Jump to content
Dogomania

Satu Mare - Rumunia


Joanna G

Recommended Posts

W Satu Mare 2 dni pokazywał się na wystawie mój przyszły zięć ,mąż Natalki JAMES BOND at ERSARI Varius Avis .

W sobotę otrzymuje V1 , CAC , CACIB , BOS , BOB - CHAMPION RUMUNII.

W niedziele powtarza swój sukces V1, CAC , CACIB , BOS , BOB i do zakonczenia interchampiona potrzebuje tylko 1 CACIB-a , wynik imponujacy jak na 22 miesięcznego afgana :multi:.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/8b8d7e05d467aa9c.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/dcb421871373935d.jpg[/IMG][/URL]

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fart o stawkę poproszę ,jak tylko dostane to odrazu wstawię :)

A zapytaj Iwone może ona ma stawkę , bo wiem że TRU LADY tez tam była ,a ogolnie wszystkich afganów było 4 - 1 suka i 3 psy.

A co do tytułów ,to sie nie pomyliłam BOS z tego co wiem przyznaje się osobno w sukach i osobno w psach. Sama kilkakrotnie miałam u Negry przyznane tytuły BOS i BOB :)

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: Iwona jak bedzie chciala i uwazala za stosowne to odpowie ci sama:evil_lol:,
a ja od siebie zapomnialam ci jeszcze pogratulowac planow hodowlanych i trafnego wyboru ziecia na meza Natalki ( jak to sama okreslilas):evil_lol:

ps. te emotke ktora umiescilam w tekscie darzysz chyba sympatia, bo inczej nie rozumiem jej uzycia w twoim ostatnim poscie
ja osobiscie wole te:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

och Joanno właśnie przeczytałam twoja wiadomość na moim GG
Ty znowu sie mylisz to nie ja a ty piszesz o "Rumuńskich sukcesach" polecam czytanie tego tematu od strony 6. Rumuński CACIB pewnie pominełabym milczeniem i wzmianka w wynikun na mojej stronie. Jeśli chodzi o sukcesy TRUE Lady to do dziś wspominam [B]BIS junior[/B] na Polskiej klubówce , [B]mł. zw. europy środkowej i wschodniej[/B] ( byłyście z natala w tej samej klasie co TRUE LADY), best junior w katowicach i kwalifikacje na qrufrsa niezła stawka była również w Miscolci i Nitrze gdzie TRUE dostawała pełne CACIB-y a teraz czekam na wynik od bardzo trudnego sędziego przezydenta klubu charta na wegrzech (nie licze na duza stawke bo sędzia soli większośc ocen bdb z reszta oceniałas sie u niego w Głogowie to wiesz - na imie mu M. Levente. Czkam bo chłop zna się na rzeczy. Widzisz taka jest między nami różnica że iną miarą mierzymy wygrane naszych afganów. Nie czepiaj sie TRUE LADY bo to klasowa suka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']och Joanno właśnie przeczytałam twoja wiadomość na moim GG
Nie czepiaj sie TRUE LADY .[/quote]


OHHHHHH IWONO

Właśnie przeczytałam twojego nowego posta na dogomanii :)

I proszę pokaz mi , gdzie i w którym miejscu ja sie czepiam twojej True ??

Dzieki Bogu mam archiwum i pozwole sobie wkleić to co do ciebie pisałam na gg , żeby inni użytkownicy tego forum nie pomyśleli że może strzelam jadem do ciebie na gg . Oto co pisałam :

Joanna (19-06-2008 22:27)
Iwonko może i malo będzie suk na tej wystawie ,ale i tak więcej niż w Rumuni ,na której TRU była sama w sukach ,a TY sie tak bardzo chwaliłaś jej CACIB-em :)
Joanna (19-06-2008 22:27)
pozdrawiam Joanna

Była to tylko moja odpowiedź na twoje własnie czepianie ,że i tak nie będzie się czym chwalić po szczecińskiej wystawie ,bo jest mała obsada afganów ,więc czytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem .

Do usłyszenia w tym dziale po jutrzejszej wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne są Wasze charty, tylko szkoda, że ciągle się o coś kłócicie :shake: wiem, że nie muszę do Was zaglądać, ale co na to poradzę, że lubię tę rasę i chętnie oglądam wyniki z wystaw i zdjęcia(?) no i nie mogę się doczekać dalszej części historii, typów afganów, itd... :loveu:

Gratuluję sukcesów zarówno tych większych jak i tych mniejszych, a przede wszystkil wspaniałych psów ;)

[quote name='k.iwona']I na koniec w kwesti informacyjnej DALTONIZM jest związany z chromosomem Y - kobiety na to nie chorują z racji posiadanego genotypu.[/quote]

[B]k.iwona[/B] przepraszam, że się wtrącę, ale daltonizm jest sprzężony z chromosomem X i kobiety jak najbardziej mogą cierpieć na tą przypadłość. Mężczyźni mają zestaw XY i dlatego częściej chorują niż kobiety, bo wadliwa cecha jest recesywna w stosunku do cechy warunkującej normalne widzenie i u kobiet musiałaby się ujawnić na dwóch XX ;) to tylko w woli wyjaśnienia, nie każdy musi być genetykiem. Oczywiście to nie ma nic wspólnego z resztą Twojego postu.

Link to comment
Share on other sites

a jeśli chodzi o kłucenie to :lol: pyskata jest ta Głogowska :lol: :evil_lol: jesli ktos mysli je my sobie do gardła skaczemy to się myli - Pozdrawiam Bursztynową Bone no i pewnie Aska czeka na mój komentarz na temat koloru -jak widac na zdjeciach stałysmy blisko siebie widziałam kolor ciemno stalowy czy ciemno niebieski -cos w ten deseń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...