Jump to content
Dogomania

Czerwcowe wydanie Przyjaciela Psa


Recommended Posts

W czerwcowym wydaniu Przyjaciela Psa będzie opisany Toller :loveu: Wydaje mi się, że nie będzie to wywiad z hodowcą (bardziej prawdopodobne, że został on zarezerwowany dla Basset Houndów), więc mam nadzieję, że nie znajdę tam głupot.. :lol:

Właśnie przeglądałam stronę Polskiego Klubu Psa Rasowego, a tam co?

[CENTER][FONT=Times New Roman][QUOTE]
[FONT=Times New Roman]PLAN SĘDZIOWANIA*:[/FONT]
[I][B]RING 1:
[/B]1. owczarek szetlandzki
(...)
5. retrivery[/I]
[/QUOTE] :lol:[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']W czerwcowym wydaniu Przyjaciela Psa będzie opisany Toller :loveu: Wydaje mi się, że nie będzie to wywiad z hodowcą (bardziej prawdopodobne, że został on zarezerwowany dla Basset Houndów), więc mam nadzieję, że nie znajdę tam głupot.. :lol:

Właśnie przeglądałam stronę Polskiego Klubu Psa Rasowego, a tam co?

[CENTER][FONT=Times New Roman] :lol:[/FONT][/CENTER][/QUOTE]
Na wystawie Katowickiej (kwalifikacja na Crufts) widniała tabliczka [B]RETRIWERY[/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam tollery :) Bardzo bym chciała mieć taką rudą kupę kłaków pod dachem, ale na teraźniejszą chwilę to niemożliwe, więc są to plany raczej na dalsze lata.
Co do tego artykułu w PP, to też zastanawia mnie jakiej "jakości" będą zamieszczone tam informacje, bo kupuje ten miesięcznik, żeby dowiadywać się czegoś o psach, a nie głupot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...