Jump to content
Dogomania

W najblizszy weekend odbieram pieska...


joplinj1

Recommended Posts

[COLOR=red]czesc, witam serdecznie wszystkich[/COLOR],
niedawno dopiero znalazłam Wasze forum, przeczytałąm prawie wszystko, co zajeło mi kilka dni...jestem pod wielkim wrazeniem:crazyeye: naprawde, nawet nie sadziłam, ze sa specjalne fora posiadaczy poszczegolnych ras psow//ja w najblizszy weekend odbieram pieska,tez bolonczyka, wiec mam prosbe: czy w razie potrzeby pomozecie mi, cos poradzicie,///narazie jestem pochłonieta zakupami,juz niecały tydzien do odbioru wiec troche mało czasu, a w sklepach wszystko takie śliczne, kolorowe i milutkie, nie wiem co kupic,jakie łózeczko, szampon, odzywke,itd :Dog_run:
[COLOR=navy]mam pytanie bo jestem troche przerazona, przeczytałam na Waszym forum o usuwaniu włosow z uszu, nie wiedziałam o tym, mam wiec takie moze troche dziwne pytanie, czym to sie robi? jakas penseta czy jest jakies urzadzenie? nie mam pojecia, pewnie was to smieszy ale ja naprawde nie wiem,,,,,czy to boli pieska?[/COLOR][COLOR=black] bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz[/COLOR]

super zdjecia, pieseczki sa kochane, takie slodkie,juz sie nie moge doczekac swojego malucha, przesle Wam zdjecie jak zrobie, pa buziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joplinj1'][COLOR=red]czesc, witam serdecznie wszystkich[/COLOR],
niedawno dopiero znalazłam Wasze forum, przeczytałąm prawie wszystko, co zajeło mi kilka dni...jestem pod wielkim wrazeniem:crazyeye: naprawde, nawet nie sadziłam, ze sa specjalne fora posiadaczy poszczegolnych ras psow//ja w najblizszy weekend odbieram pieska,tez bolonczyka, wiec mam prosbe: czy w razie potrzeby pomozecie mi, cos poradzicie,///narazie jestem pochłonieta zakupami,juz niecały tydzien do odbioru wiec troche mało czasu, a w sklepach wszystko takie śliczne, kolorowe i milutkie, nie wiem co kupic,jakie łózeczko, szampon, odzywke,itd :Dog_run:
[COLOR=navy]mam pytanie bo jestem troche przerazona, przeczytałam na Waszym forum o usuwaniu włosow z uszu, nie wiedziałam o tym, mam wiec takie moze troche dziwne pytanie, czym to sie robi? jakas penseta czy jest jakies urzadzenie? nie mam pojecia, pewnie was to smieszy ale ja naprawde nie wiem,,,,,czy to boli pieska?[/COLOR][COLOR=black] bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz[/COLOR]

super zdjecia, pieseczki sa kochane, takie slodkie,juz sie nie moge doczekac swojego malucha, przesle Wam zdjecie jak zrobie, pa buziaki:loveu:[/quote]

Włosy z uszu usuwa sie palcami , nie powinno sie wkładać psu do ucha żadnych nozyczek itp.Nie powinno to psa boleć , ale musisz go przyzwyczajać..
A Bichonki to najwspanialsze psy świata ( bez obrazy dla innych ras):loveu:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje za serdeczne powitanie,buziak;)
Natasza dzieki za odpowiedz na moje pytanie, byłam troche przerazona jak usłyszałam o usuwaniu włosów, tak to jakos strasznie brzmi.....ale uspokoiłas mnie, za co wielkie dzieki;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...