Jump to content
Dogomania

Galeria Akita inu z HALNEGO WZGÓRZE FCI


CHAAKITA

Recommended Posts

[quote name='Taishi']ale u Was pięknie...ja też zazdroszczę...Daria, może my po prostu zamiast zazdrościć...na jakieś ferie zimowe pojedziemy gdzieś w okolice Halnego?[/QUOTE]

no ja to już od kilku lat myśle o odwiedzeniu halnej górki.. tylko czemu ona jest tak strasznie daleko :/ w Zakopanym byłam w w ostatnim pół roczu 3 razy.. w Bielsku-Bialej 2.. a w rejony Kotliny Kłodzkiej ani razu przez 22 lata mojego życia nie udało mi się zawędrować (chyba, że byłam, ale byłam tak mała, ze nie pamiętam )

od pewnego czasu niesamowicie mi doskiera brak tunelu teleportacyjnego :evil_lol:


i kolejne piękne zdjęcia.. chociaż te zimowe klimaty bardziej mi się podobały :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

akita-halne.pl[quote name='weihaiwej']Jolu, kot jest genialny! :)

To nasz Cudowniak ! :lol: po tym jak wstawiłam tę fotkę tutaj miał niemiłą przygodę ugryzło go coś w łapkę -spuchła mu wielce i istniała obawa,ze to żmija -strach był wielki ,kontakt z wetem ,leki (najprawdopodobniej byl to trzmiel,to coś ,co Silvera użądliło) już czuje sie dobrze :lol:
tak wyglądała jego łapka i widać,jak żle się czuł



ktoś z naszych domowników zażartował,że moze koteczek nie powinien podnosić swych zacnych łapeczek na akitki :lol:

ponieważ jak już zeszło na kotki to przedstawię drugiego naszego koteczka Pana Mrau ,zwanego też Mamrotem :lol:

mamrot5.jpg

jest to niezwykle zwariowany kotek ,w chwilach największej aktywności wyczynia rózne akrobacje

z akitkami droczy się przez furtkę
akrobata.jpg

i w kazde miejsce się wdrapie

mrau.jpg



mrau-zeskok.jpg

srebrzynek-spuch-lapka.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AKITY-HalneWzgórze']dzieci można podzielić na Czyste i Szczęśliwe ...
...a akity?
[CENTER][IMG]http://akita-halne.pl/akita-a/brudaski.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://akita-halne.pl/akita-a/brudaski3.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER] [/CENTER]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skad my to znamy Akita morka i brudna = Akita szczesliwa !!!
[CENTER] [/CENTER]


[CENTER] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ojojoj a ile potem prania!!:diabloti::diabloti::diabloti:

Jolu powiedz mi jak Wy nakłoniliście akitki do agility.. ja z Anatą probowałam.. po tygodniu Anata wchodziła do 3/4 wejścia na kladkę.. po 2 tygodniach "przechodziła" całą - przechodziła=przestawiało się jej łapę po łapie :evil_lol::evil_lol:

o wchodzeniu na tą "piramidkę" nie było nawet mowy.. a sh mojej koleżanki zrobił to za 1 razem..

Anata do dziś nie wejdzie po schodach które nie są zabudowane - tzn tylko deski z prześwitami.. nie czuje się na takich rzeczach wystarczająco pewnie

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='adriatom']No super ! Rewelacyjna zabawa w błotku.
I jeszcze pytanko, czy na którymś zdjęciu jest może tatuś KAMEYO Mori No Kodomo ?
Pozdrawiam.

witaj adriatom :) w tej galerii jest wiele fotek Kaku
np.na poprzedneij stronie jest tu
http://akita-halne.pl/akita-z/nie-zadzieraj-nosa1.jpg
i tu
http://akita-halne.pl/akita-z/bawmy-sie.jpg
tu jest na YouTube
YouTube - AKITA INU Japanese Akita "Halne Wzgórze"

a na akita-halne na wielu podstronach:

kakujitsu
WORLDSHOW

budapest08

New Page 1

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']

Jolu powiedz mi jak Wy nakłoniliście akitki do agility.. ja z Anatą probowałam.. po tygodniu Anata wchodziła do 3/4 wejścia na kladkę.. po 2 tygodniach "przechodziła" całą - przechodziła=przestawiało się jej łapę po łapie :evil_lol::evil_lol:

o wchodzeniu na tą "piramidkę" nie było nawet mowy.. a sh mojej koleżanki zrobił to za 1 razem..

Anata do dziś nie wejdzie po schodach które nie są zabudowane - tzn tylko deski z prześwitami.. nie czuje się na takich rzeczach wystarczająco pewnie[/quote]

Witaj [B]Agappe :lol:[/B]
-z każdym żywym stworzeniem,czy to pies,czy człek ,czy jakikolwiek inny stworek jest tak,że jak zazna wiele doświadczeń w dzieciństwie i te doswiadczenia są pozytywne to sie wiele uczy w myśl prostej zasady-"czego Jaś się nauczy to Jan będzie umiał" to najprostsze(uproszczone tu bardzo) wytlumaczenie :lol: -jeśli w tym czasie malec wiele pozna=polubi, to w przyszłości będzie otwarty na nowości i będzie się uczył pzez całe życie,jeśli nie =będzie uczyl się z trudem lub niemalże wcale

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AKITY-HalneWzgórze']Witaj [B]Agappe :lol:[/B]
-z każdym żywym stworzeniem,czy to pies,czy człek ,czy jakikolwiek inny stworek jest tak,że jak zazna wiele doświadczeń w dzieciństwie i te doswiadczenia są pozytywne to sie wiele uczy w myśl prostej zasady-"czego Jaś się nauczy to Jan będzie umiał" to najprostsze(uproszczone tu bardzo) wytlumaczenie :lol: -jeśli w tym czasie malec wiele pozna=polubi, to w przyszłości będzie otwarty na nowości i będzie się uczył pzez całe życie,jeśli nie =będzie uczyl się z trudem lub niemalże wcale[/quote]

-oczywiście najważniejsze dla rozwoju i przyszlych możliwosci przyswajania są najwcześniejsze okresy w dzieciństwie ,dla pieskow to 4-9 tydzień życia,dla ludzi 7-9m-c do 3 roku zycia i analogiczne dla innych stworkow(ssaków) -różne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AKITY-HalneWzgórze']Witaj [B]Agappe :lol:[/B]
-z każdym żywym stworzeniem,czy to pies,czy człek ,czy jakikolwiek inny stworek jest tak,że jak zazna wiele doświadczeń w dzieciństwie i te doswiadczenia są pozytywne to sie wiele uczy w myśl prostej zasady-"czego Jaś się nauczy to Jan będzie umiał" to najprostsze(uproszczone tu bardzo) wytlumaczenie :lol: -jeśli w tym czasie malec wiele pozna=polubi, to w przyszłości będzie otwarty na nowości i będzie się uczył pzez całe życie,jeśli nie =będzie uczyl się z trudem lub niemalże wcale[/quote]

-oczywiście najważniejsze dla rozwoju i przyszlych możliwosci przyswajania są najwcześniejsze okresy w dzieciństwie ,dla pieskow to 4-9 tydzień życia,dla ludzi 7-9m-c do 3 roku zycia i analogiczne dla innych stworkow(ssaków) -różne oczywiście,jak różne są ssaki i ich powiedzmy naturalne,czy wynaturzone środowiska ,w ktorych wzrastają,a pożniejsze okresy życia też są ważne i nieco zróżnicowane i zależne od środowiska i osobniczych doświadczeń i możliwości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...