Jump to content
Dogomania

Czestochowa- krajowa & krajowa VIII grupy


Wiza

Recommended Posts

[quote name='Wiza']To ja moze sie w koncu odwaze do Ciebie zagadać bo ogolem to trudno mi to wychodzi :lol: W koncu Raptusowy to kuzyn Kiary..[/quote]
no własnie:ppasowałoby;)tylko musisz Ty mnie zaczepić bo ja na wystawach strasznie zakręcona jestem i nikogo nie widzę;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z krajowej czestochowskiej wiem jedynie suki pośrednia
1.Britney Saltus
2.Karmen Gwiazda Dawida

Z 8 grupy
NDPwR-Dewmist Silk Symphony
+ 1 lok w championach

Abide by Danako 1 lok klasa użytkowa

1 lokata suki otwarta Esensja z Sarniej Góry
2 ???
3 Adaila z garlicy duchownej
4. wiza z zagłębia

wiecej nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Oj, chyba nie- I dosk, CWC Vintage Oligarchia




[/quote]

na VIII grupy tak. Ale na krajowej? Nie wiem teraz już sama, bo ani Briney ani Vintage nie ma w katalogu. Chociaż po właścicielce patrząc myślałam że to Britney (no i była w spisie wystawców):roll: jeśli nie, to wtopa:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Na krajowej klasie posrednia wygrala Britney Saltus nie ujeta w katalogu,tak jak Abide by Danako zreszta,ktory wzial NDPwR.[/quote]


A, to ja baaardzo przepraszam- nie wiedzialam, ze byly DWIE wystawy. Kajam sie i w piers bije !!! :-). Ale, w takim razie, na krajowej nie bylo tez Dewmista.
Jak to " nie bylo ich w katalogu" ? I nikt nie zglosil protestu ? Pies MUSI byc ujety w katalogu, aby mogl zostac oceniony !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']
Judyta, można sie przecież dopisać na wystawie ale wtedy jest już drożej..[/quote]
nie da się dopisać na wystawie - można jedynie zapłacić - zgłosić trzeba się zawsze wcześniej - i pies jest ujęty w katalogu bez względu na to czy dojedzie czy nie. I tylko psy ujęte w katalogu mogą walczyć na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']nie da się dopisać na wystawie - można jedynie zapłacić - zgłosić trzeba się zawsze wcześniej - i pies jest ujęty w katalogu bez względu na to czy dojedzie czy nie. I tylko psy ujęte w katalogu mogą walczyć na ringu.[/quote]

zgłosić się trzeba wcześniej, ale są różene sytuacje - np. w katalogu z Krakowa 2007 mnie nie ma, mimo że płaciłam i wpisywałam się dużo przed terminem. Po prostu mnie pominęli. A w Częstochowie teraz było dużo błędów w katalogu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Regulamin wystaw

II. Zasady organizacji wystaw


[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]7. Organizator jest [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]zobowiązany [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]do wydania katalogu wystawowego. Katalog jest dokumentem [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]zawierającym [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wykaz psów ocenianych na wystawie. [B]Psy nieumieszczone w katalogu nie [/B][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]mogą być [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]oceniane, chyba [/SIZE][/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][B]że stało się [/B][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][B]tak z winy komitetu organizacyjnego[/B] (np. oczywiste [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]błędy [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]w [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]przyjęciu [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]i opracowaniu [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]zgłoszenia, [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]problem z drukiem katalogu itp.), o ile formularze [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]zgłoszeń zostały prawidłowo wypełnione [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]i [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wysłane [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]do organizatorów przed [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]przewidzianą datą zamknięcia zgłoszeń [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]oraz [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]jeśli opłata [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]za [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]zgłoszenie [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]figuruje na [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wyciągach [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]bankowych organizatora.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...