Jump to content
Dogomania

Aksa i Tofi


ewa2909

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kamila.m']Młody tatuś to zawsze obraz nędzy i rozpaczy. Mój mąż przez pierwsze miesiące wyglądał tak jak by to on to dziecko urodził i karmił itp. Normanie pożytku było z niego jak kot napłakał. W jednym był tylko perfekt w kąpaniu:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Ja na razie młody tatuuś soisuje się podobno na medal.
Tylko małaj się mieszkanie nie spodobało bo cały czs płacze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domka_Czika']Mam nadzieję, że chociaż dobrze mi poszło..:roll: Z 6 kartkówek dwie sprawdzone to 5 i 4... A sprawdzian poszedł na 5:p[/quote]

To super gratulację :multi::multi::multi: A tamte na pewno tak samo, a może i lepiej. nie ma innej opcji przecież:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']To super gratulację :multi::multi::multi: A tamte na pewno tak samo, a może i lepiej. nie ma innej opcji przecież:loveu::loveu:[/quote]

Są są..sczególnie z histy...:shake: Tam to góra 3 będzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']O właśnie to może być to, a jak nie to nich pojeżdżą po wertepach samochodem to podobno zawsze działa na płaczące dzieciaczki;););)[/quote]

Super metoda, wypróbowana na mojej córci:loveu:
Do wózka (kiedyś były takie na dużych kołach - super) i po największych wertepach.
Może mało profesjonalnie ale za to skutecznie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Może ma "kolkę" ?[/quote]
Dla mnie to przede wszysykim za wcześnie ze szpitala wyszli.Wczoraj mineła dopiero 3 doba od cesarki a je już wczoraj równo w 3 dobie wypuścili:shake::shake::shake:.
Może i tak,chociaż tak od rau oże mieć kolke?Nie za wcześnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Dla mnie to przede wszysykim za wcześnie ze szpitala wyszli.Wczoraj mineła dopiero 3 doba od cesarki a je już wczoraj równo w 3 dobie wypuścili:shake::shake::shake:.
Może i tak,chociaż tak od rau oże mieć kolke?Nie za wcześnie?[/quote]

nie za wcześnie
kolka to wynik zaburzeń tolerancji laktozy która jest w mleku, a układ pokarmowy noworodka dopiero się "uczy" trawić jedzonko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Ewa trzymam kcuikasy za syna..a co do nauki to niestety mojej tez sie uczyc nie chce a czeka ja w kwietniu test z 3-letniej nauki:roll:[/quote]
U mnie córcia uczy się dobrze(napewno moglo by byc lepie)najczęściej jest czerwony pasek.
Ale jak będzie w tym roku to ciężko wyczuć ,za bardzo się już chyba zaczyna oglądać zea płucia przeciwną:shake::shake::shake:
Co do syneczka to miał za dużo braków w nauce, i cięzko mu jest to wszystko nadrobić.Ale jak by się przyłożyl to stać go napewno na więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']nie za wcześnie
kolka to wynik zaburzeń tolerancji laktozy która jest w mleku, a układ pokarmowy noworodka dopiero się "uczy" trawić jedzonko[/quote]
Teraz tak po cesarce wszedzie wypisują???????Jak ja miałam 14 lat temu to po wielkim proszeniu zechcieli mnie wypisać w 7 dobie:roll:.
Ciężko mi coś im mówic, i doradzać chociaż Marin jak ma jakiś problem to lubi przyjść do mnie po rade.Zobaczymy może będzie na gg to się zapytam co z malą i ewentualnie coś podpowiem.
Iwonuś a powiedz mi jeszcze co takiemu maleństwu ewentualnie można by było podać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Ja tam słyszałam, że kolki to od trzeciego tygodnia życia, ale każde dziecko jest inne. Niestety teraz tak po cesarkach wypuszczają z moją kuzynką było tak samo trzecia doba po cesarce i do domciu:shake::shake::shake:[/quote]
Przecież ta kobieta jak nie ma pomocy z żadnej strony to nie ma sily cokolwiek zrobic przy maleństwie:shake:.
Och ta nasza kochana służba zdrowia:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Ewa trzymam kciukasy za syna.:thumbs:.a co do nauki to niestety mojej tez sie uczyc nie chce a czeka ja w kwietniu test z 3-letniej nauki:roll:[/quote]
Daria to Twoja córcia jest prawie w tym samym wieku jak moje dzieciaki:evil_lol:
Dziękuje za kciukasy.Upomne się o nie jak będziemy szli na operacje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Ja tam słyszałam, że kolki to od trzeciego tygodnia życia, ale każde dziecko jest inne. Niestety teraz tak po cesarkach wypuszczają z moją kuzynką było tak samo trzecia doba po cesarce i do domciu:shake::shake::shake:[/quote]
trzecia doba po cesarce to jednak za wcześnie:shake::shake::shake:,
u nas trzymają 5-7 dni po cesarce, 4 po fizjologii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Przecież ta kobieta jak nie ma pomocy z żadnej strony to nie ma sily cokolwiek zrobic przy maleństwie:shake:.
Och ta nasza kochana służba zdrowia:shake:[/quote]

Te wczesne wypisy to tak trochę na zachodnia modę, tylko tam opieka w domu po porodzie jest dobrze zorganizowana a u nas to póki co abstrakcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Dla mnie to przede wszysykim za wcześnie ze szpitala wyszli.Wczoraj mineła dopiero 3 doba od cesarki a je już wczoraj równo w 3 dobie wypuścili:shake::shake::shake:.
Może i tak,chociaż tak od rau oże mieć kolke?Nie za wcześnie?[/quote]

Ja tam słyszałam, że kolki to od trzeciego tygodnia życia, ale każde dziecko jest inne. Niestety teraz tak po cesarkach wypuszczają z moją kuzynką było tak samo trzecia doba po cesarce i do domciu:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Ewa trzymam kciukasy za syna.:thumbs:.a co do nauki to niestety mojej tez sie uczyc nie chce a czeka ja w kwietniu test z 3-letniej nauki:roll:[/quote]

Ja stara baba i jak pomyśle o sesji to mnie skręca. Uczę się zawsze na ostatni moment . Ja też trzymam kciuki bardzo, bardzo, bardzo mocno;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Przecież ta kobieta jak nie ma pomocy z żadnej strony to nie ma sily cokolwiek zrobic przy maleństwie:shake:.
Och ta nasza kochana służba zdrowia:shake:[/quote]

Dokładnie, normalnie ten nasz kraj na kaczory spada:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Ewa trzymam kciukasy za syna. :thumbs:.a co do nauki to niestety mojej tez sie uczyc nie chce a czeka ja w kwietniu test z 3-letniej nauki:roll:[/QUOTE]

Po podstawówce tak? Taki test to bułka z masłem:eviltong: bo wkońcu dla chcącego nic trudnego;)

Życze powodzenia :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...