Jump to content
Dogomania

Światowa Wystawa Psów - Poznan


Teba

Recommended Posts

[quote name='Nanami'][URL="http://www.pupile.com/ogloszenia/ogloszenie.asp?numer=8187&dzial=23"]http://www.pupile.com/ogloszenia/ogloszenie.asp?numer=8187&dzial=23[/URL]

Dziwne skąd te psy wzieli?[/quote]


Już samo to, że sprzedają szczeniaka tak rzadkiej rasy za 900 zł budzi moją wielką niechęć do tej "chodoffli" :shake:

Miłośnicy rasy, którzy już się starają na niej jak najwięcej zarobić i jak najbardziej to spartaczyć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam miłośników hiszpańskich psów dowodnych,
Już niedługo Światowa Wystawa Psów!
Bardzo się cieszę,że Tequila i Razo będą reprezentować [SIZE=3][COLOR=red][B]hiszpańskie[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]psy[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=red][B] [SIZE=3]dowodne[/SIZE][/B][/COLOR] w "barwach Polski"!:terazpol:
Życzę wszystkim,aby Światowa Wystawa Psów była dla nas wielką frajdą i zabawą, a także okazją na obejrzenie najpiękniejszych przedstawicieli ulubionych ras z całego Świata.
Pozdrawiamy serdecznie.:Poland:
__________________
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=seagreen]Anna Rapp[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.hiszpanskipieswodny.pl/"]www.hiszpanskipieswodny.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']
Bardzo się cieszę,że Tequila i Razo będą reprezentować [SIZE=3][COLOR=red][B]hiszpańskie[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]psy[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=red][B] [SIZE=3]dowodne[/SIZE][/B][/COLOR] w "barwach Polski"!:terazpol:
[/quote]
W takim razie życzę powodzenia! Niech Tequila i Razo godnie reprezentują Polskę:thumbs::Poland:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Bardzo dziekuje i mam nadzieje do zobaczenia w Poznaniu!!![/quote]
Zalogowałam się hasłem mojej przyjaciółki Ani , mój login nie działa,cos sama nakombinowałam przy wstawianiu zdjęć i teraz nie moge nic zrobić na forum.
Pozdrawiam i dziękuję Aniu za udostępnienie loginu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nugatika']a czy ktos moglby mi wrzucic stawke hiszpanow ze swiatowki?
Błagam!!
nie mogłam pojechac, chodz strasznie chcialam :/
a jeszcze jakby fotki ktos miał, to bym juz była wniebowzieta! ;)[/quote]

Miałam całkiem sporą stawkę hiszpanków łacznie z portretami Tequili :( :placz: Niestety został mi tylko jeden pies - po łapkach wydaje mi się że Ufano - 3 najlepszy światowy junior - fota robiona już na finałach.
[B][COLOR=darkred][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]A jednak to nie Ufano - to Xenia ZORRAZO - best junior! i BIS III[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
(ponieważ strasznie biegałam robiąc fotki kędzierzawych dowodniaków dla siebie oraz field spanieli i Nova Scotia dla Ateny nie wiem jakie psy wygrywały u hiszpanków - po prostu fociłam każdego jak leci z nadzieją późniejszego rozpoznania, tak więc widok Ufano na honorowym ył miłą niespodzianką!!) Przepraszam za kiepską jakoś - straszne ma szumy - niestety foty z finałow wyszły mi tragicznie gorzej od tych z ciemnych hal :shake: Głównie wina odległości - w hali mogłam robic z bliska a wtedy są lepsze...

[IMG]http://www.koty.2222.pl/hanki/1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.koty.2222.pl/hanki/2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.koty.2222.pl/hanki/3.jpg[/IMG]

A został mi tylko jeden pies z powodu mojej głupoty!

ZGUBIŁAM PEŁNIUTKĄ KARTĘ Z APARATU
od wczoraj mam ochotę walic tylko tym głupim lbem w ścianę! Zachcialo mi sie w pośpiechu zmieniać karty i zamiast do plecaka w tajną kieszonkę wetknęłam ją do kieszeni kurtki- no i pewnie przy wyjmowaniu portfela lub przepakowaniu jednak się gdzieś poturlała....
zostawiłam wczoraj wszędzie swoje namiary, ogłaszałam się na rigu honorowym ze proszę znalazce o zwrot ze względu na caly dzień fotek. I nic............ polak to jednak potrafi...nie oddać cennej rzeczy :(

A może jednak stanie się cud i ktoś z dogomaniaków znalazł karte Compact Flesh 1Gb ?? Lub słyszał że ktoś znalazł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-'][CENTER][SIZE=5][COLOR=red]ESPINOSA ZORAZZO[/COLOR][/SIZE] [/CENTER]


[CENTER](czyli nasza forumowa TEQUILA)[/CENTER]

na światówce [SIZE=4]ocena DOSKONAŁA[/SIZE], [SIZE=4]lokata 3/6 w klasie CHAMPIONÓW!!!! BRAWOOOO :multi: [/SIZE]

[SIZE=1]pzr.Ania[/SIZE][/quote]

no pięknie! Gratulacje! szykuje się niezła rodzinka! Oby dzieci wzięły dużo z tatusia i mamusi :D
Właśnie sie zastanawiałam czy ktoś poda oficjalne wyniki hiszpanków? Pliiiis! Czy można prosić kto dostał w jakiej klasie? Wszystkich startujących z perro de aqua i lagoto to sobie już w zwiazku spisze czy jakoś. tylko te wyniki, pliiiiis!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']a czy ktos moglby mi wrzucic stawke hiszpanow ze swiatowki?
Błagam!!
nie mogłam pojechac, chodz strasznie chcialam :/
a jeszcze jakby fotki ktos miał, to bym juz była wniebowzieta! ;)[/quote]

Witam Cię serdecznie.
Ja dostałam informacje o wynikach hiszpanow od Pani Justyny Szopy z magazynu " Mój Pies".Robiła notatki , nie są kompletne.

[FONT=Arial][SIZE=2]PSY[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa młodzieży obydwa bdb , nie wiem jak miał drugi na imie, trzeba sparwdzić u kogos kto ma suplement[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa posrednia nie wiem która wygrała[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa otwarta wszystkie doskonałe [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. MANGO de la Galea[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. GORDUNEUC de Ubrique[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Zorazzo ESPINILLO[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]4. Zorazzo HOPPALONG[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa championów [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Zorazzo UFANO CACIB Zw. Świata[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. RINGO de la Galea Res. CACIB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3.?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]4.?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]SUKI[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa młodzieży [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]CASITA nieobecna[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Zorazzo XENIA[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. ZORAZZO SANTONIA nu du Chenil[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. EVITA del Pipa Casita[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa otwarta[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]ESME del Pipa Casita ocena bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorazzo ESTRADA ocena bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorazzo FUENTE NUEVA ocena db (zarzucił jej że jest za niska/mała)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]klasa championów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Vescarin AL ALICANTE[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. ZOrazzo ESPERA[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Zorazzo ESPINOSA [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]4. Zorazzo OUIMERA[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Hollutrix ZULA OF GOLDFY ocena bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]Anna Rapp[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Na światówce miałam okazję porozmawiać z przemiłą hodowczynią hiszpanów z Finlandii (bodajże). Przywiozła ze sobą 3 psiaki, a jeszcze dwa zostały w domu - wesoła gromadka :lol:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2905/tnp1060073bi0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5883/tnp1060074le9.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2905/tnp1060073bi0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5883/tnp1060074le9.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote]
Witam
Tak to hodowca z Finlandii Sari:
od lewej :
klasa otwarta - suczka ZORRAZO Fuente Nueva , klasa pośrednia - pies LUUMUSUKAN Apocalyptica i pies LUUMUSUKAN Aerosmith.

Pozdrawiam
Ania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']

[IMG]http://www.koty.2222.pl/hanki/3.jpg[/IMG]
To nie jest UFANO,
to Xenia ZORRAZO - best junior! i BIS III - BRAWO dla Xeni[/quote]

ojej -no to teraz mi się wszystko zgadza bo ja te foty robiłam właśnie na juniorach w hali 5. To łobuzica zmyliła mnie tymi łapkami - skarpety ma praktycznie identyczne jak Ufano. Zaraz sobie skoczę popatrzec jeszcze raz na mioty u Zorrazo. No i poprawię imionko w mailu

A jak nazywał się pies bardzo charakterystyczny - brązowy, dosć długi włos miał i końce takie niesamowicie wyzłocone. Nie wiem czy to wada czy zaleta ale wyglądało bombastycznie - jak aniołek złocony na choinkę :razz:

Tak czy siak - psów z przydomkiem Zorrazo na wystawie sporo było! i całkiem dobre wyniki miały. Tym bardziej gratuluję pani Aniu wyboru dobrej hodowli!
A jak z hiszpankami z Hiszpanii? bo nie miałam katalogu w ręce i nie wiem, były jakieś hiszpanki z ojczyzny swojej? Na wystawie nie męczyłam pani Ani zbytnio bo przejęta była strasznie i zajęta obserwacją. To ja grzecznie poproszę wiesci wszelkie teraz od naszego perro-speca! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nugatika']a czy ktos moglby mi wrzucic stawke hiszpanow ze swiatowki?
Błagam!!
nie mogłam pojechac, chodz strasznie chcialam :/
a jeszcze jakby fotki ktos miał, to bym juz była wniebowzieta! ;)[/quote]
z rozpaczy po stracie karty z niedzielnymi fotami kupiłam katalog zeby miec jakiś slad po tych wszystkich dowodniakach

Tak wiec to jest pełny spis wszystkich Perro de agua jakie były zgłoszone w katalogu plus kometarze jakie o niektorych podała pani Ania

[SIZE=2][FONT=Arial][B]PSY- klasa szczeniąt[/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorrazo ZARDON[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]PSY – klasa młodzieży[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorrazo RAZO[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]PSY – klasa pośrednia[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Luumusukan APOCALYPTICA[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]PSY – otwarta[/B][/SIZE][/FONT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2]Zorazzo ESPINILLO – doskonała, 3 miejsce[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]GORDUNEUC de Ubrique – doskonała, 2 miejsce[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorazzo HOPPALONG – doskonała, 4 miejsce[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]MANGO de la Galea – doskonała, 1 miejsce[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]PSY – klasa championów[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial, sans-serif]ALEVIN de el Polvorin[/FONT][/SIZE]
[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Aqualines BENDILLO[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]DON del Pipa Casita[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Aqualines EL PAZO[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]GALIBA de almudeyne[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]RINGO de la Galea, 2 miejsce, Res. CACIB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Zorazzo UFANO, 1 miejsce, CACIB Zw. Świata, BOB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]VICO de Valdeperales[/SIZE][/FONT][/LEFT]

[SIZE=2][FONT=Arial][B]PSY – klasa weteranów[/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zorrazo POCO LOCO[/SIZE][/FONT]

[LEFT][SIZE=2][FONT=Arial][B]SUKI - klasa młodzieży[/B][/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=2][FONT=Arial]CASITA - nieobecna[/FONT][/SIZE]
[LEFT][SIZE=2][FONT=Arial]EVITA del Pipa Casita, 3 miejsce[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo XENIA, 1 miejsce[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]ZORAZZO SANTONIA nu du Chenil, 2 miejsce[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][B]SUKI - [SIZE=2][FONT=Arial]klasa otwarta[/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]
[SIZE=2][FONT=Arial]ESME del Pipa Casita ocena bdb[/FONT][/SIZE]
[LEFT][SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo ESTRADA ocena bdb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo FUENTE NUEVA ocena db (zarzucił jej że jest za niska/mała)[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[SIZE=2][FONT=Arial][B]SUKI - klasa championów[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Vescarin AL ALICANTE, 1 miejsce[/FONT][/SIZE]
[LEFT][SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo ESPERA, 2 miejsce[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo ESPINOSA, 3 miejsce [/FONT][/SIZE]
Zorrazo Ketchup
[SIZE=2][FONT=Arial]Zorazzo OUIMERA, 4 miejsce[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Hollutrix ZULA OF GOLDFY ocena bdb[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]SUKI – klasa weteranów[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]BESLA[/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=Arial]na koniec czy ktoś moze mi wyjaśnic kilka spraw??[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial]psy w katalogu sa wpisywane w pewien określony sposób:[/FONT]
[FONT=Arial]imie, przydomek, umaszczenie, data urodzenia, jakieś cyferki, imiona rodziców, hodowca, właściciel[/FONT]

[FONT=Arial]ni i ja mam pytanie o te cyferki - co to jest?? kody państwa pochodzenia czy numery wpisu do księgi lub metryki??[/FONT]
[FONT=Arial]wyglada to np tak:[/FONT]

Zorrazo ZARDON, biało-czarna, 25-02-2006, [COLOR=red]ER 24593/06 TO, [/COLOR]Zorrazo INVENCIBLE, Zorrazo VACA LOCA, Marika Fredrikson, Marika Fredrikson

Zorrazo RAZO ,biały z brąz. znaczeniami, 08-06-2005, [COLOR=red]74133/I/05, PKR.VIII-17307, [/COLOR]Zorrazo QUIJOTE, AQUILLA de Benares, Marika Fredrikson, Joanna Baranowska

Luumusukan APOCALYPTICA, brązowo biała, 26-03-2005, [COLOR=red]ER 22530/05[/COLOR], Zorrazo QUIJOTE, Zorrazo JASMIN, Anne Piiroinen, Kirsi Alastalo
to pierwsze 3 psy z katalogu - jak mam rozumiec to co zapisane na czerwono???

Lagoto i Cao de agua nie ma za wiele - też mogę podać jak kto za tym szlocha (brakiem danych) tylko nie wiem czy w tym temacie czy zakladac nowe tematy odpowiednio dla kazdej rasy?
jak kto pragnie wieści niech da znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']jest to numer rodowodu i numer rejestracyjny w przypadku polksicj psów. Przy tych zagranicznych to poprostu numer wpisu do rodowodu.[/quote]

wielkie dzięki!

miałam mała nadzieje że to jakiś symbol kraju pochodzenie, nic to pokombinuję z poszukiwaniami na sieci i znajdę sobie wszystkie!
BTW Atena - masz spis field spanieli obecnych na wystawie? Jak nie moge Ci podrzucic, mało ich było.
A amerykanskich spanieli dowodnych było az 1 sztuka :roll: :mdleje: i rotfl hehehehe. Nawet go nie szukalam a teraz jedna znajoma mi go poleca - chyba pojade do Mexico na swiatówke 2007 - tam ich pewnie wiecej bedzie buhahahha i sobie je obejrze hihihihi

Link to comment
Share on other sites

Mi się zdaje, że dany kraj ma własne oznakowanie jak my mamy PKR to np. Czesi mają CMKU, a Słowacy SPKP a Niemcy VDH więc znając oznaczenie danego kraju można poznać z kąd pochodzi :)
Ale oczywiscie prościej w spisie wystawców pod koniec katalogu znaleźć właśćciela danego psa gdzie pisze kraj pochodzenia :)

A spis Fieldów mam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...