Jump to content
Dogomania

CAC&CACIB Erfurt 2008


Codik&Toffik

Recommended Posts

Na CAC miałem [B]BIS JH III[/B], a na CACIB [B]BIS JH IV[/B] :loveu:

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b66b621ce4645155.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/230/b66b621ce4645155med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb36addb4c392f59.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/231/eb36addb4c392f59.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Oczywiście ;)[/quote]
oki, dzięki :lol: moje foty niestety nie najlepiej wyszły :shake:

[quote name='McDzik']nOooO Polacy wymietli :P szkoda, ze na Euro tak nie wymiatają xD yy.. graty [B]Sandi[/B] i [B]Codik&Toffik :)[/B][/quote]
może gdybyśmy my zagrali byłoby inaczej hihi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa'][SIZE=3][FONT=Century Gothic]Sandra dla Ciebie również [COLOR=Red]gratki ;)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]
a dziękuje dziękuje:loveu:

[quote name='McDzik']Ja będę trenerem !!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ze mną na mundial pojedziecie :evil_lol:[/quote]
ojojoj :crazyeye: to już się boje tych treningów :shake: :placz: pewnie nam wycisk dasz niezły :mad: hehe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']
ojojoj :crazyeye: to już się boje tych treningów :shake: :placz: pewnie nam wycisk dasz niezły :mad: hehe :eviltong:[/quote]

Jako że mam spaniela tybetańskiego i jest on mą inspiracją, udamy się na trening do tajemniczej Wyzyny Tybetańskiej w Chinach, gdzie w wyciszeniu, skupieniu i głebokiej medytacji poddacie się nastepującym czynnościom:
- noszenie trenera na loży - jedna osoba trzyma z tyłu, druga z przodu
- bieganie z trenerem na loży - //-
- wykonywanie przysiadów na wzmocnienie kręgosłupa i mięśni nóg, trzymając loże z trenerem przez dwie osoby
- biegi na czas z koktajlem (z palemką) do trenera
- dla wprawy łokci i palców - codzienne, systematyczne masaże robione trenerowi ! Tylko systematyczność uczyni Was mistrzami w swym fachu!

I wieeele wiele innych! Ale nie będziemy tu pisac wszystkiego, bo jeszcze rywale odkryją to forum i odgapia nasz tajemny przepis na mistrza piłki noznej!

Link to comment
Share on other sites

że cooo proooOooOoooOoooszę ??!! :evil_lol: haha co to ma być obóz przetrwania czy obóz zagłady hm? :cool3: nie no może jakoś da się przeżyć w tym wypadku zachodzi zmiana :razz: ja w roli trenera :mad: aaa i zapomniałaś jakiegoś ćwiczenia na palce u stóp :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jakim przysłowiem wyjechał :evil_lol: To w sumie żeby się nie bić, może się jakos sprawiedliwie podzielimy? Ja będę trenerem w poniedziałek, wtorek, środe, czwartek, piątkek, Sandi w sobote, Bartek w niedziele :evil_lol: acha i ja w weekendy biore wolne, przez to że w tygodniu tyle mam PRACY jako trener :evil_lol: Chyba sprawiedliwy podział :evil_lol: Zawsze możemy wprowadzić wolne wybory lub od razu zgodzić się na tą dyktature :evil_lol: Podobno parlamentaryzm się przeżył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka'][FONT=Arial Black]Sandi i Bartuś gratuluje wam serdecznie!!![/FONT][/quote]
Dziękuje ;)

[quote name='McDzik']Jakim przysłowiem wyjechał :evil_lol: To w sumie żeby się nie bić, może się jakos sprawiedliwie podzielimy? Ja będę trenerem w poniedziałek, wtorek, środe, czwartek, piątkek, Sandi w sobote, Bartek w niedziele :evil_lol: acha i ja w weekendy biore wolne, przez to że w tygodniu tyle mam PRACY jako trener :evil_lol: Chyba sprawiedliwy podział :evil_lol: Zawsze możemy wprowadzić wolne wybory lub od razu zgodzić się na tą dyktature :evil_lol: Podobno parlamentaryzm się przeżył :evil_lol:[/quote]
Ale ześ teraz przesadziła :eviltong: oo niee!! haha :evil_lol: i to ma być spraawiedliwe ? :evil_lol: to ja już wole się bić o tą sprawiedliwość :mad: i to w dodatku na gołe klaty :errrr::scream_3: albo tak :boom:jak wolisz, Twój wybór :cool3: hehe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...