Jump to content
Dogomania

Nie szczeka, lecz "kaszle" ?


ZAJONCowa

Recommended Posts

Witam! Mam problem z moją bernardynką.. Otóż ma ona już ponad 5 lat i od zawsze ma problem ze szczekaniem. Jej wydaje się, że szczeka, ale jakby się przysłuchać to nie jest to szczekanie, ale raczej kaszel.. :( Wszyscy się z niej śmieją, a my tak na prawdę nie wiemy co jej jest :/ nasz najlepszy weterynarz zdążył ją zbadać zaledwie parę razy, ponieważ poszedł do nieba leczyć zwierzaczki, a za nim po dwóch dniach mój ukochany Atosek (miał 13 lat).. :( Żaden inny weterynarz nie potrafi stwierdzić jaka jest przyczyna "kasłania" Betty.. :/ Czy ktoś ma podobny problem ze swoim psiskiem?

Link to comment
Share on other sites

Powiedz mi czy suczka jest wesoła, czy się bawi i czy wygląda na zdrową :) Jeżeli tak, to akurat taki rodzaj szczekania jest jej urodą ;) Jeżeli ma 5 lat i do tej pory nic jej nie było to po jakie licho wynajdować jej choroby? Zaraz tutaj przybędą ludzie i zaczną Cię straszyć sercem i innymi rzeczami. Oczywiście - ja bym zrobiła badania. Ale ona ma 5 lat.... I szczeka tak od zawsze jak rozumiem? Jeżeli tak, to daj jej spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

Betty jak to bernardyn ma dość leniwe usposobienie :P ale lubi biegać i się bawić, wygląda na zdrową, czasem tylko jest tak uparta i nieusłuchana, że nie wiem czy czegoś z głową nie ma :P ale to żart taki oczywiście ;) generalnie uparciuch z niej okropny, ale co zrobić :) taka jej natura, słucha się tylko mojego taty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...