Jump to content
Dogomania

Hodowla w gdansku


Matagi

Recommended Posts

[B]Graalinka [/B]napisała:
Miła: jaka moze byc hodowla w gdansku?borzoi oczywiscie,bo spotykam na spacerku borzojke i jej wlascicielka mowila,ze z hodowli z Gdanska jest.ma na imie Katia..tylko tyle wiem..aa...i ma ok 5-6 lat
Cos ta pani wspominala,ze ciezko tam ta Katia miala...

a ja Ci odpowiedzieć mogę?;) :eviltong: :evil_lol:
Katia nazywa się:CARICA JEKATIRINA Albus,urodziła się 16.10.2001 w Gdańsku ,do Białegostoku przyjechała ze swoja hodowczynią na wystawę psów.Miała wtedy rok,półtorej...nie pamiętam.Została na tejże wystawie sprzedana obecnej właścicielce.Pamiętam,że stała się wtedy rzecz straszna,suczka zaraz po kupnie ....zerwała się z obroży i przepadła:-( .Nie -znany teren,nieznani ludzie,suczka poza tym była "lekko nieśmiała:roll: "małe były szanse,że sie odnajdzie,ale sie znalazła!:multi: I z tego co wiem,ma sie dobrze!
Hodowla,z której pochodzi została zawieszona,ale nie mnie o tym pisać....:p
A tak w ogóle,to może sie umówimy na sesje fotograficzna moich małych akitek?;) :eviltong: Czasu mam mało,ale .....robisz FANTASTYCZNE zdjęcia /ta moja Ziuta na łące....ehhhh ...super!!!/,może skusisz sie i wpadniesz?;) :lol: Zapraszam!!!:multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O Katii juz wiem wszystko. Slyszalam,ze 2 dni jej szukali po Białymstoku.Na szczescie wszystko sie dobrze skończyło.Dzis Grall byl z nia na dluugim spacerku...ale sie psiutki wybiegaly:evil_lol:
Mów kiedy to wpadne, w końcu to tylko kilka metrow do przejścia- powinnam dać radę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...