Jump to content
Dogomania

Hodowle Jacków w Niemczech


Recommended Posts

[quote name='mmoniaa8']Hej,moi znajomi mieszkający w niemczech szukają szczeniaka JRT,może znacie jakieś hodowle Jacków w niemczech godne polecenia??Jak tak proszę o jakieś info na ich temat lub strone www.
Dziękuje za wszelką pomoc :)[/quote]

Proponuje poszukać w klubie terriera:

[URL]http://www.kft-online.de/[/URL]

:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje,o tyle na ile dobrze znam niemiecki to wyszukałam jedną hodowle w Hannoverze to najbliżej moich znajomych :) Jest dużo ogłoszeń na różnych stronach typu allegro ale jakoś nie mam zaufania co z takiego psiaka wyrośnie.Oni chcą psa do kochania nie na wystawy i akurat takiego samego jak w filmie "maska".Gdyby nie ja to by nawet rasy ie znali hihi :D Mają w niemczech znajomych z Jackiem i się tym psiakiem zauroczyli cały czas mi mówią jaki to urwis śmieszny.Mają odpowiednie warunki czyli dom z ogrodem,więc chyba dobry bedzie dla nich taki psiak??
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko wygląd jest ważny. Niech Twoi znajomi poczytają też o charakterze i ocenią czy są w stanie podołać wyzwaniu. To nie jest kanapowiec i sam ogródek mu nie wystarczy. Jeśli będzie się nudził, to sam wynajdzie sobie zajęcie. :)

Link to comment
Share on other sites

To bardzo dobrze. :) Na pewno psiak wniesie wiele radości do domu.

To co napisałam wcześniej wynika z mojego własnego doświadczenia. Ja niestety jestem takim nie do końca uświadomionym właścicielem. Gdybym teraz podejmowała decyzję o rasie to na pewno nie byby to russell. Niestety nie mogę poświęcić mojemu psu tyle czasu ile on potrzebuje.
Russelle to wspaniałe rodzinne psy, ale wymagają wiele czasu i pracy. Oprócz tego są cholernie inteligentne i jeśli nie ukierunkuje się tej inteligencji odpowiednio, to dom może przyponinać pole bitwy. :evil_lol:
Jednym słowem nie można ich zostawić samopas.

Jeśli będziesz miała ochotę, to przejrzyj sobie ten wątek, opisywałam tu problemy, które miałm z Milo. One nie minęły, ale musiałam nauczyć się ztym żyć, no i pracujemy cały czas.

Link to comment
Share on other sites

doświadczenia potworne - niedługo będę się przed policją tłumaczyć jak mi zaaportuje kaczkę ze stawu:angryy: pies który nie lubi spacerować w deszczu który z obrzydzeniem przechodzi obok kałuzy lubi biegać po błocie i próbuje aportować kaczki ze stawu jak nie zauważe że się czai :mad: a po spacerze wracam jak bym się przez park czołgała, ona też ludzie omijają nas łukiem pomocy:evil_lol:
chyba jej kupie jakąś pluszową kaczkę - może wystarczy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Można mieć ich więcej niż jednego i nie zwariować?:evil_lol:
A gdzie można takie kwaczące nabyć bo nigdzie nie widziałam?:cool3:[/quote]


Mozna, można - w ciągu roku planuję 5-tego stwora :evil_lol:

kaczuszka - [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawa_sport/zabawki_piszczace/plusz/62499[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...