Jump to content
Dogomania

NAJMNIEJSZA SUNIA W SCHRONISKU - rudziutka TYCIA -już bezpieczna w NOWYM DOMU!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zulugula']Hallo Rybc!a. Nic się nie odzywasz na temat kontaktu do ludzi, którzy mysleli o adopcji Tyci. Czy to znaczy, że mam im zaproponować innego pieska?[/QUOTE]
Zulugula, wczoraj rozmawiałam z Państwem. Zdjęcia od Ciebie nie dostali, więc wysłałam im ja, ale się nie odezwali, więc chyba też nie dostali.. Spróbuję jeszcze raz .
Oni mieszkają w okolicach Warszawy, mogłabym ją zawieźć razem z owczarkiem szkockim collie, który też czeka na transport .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Zulugula, wczoraj rozmawiałam z Państwem. Zdjęcia od Ciebie nie dostali, więc wysłałam im ja, ale się nie odezwali, więc chyba też nie dostali.. Spróbuję jeszcze raz .
Oni mieszkają w okolicach Warszawy, mogłabym ją zawieźć razem z owczarkiem szkockim collie, który też czeka na transport .[/quote]


hej, jezeli ktos psiaki dowiezie w weekend do obrzezy woj.mazowieckiego np Mlawa to ja moge je dalej dowiezc do DT w Warszawie :)

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, proszę spytaj, czy dostali zdjęcie. Wysłałam już 2 raz, ale coś się nie odzywają, a mieli dać znać, jak ją zobaczą.
Jutro ma dzwonić do mnie Pani od collie, być może załatwimy to tak, że najpierw pojedziemy oddać Frika (collie) do Łomianek (spróbuję się tam umówić, ktoś ma go odebrać i jechać dalej do Katowic ) , a potem w drodze powrotnej zawieziemy do domu Tyćkę i z powrotem do Elbląga.
Mam nadzieję , że się uda .

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z tą kobietą. Zdjęcia nie doszły do nich. Wyśle im dzisiaj zdjęcie pieska na monitorz zrobione telefonem ;) Oni są prawie zdecydowani. Z rozmowy wynikało, że chcą psa zobaczyć, bo boją się, żeby do nich nie przyjechał np. boxer zamiast miniaturki :eviltong:
Powiedziałam, że jest wielkości kota lub mniejszy. Wydaje mi się, że gdzieś tu to czytałam. Zgadza się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Rozmawiałam dzisiaj z tą kobietą. Zdjęcia nie doszły do nich. Wyśle im dzisiaj zdjęcie pieska na monitorz zrobione telefonem ;) Oni są prawie zdecydowani. Z rozmowy wynikało, że chcą psa zobaczyć, bo boją się, żeby do nich nie przyjechał np. boxer zamiast miniaturki :eviltong:
Powiedziałam, że jest wielkości kota lub mniejszy. Wydaje mi się, że gdzieś tu to czytałam. Zgadza się?[/QUOTE]
Tak, oczywiście.
Mówiłam ci to nawet przez telefon . Mogą być spokojni, boksera im nie przywiozę .
Być może transport uda mi się załatwić już na początek przyszłego tygodnia, ponieważ za 9 dni wyjeżdżam na 3 tygodnie i w tym czasie chcę to załatwić .
Zulugula, ja też tak próbowałam wysyłać zdjęcie . I nie doszło . :( .
Jak będziesz z nimi jeszcze rozmawiać, spytaj, czy oni mają ogród ogrodzony ?
Jeśli coś się wyjaśni, to ja też do nich zatelefonuję i umówię transport. Pani ma od jutra urlop i czeka na Tycię . ;) .

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Pani zdjęcia i odp: "dziękuję za zdjęcia pięknej Tyci".

Wszystko jest więc chyba na dobrej drodze. Ci Państwo oferowali się, że mogą podjechać gdzieś po pieska, tak żeby było Tobie wygodnie. Ja jednak jestem za sprawdzeniem domku. Mam przeczucie, że to dobrzy ludzie. Dla Tyci szykuje się cudowna przyszłość. :thumbs:

Umów się koniecznie z transportem małej i daj znać na watku, co kiedy i jak :-)

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę planować przekaz Frika (owczarek szkocki collie) , a razem z nim zabiorę Tycię. Planujemy to na początek przyszłego tygodnia. Prawdopodobnie NOWA PANI Tyci ma od jutra urlop, więc Tycia będzie mogła się świetnie przyzwyczaić . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Kurczę, coś się Pani od Frika cały dzień nie odzywa, a miała dzwonić o 10 rano.[/quote]


Tycia :

[URL]http://www.anatoliandog.pl/index.php?o=baza&kategoria=6[/URL]

moze wrzucice tam jeszcze inne male - w dobrym stanie (by moderator je zaakceptowal) psiaki, szczaniaki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Acha: czy ktoś czytający wątek będzie mógł pomóc finansowo ?
Transport będzie kosztował 300zł , część dołożą forumowicze z collie ,może część dołoży się rodzina Tyci .[/quote]

A wiadomo już ile brakuje do transportu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...