Jump to content
Dogomania

Wystawa warszawska 2005


goranik

Recommended Posts

Psy szczeniąt
Never Never Land EYE CATCHER IN BLUE - nieobecny
Psy młodzieży
Ml.Ch.Pl.,Ml.Zw.Rus.'05 Never Never Land (FCI) CATCH THE SUN - nieobecny
Psy pośrednia
Ml.Ch.Pl.,Ml.Zw.Pl.'04Never Never Land (FCI) AGENT DOUBLE O SEVEN -1dosk/CWC/CACIB/NPWR/BOB
GRAND BLUE Leśna Ostoja - 2dosk
Psy otwarta
Ml.Ch.Pl. JUSTIN JEWEL BLUE Energizer - 2dosk
VYPER - 1dosk/CWC
Psy użytkowa
Int.Ch.,Ch.Cz.,Sk.,Pl.,Ml.Ch.Cz. IDRUS Bohemia Alke 1dosk/CWC/res.CACIB
Suki szczeniąt
Never Never Land ELIXIR OF BLUE LIFE - 1wo/best puppy
Suki młodzieży
Never Never Land BEST KEPT SECRET - 2dosk
Never Never Land CELTIC PRINCESS CIRI - 3dosk
NANA NO MERCY BLACK Energizer - 1dosk/Zw.Ml./NJWR
Suki pośrednia
Ml.Ch.Pl. From Borders Home UNICORN IRIS - 1dosk/CWC/CACIB/NSWR
Suki otwarta
CASSY Super Pracuś - 2dosk
Ml.Ch.Pl.,Ml.Zw.Kl'04 Alderaan DIXIELAND LADY AT VANGELDIS - 1dosk/CWC/res.CACIB
KRISTIE ALLEY BLUE Energizer - 3dosk

Jak widac Seven'owi poszlo super, opis w samych superlatywach, zaczynajacy sie od 'pies z doskonalym wyrazem rasy' a konczacy sie na 'ruch doskonaly i wyjatkowo wydajny'. Poprzednim razem w Krakowie wzial CACIB przed Finskim Championem, teraz przed Interem :lol:
Dixie (z Alderaan) skonczyla Ch.Pl., gratulacje Ewo i Iwono!
Iris zaczela interchampionat pierwszym CACIBEM (w koncu opanowalam jej ogon ktory przeszkodzil jej w Krakowie :wink: ).
Vyper, tatus moich szczeniat po Lizzie (po korej jest rowniez Seven :wink: ) jest w drodze do ukonczenia Ch.Pl., jeszcze jedno CWC.

Jeszcze nie do konca na temat ale nasza Ruda czyli Ml.Ch.Pl. Frambos BAJKA (OB malinois) w wieku 15miesiecy i 3 dni wziela pierwsze CWC i CACIB a ukoronawala to Zw.Rasy!!! :lol: Juz 4 z rzedu!!! :wink:

No i jeszcze last but not least dostalam wyniki z Optigenu i zarowno Iris jak i Lizzie sa DNA CEA NORMAL :lol: :lol: :lol: . To znaczy tez ze nasz miot 'D' jest CEA DNA NORMAL jako ze oboje rodzice sa CEA DNA NORMAL. Teraz czekamy na wynik badania Int.Ch.,Multi.Ch. Cornilea Rory, tatusia miotu 'A' po Lizzie (z ktorego sa m.i. Seven i Alice).
Gorszy news to Pilvi DNA CEA CARRIER. Ciekwa jestem jak teraz ustosunkuja sie wszyscy do suki o ktorej wiadomo ze jest Carrier.
Chcialam dodac ze Pilvi swoje 3 mioty do tej pory miala po psach CEA DNA NORMAL wiec na 100% zaden szczeniak z CEA sie po niej nie urodzil.

Wiesci z agility beda moze jutro.

No i tyle na dzisiaj.
Dobranoc
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję sukcesu w Warszawie :)

[quote] Gorszy news to Pilvi DNA CEA CARRIER. Ciekwa jestem jak teraz ustosunkuja sie wszyscy do suki o ktorej wiadomo ze jest Carrier.
[/quote]
Nigdy nie wejdziemy "do psa", żeby przewidzieć na co może chorować lub nie. Jak dla mnie to najważniejsze, żeby pies się zdrowo chował i był kochany bez względu na wszystkie niespodzianki jakie mogą się pojawić w ciągu jego życia. To opinia miłośnika psów :)
Jeśli chodzi o pogląd z punktu widzenia hodowli, to przecież mówiłaś, że jeśli carrier łączymy z normal to nie ma problemu? Zatem moim zdaniem nie ma problemu :D
Zdrać mi jeszcze (bo nie za bardzo zrozumiałam) ten malinois to Twój pies, czy zaprzyjaźniony? Nie widziałam, że masz belga :o

Link to comment
Share on other sites

Dzieki!!!

Tak to jest zdrowe podejscie, mimo ze przez kilka dni dziwnie patrzylam na Pilvi to juz mi dawno minelo. Ten wynik mam juz od kilku tygodni, ale zbieralam sie do podania go a nie bylo to latwe podczas 'nagonki' na Hero, poza tym chcialam najpierw powiadomic wlascicieli szczeniakow a potem to juz poczekac na moze lepsze newsy czyli Iris i Lizzie.
Nie wiem jeszcze czy bede ja kryc czy nie, raczej tak i szczeniaki badac Optigen DNA przed sprzedaza. Chcialbym po niej miec Normal corke. Ale moje najwieksze marzenie w tej chwili jest zeby jej syn NNL Final Countdown - moj Vinci, byl Normal. Ale jak nie bedzie, to trudno, nie bede go przez to mniej kochac.

Tak, maliniaczka jest moja, dostalam ja od znajomego za pomoc przy porodzie wlasnie jej matki, uratowalam wtedy 2 jej braci (urodzily sie podduszone pod koniec 12 godzinnego porodu i nie chcialy oddychac) i z wdziecznosci zaoferowal mi suczke w prezencie, przed tem bylo umowione ze ja po prostu kupimy.
Ruda miala byc suka do pilnowania, wybralismy to najbardziej nieufne z miotu, ale w domu NNL nie ma nieufnych psow wiec nie udalo mi sie jej nie zsocjalizowac :wink:
A kiedy okazalo sie ze wyrasta na sliczna suczke pomyslalam jednak o wystawach. Na klubowce w zeszlym roku byla Best Baby in Breed i II BIS Baby. Potem w mlodziezy 3 x wystawiana 3 x Zw.Ml i Zw.Rasy. Teraz pierwszy raz w posredniej znowu Zw.Rasy. Czech (sedzia) na jej widok powiedzial 'super fenka' :wink: , ktos kolo ringu ze to najlepszy maliniak jakigo widzial. Nieskromnie powiem ze jest to tez najlepszy maliniak jakiego ja widzialam :wink:
A w sobote jej tatusia, JIM Maliday, psa pracujacego w policji mozna bylo zobaczyc w Wwie na ringu glownym na pokazach.
Teraz Marcin (moj chlopak, bo w domu Ruda to jego piesek :wink: ) ma zadanie zabrac sie za IPO i w przyszlym roku konczymy Intera.
Jakbym wiedziala jak wkleic zdjecia to bym wkleila a tak to kto chce moze dostac na maila.

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ze pytanie o forum zostalo pominiete - no coz...

co do Pivi - nic sie przeciez nie stalo - to ze suka jest carrier ogranicza ci wybor psa - no i kolejne badanie szczeniakow na dna... ale nie przesadzajmy - zadnych schiz... no i nie jestes pierwsza jezeli chodzi o 'przyznanie sie' o nosicielstwie swojego psa... mimo wszystko gratuluje odwagi pani Sołtysiak 8)

Link to comment
Share on other sites

Sara - moze gdybys dokladnie czytala maile to bys wiedziala :roll:
"Dixie ma wynik OPTIGEN CEA/DNA carrier"

oj bez przesady - sie tak nie indycz, bo nie ma o co 8) mnie sie ta sytuacja i samo nazwisko bardzo spodobalo i mam nadzieje, ze uslyszalas gromkie oklaski ze strony zawodnikow 8) 8)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']Sara - moze gdybys dokladnie czytala maile to bys wiedziala :roll:
[/quote]

Sara???
Ewa zmieniłaś imie i ja nic o tym nie wiem :o

Goranik, Malutka chyba nie ma innego wyjścia z tym tańcem, majac tenera który bierze udział w zawodach tańca, jest zobowiązana obligatoryjnie :wink:
Witaj Malutka, słyszałam ze zaopiekujesz sie naszym kerakiem, moze wspólne lekcje tańca, on juz duzo umie w tym kierunku :lol:

Link to comment
Share on other sites

AAAAAA juz rozumiem, słowo pisane ma swoje ograniczenia :lol:

Poprawiam szybkość moich psów, aby nikt nie musiał się za nie wstydzić :wink:

Ale Wy też w mocno okrojonym składzie, myślałam ze rywalizacja bedzie bardzie zażarta a tu wszystko tak walkowererm, przyznam że troche się rozczarowałam. Nie masz moze dokładnych wyników zawodów??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...