Jump to content
Dogomania

Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale kompletnie na nic nie mam teraz czasu... nawet w domu bywam gościem...

Bardzo dziękuję za ogłoszenia Bambisia i piękne zdjęcie z ogłoszeniem w Moim Psie :)

Niestety nadal nikt o Bambisia nie pyta. Nie było ani jednego telefonu... zupełnie tego nie rozumiem ale nie tracę nadziei! Bambiś też znajdzie domek - musi mu się udać!

Obiecałem Wam nowe fotki - byliśmy jakiś czas temu w schronisku. Niestety pogoda była fatalna. Psiaki mieszkają w ogrzewanym budynku, tylko niektóre do nas wyszły. Na nasze wielkie prośby, Bambiś raczył wybiec i wbiec z powrotem. Nawet nie zdążyłem przygotować aparatu.

Chcieliśmy wyprowadzić go na spacer i zrobić mu sesję. Ale Pani Kierownik nam odradziła. Bambiś po dłuższych kontaktach z człowiekiem w schronisku szaleje i musi być izolowany. Potem się wycisza i wszystko jest OK.
Tak było po badaniach i jak parę razy poświęciliśmy mu więcej czasu.

On musi mieć swojego człowieka już na stałe, nie na chwilę :(

Mamy nadzieję ze w sobotę uda nam się pojechać do schroniska i zrobić Bambiemu więcej zdjęć. Innym psiakom też ;)

Z dobrych informacji - Bambi czuje się dobrze, Jest w miarę radosny, czasem nawet bawi się z psiakami, nie marznie, tylko domku brak ... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...