Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
panienkabubu

Przydomek - kilka ras?

Recommended Posts

Mam do Was przykładowe pytanie. Osoba X ma zarejestrowany przydomek o nazwie [B]YYYYYY[/B] i podczas rejestracji podawała jedną rasę hodowaną. Po 10 latach zamierza kupić sukę innej rasy i zacząć ją także hodować.
Czy ta osoba powinna poczynić jakieś kroki, by zaktualizować swój przydomek o tą rasę, czy nie ma takiej potrzeby?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja rownież jak kila lat temu wystepowalem o przydomek hodowlany to w rejestr wpisywałem rase ktora wtedy hodowalem.Obecnie w hodowli mam zupelnie cos innego.Przydomek pozostaje i obojętnie co będziesz hodował.Oczywiscie musisz mieć nr rej.tego przydomka i nie ma potrzeby aktualizowac tego przydomka.A wszystkiego dowiesz sie w swoim oddziale ZK.Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam swój przydomek Blue of Blues gdy starałam się o niego miałam jedną rasę , doszła mi flatka do labradorów i cavalierki i wszystkie mioty beda podciągniete pod ten sam przydomek , poprostu gdy bedzie miot cavalierek, na przeglądze hodowlanym wpisujesz swój obecny przydomek.

Tak samo mozesz nawet koty podciągnąć pod hodowle psów, jeśli swój obecny przydomek wpiszesz starając się w klubie felinologicznym jako pierwszy a on bedzie wolny, wówczas inne zwierzaki możesz mieć pod tym samym przydomkeim jak sie uda :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×