Jump to content
Dogomania

Aksa i Tofi


ewa2909

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Ewo :)[/COLOR][/I]

[I][COLOR=navy]Nadrobiłam znowu zaległości...focie małych szkrabów słodkie...ten z klapnietym uszkiem przypomina mi Matusia jak był taki malutki;)[/COLOR][/I]

[I][COLOR=navy]Przesyłamy Ci pozdrowionka i mizianko dla psiaków :loveu:[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Cześć Kasieńko:roll:
Oj troszke Ci się znowu nazbierało:evil_lol:
Ja dzięuje za pozdrowionka a siulki za mizianko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Cześć Iwonuś:loveu:
Ja ostatnio mam tak mało czasu że nie mam za bardzo czasu wchodzić wcześniej na dogo:shake:[/quote]

Bidulka zapracowana jesteś :shake:, a to wikend się przecież już zaczął, odpocznij troszkę Ewciu ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Bidulka zapracowana jesteś :shake:, a to wikend się przecież już zaczął, odpocznij troszkę Ewciu ;).[/quote]
Cześć Iwonuś:loveu::loveu::loveu:
Od dzisiaj w końcu wikendzik.
Dzisiaj jeszcze miałam wizyte w szpitalu z synem.Ustalkić date operacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Witamy się serdecznie:bye: Ja Ewciu miałam teraz takie te ostanie trzy tygodnie normalnie nieraz nie wiedziałam jaki mamy dzień tygodnia. Nieraz myślałam, że normalnie odlecę :mdleje::mdleje::mdleje:Buziaki psiutków:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Cześć Kamiluś:multi:
U mnie taki zapitol jest już 2 miesiąc,ale w tym tygodniu niemiałam do pomocy młodego tatusia i było cięzko:shake:
Psiulki wymiziane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Cześć Iwonuś:loveu::loveu::loveu:
Od dzisiaj w końcu wikendzik.
Dzisiaj jeszcze miałam wizyte w szpitalu z synem.Ustalkić date operacji[/quote]

Czyli operacja się zbliża :shake:, kłopoty ze zdrowiem są chyba najgorsze, szczególnie jak to dotyczy dzieci.
a jak Twój synek się na to zapatruje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Bidulka zapracowana jesteś :shake:, a to wikend się przecież już zaczął, odpocznij troszkę Ewciu ;).[/quote]

Witamy się serdecznie:bye: Ja Ewciu miałam teraz takie te ostanie trzy tygodnie normalnie nieraz nie wiedziałam jaki mamy dzień tygodnia. Nieraz myślałam, że normalnie odlecę :mdleje::mdleje::mdleje:Buziaki psiutków:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']dziewczynki wolniej !!! nie pędżcie tak :mad: a znacie powiedzenie "spiesz sie powoli" ???? Jak będziecie tak pędzić to starość szybciej nadejdzie :eviltong:[/quote]
A widzisz jakieś inne wyjście.
Takie czasy nastały że niestety nie można wolniej żyć:shake:

A tak wogóle to witam Cię Uluś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']dziewczynki wolniej !!! nie pędżcie tak :mad: a znacie powiedzenie "spiesz sie powoli" ???? Jak będziecie tak pędzić to starość szybciej nadejdzie :eviltong:[/quote]

Wolniej , ale jak to zrobić? Ja mam czasem wrażenie,że traci się nad tym kontrolę, i chociaż człowiek nie chce to musi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Cześć Ewuś:loveu:

Czytam i widzę że operacja się zbliża... Pewnie musicie się denerwować...

Napewno będzie ok...[/quote]
Cześć Aniu:loveu:

Operacje plaanujemy z doktorem na przełomie maja i czerwca,ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie bo /daniel kończy w tym roku gimnazjum i trzeba będzie troszke z ocenami powalczyć a tego za bardzo nie chce mu sie robić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Młody tatuś to zawsze obraz nędzy i rozpaczy. Mój mąż przez pierwsze miesiące wyglądał tak jak by to on to dziecko urodził i karmił itp. Normanie pożytku było z niego jak kot napłakał. W jednym był tylko perfekt w kąpaniu:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...