Jump to content
Dogomania

Wirusowe zapalenie mięśnia sercowego


Tutami

Recommended Posts

No nie znowu?
Co za tydzień wczoraj się dowiedziałam że suczka z mojej hodowli (miotowa siostra Bastera) zmarła tragicznie:-( ,a teraz kolejne zmaltretowane psy no koszmar.:shake:

No co do noclegów to raczej logiczne jesteś na miejscu więc te informacje nie są ci do niczego potrzebne.Ja też nie wiem jak wygląda sprawa noclegów w Krakowie chyba że wlepią mi stworzenie bazy noclegowej przed wystawą.:p

Link to comment
Share on other sites

Przyczyną smierci było wirusowe zapalenie mięśnia sercowego ponoć od kleszcza.Po objawach myślałam że wada serca ale wet twierdzi że nie.Pobiegła się przywitać z panią w pewnej chwili przewruciła się i umarła w przeciągu dwóch minut było po suce. Straszne:-( Ze też nie ma jakiegoś skutecznego pestycydu na te cholerne klaszcze:angryy: Najbardziej boli to że to taka bezsęsowna śmierć młoda suka rodzina która ją kocha i bardzo o nią dba i nagle coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

ja już popadłam w obsesję kleszczową,nie chodzę z Baca na spacery po polach,biega tylko na naszum trawniku krótko skoszonym,lepiej dmuchać na zimne.chociarz jednego kleszcza mu wyjęłam i strasznie sie bałam.Tutami a może ci ludzie chcieliby adoptować podhalana co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...