Jump to content
Dogomania

Pchły???


Szczeniak

Recommended Posts

Dziecko drogie, przestan na Forum wypisywac kolejne bezmyslne posty. Zrozum, wszyscy mamy juz dosc Twoich nic nie wnoszacych do dyskusji wypowiedzi i zakladanych topikow, ktore juz wielokrotnie byly omawiane!!!

Nastepnym razem przeszukaj archiwum i 100 razy sie zastanow zanim napiszesz kolejna bzdure.

Wszystkie Twoje "puste" posty bede kasowac. I to juz bez ostrzezenia, bo mam serdecznie dosc wiecznego sprzatania po Tobie i wysylania Ci grzecznych privow :evilbat:

Moderator

Link to comment
Share on other sites

Gofi,

Czy przeczytałaś to co napisała Wind powyżej?

Bo tak na mój gust to powinno się tyczyć także Ciebie.

Jesteś na tym forum od 3 czerwca a napisałaś już 70 postów co jak łatwo obliczyć daje 10 postów dziennie. Ile tych postów dotyczy ważnych rzeczy związanych z naszymi psami a ile jest śmieciami które tylko zawalają forum nie wnosząc nic co byłoby godne uwagi. Jak chcesz sobie popisać to zainstaluj sobie GaduGadu i pisz z kimś do woli jak będzie chciał to czytać. Ja tak naprawdę nie mam ochoty na czytanie czegoś w rodzaju :

"Yorki sa lepsz wiec nie ma co się cieszyć kora1993 (te liczby to rok urodznie tak?)" - post kory był z 15 maja, więc stary

"Ja nie nażekam na dużego yorczka . Ciesze się że taki jest. Zobaczymy jak będzie wyglądać po ścięciu włosków." - co to wniosło do tematu wagi i wzrostu

Do innych tym podobnych forumowiczów zwracam się z prośbą o sprawdzanie dat postów i nie odświeżanie ich bez sensu.

Proszę się zastanowić nad tym co się pisze, lepiej postawić na jakość niż na ilość bez sensu marnując czas czytających to forum.

Gratuluję wspaniałej ortografii.

Pozdrawiam wszystkich którzy muszą to czytać

Robert

Link to comment
Share on other sites

Nie zauważyłam akurat u Gofi przesadnego śmiecenia - każdemu z nas zdarza się pobić pianę , zboczyć z tematu , czy zrobić wtręt nie pasujący do reszty... 8) Ale to co wyczynia na forum Szczeniak , York i inne takie Yorkusie , to już przesada... Przyznam , że drażni mnie to przeokrutnie i podziwiam Wind za cierpliwość... ja już dawno zbanowałabym takich użytkowników... :evil:

Dodam jeszcze Korę 1993 - miło , że posiadacze innych ras do nas zaglądają i włączają się w dyskusję - ale posty tej koleżanki są poniżej krytyki :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko,

Nie zauważyłaś śmiecenia przez Gofi bo ostatnio rzadko tu bywasz. Ja otwierając od kilku dni rano Dogomanie i widząc tyle nowych postów z czego 90 % napisanych przez Gofi robię po prostu opcję "zaznacz wszystkie posty jako przeczytane". Po prostu nie mam czasu szukać wypowiedzi wnoszących coś rozsądnego. A może nie bywasz tu rzadko tylko z pod tej sterty nie wyłapuję Twoich wypowiedzi.

Pozdrawiam

Robert

Link to comment
Share on other sites

rubi po pierwsze mój post powyżej tyczył się nie do Wind a do Szczeniaka. Po drugie czytałam post Wind i to że napisałam sporo postów nie znaczy że zaśmiecam forum :/. Jeśli nie chcesz ich czytać omijaj je proste? Piszesz na forum raz na miesiąc i pokazujesz jak je oszczędzasz. A jeśli chodzi o post do wagi i wzrostu to przeczytaj cały tematt a będziesz wiedział co wnosił ten post. A moja ortografia to nie twój problem. Adiraja Dzięki.

Pozdrowiam wszstkich

Justyna.

Link to comment
Share on other sites

Gofi,

To że piszę na forum raz na miesiąc nie znaczy że jestem nie obecny i oszczędzam forum. Po prostu wszystko co chcę wiedzieć znajduję w archiwum. Jeżeli mam jakiś problem to wtedy piszę. Natomiast Ty piszesz co Ci ślina na język przyniesie, od tego typu wypowiedzi jest OFF TOPIC a nie forum o Yorkach. Co do ortografii to widzę że jeszcze wiele nauki przed Tobą.

Strach pomyśleć jak twoje wypowiedzi będą wyglądały po wakacjach jak zapomnisz o szkole. Piszesz o omijaniu Twoich postów, to jest chyba niewykonalne, przejrzyj ostatnie 5 dni a się przekonasz.

Pozdrawiam

Robert

PS. Beata jeżeli uważasz że robię śmietnik usuń ten post.

Link to comment
Share on other sites

No to super! Mamy wszystko wyjasnione.

Nurtujacy nas problem szukamy w archiwum, a jesli tam nie znajdziemy rozwiazania, lub znajdziemy malo wartosciowych postow na dany temat otwieramy nowy topik :-)

To samo dotyczy odpowiedzi na zadane pytanie. Nie ma sensu pisac pojedynczego zdania w stylu "u mnie tez tak jest", albo "a moj pies wyglada inczej" ;)

Oszczedzajmy swoj czas i innych. Jesli natomiast mamy nadmiar mysli "nieuczesanych" to odsylam i zapraszam na Offa ... tam mozna prawie wszystko ;)

rubi, dziekuje za zwrocenie uwagi na pare, bardzo waznych spraw :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Rubi ma rację - bywam teraz dużo rzadziej na forum , ale mam tego cholernego pecha , że za każdym razem trafiam na bzdury wypisywane przez York i inne Szczeniaki :evil: :evil: :evil:

Gofi wystarczyło raz zwrócić uwagę ( choć ja nie zauważyłam u niej przesady ) i jestem pewna , że zrozumiała - czego dowodem jest jej post powyżej.Natomiast tym dzieciakom tłumaczy się setny raz i NIC - grochem o ścianę :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory miło czytało mi się wypowiedzi na forum, bo jest to doskonałe źródło informacji o yorkach. Sama nieśmiało próbowałam włączać się do dyskusji. Ale teraz to nie wiem, czy za jakąś wypowiedź nie dostanę bury. Co do ortografii - często włos staje na głowie - jest z tym słabo.

Rubi - zwracasz innym uwagę, a sam piszesz: po prostu razem, rzadko przez ż, przejrzyj przez ż - może naukę zacznijmy od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Wróżka , po to jest regulamin forum by go przestrzegać - dla własnej i innych userów wygody.Jeśli ktoś nabył umiejętność czytania ze zrozumieniem , to nie będzie miał problemów i nie musi się obawiać postów zirytowanych współforumowiczów... proste :roll:

To , że akurat to forum jest doskonałym źródłem INFORMACJI , a nie śmietnikiem w którym niczego nie można znaleźć zawdzięczamy właśnie temu regulaminowi i użytkownikom , którzy to forum tworzyli , poświęcali swój czas i dzielili się wiedzą i doświadczeniami. I nikt z nas nie pozwoli , żeby zrobiono tu śmietnik z tysiącem bzdurnych notek i dwoma tysiącami zdublowanych , jednonotkowych topików.

Jeśli ktoś ma ochotę na uczestnictwo i współtworzenie forum według określonych zasad , to będzie mu miło... o czym świadczy liczna grupa aktywnych (i zadowolonych) forumowiczów 8)

Link to comment
Share on other sites

Adiraja. Masz całkowitą rację. Przykro jest tylko czytać wypowiedzi zirytowanych forumowiczów. Po co te nerwy. Przypuszczam, że niektóre osoby, zakochane w yorkach, całkiem bez złośliwości, czy chęci zaśmiecania, może bezmyślnie, pod wpływem chwili , piszą te swoje nieudolne, niemile widziane na forum uwagi. Osoby, które kochają yorki są pewnie różne. Być może są też osoby gorzej wykształcone, nie czytające ze zrozumieniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...