiem domowym. Ludzie w średnim wieku, dzieci ok. 14 lat. Mnie się bardzo spodobało ich podejście do sprawy. W ogóle nie wybrzydzali. Zgodzili się na psa w ciemno. Prosili tylko, żeby malutki był. To ja nalegałam na wysłanie zdjęć. Tycia bardzo im się spodobała. Chcieli ją mieć już tydzień temu. Uważam, że to bardzo fajny domek. I wielka szansa dla Tyci.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, wszystko komplikuje to, że ja wyjeżdżam w sobotę , w czwartek i piątek mój tato nie może. Jedynym dniem jest środa- ale nie mamy kasy ..
Angie, a może pojechałabyś za zwrotem kosztów paliwa np. w przyszłym tygodniu ?
Ta sunia też czeka na transport do Wawy , hop!, zdecydowała się przyjąć ją na tymczas:
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10584861#post10584861[/url]
Może można byłoby je zabrać razem.
Kurczę, przez ten tydzień nazbieralibyśmy kasy .

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, a zadzwonisz jutro ? Trzeba ich poprosić, powiedzieć, że wystąpiły komplikacje i szukamy teraz innego transportu. Może ktoś zdecyduje się nam pomóc. Napiszę do pati-c. Mam nadzieję, że zaczekają, jeśli im naprawdę zależy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Kurczę, wszystko komplikuje to, że ja wyjeżdżam w sobotę , w czwartek i piątek mój tato nie może. Jedynym dniem jest środa- ale nie mamy kasy ..
Angie, a może pojechałabyś za zwrotem kosztów paliwa np. w przyszłym tygodniu ?
Ta sunia też czeka na transport do Wawy , hop!, zdecydowała się przyjąć ją na tymczas:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10584861#post10584861[/URL]
Może można byłoby je zabrać razem.
Kurczę, przez ten tydzień nazbieralibyśmy kasy .[/quote]


Musze zobaczyc czy uda mi sie poprzekladac kilka rzeczy - moze bez zwrotu kosztow uda mi sie pojechac 9 sierpnia lub 10 sierpnia - a nie mogl by ja ktos podrzucic do Olsztyna?

Link to comment
Share on other sites

Angie, jest szansa na to, że jutro zorganizuję transport .
Czy mogłabyś odebrać drugą suczkę, Tosię, z Łomianek ( centrum handlowe Witek) i zawieźć ją do hop ! , ponieważ ona nie ma auta?
Mogę zabrać psy rano .
W Witku byłabym rano - około 10-11 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...