Jump to content
Dogomania

ELITE Stawka Większa niż Życie


agnethka

Recommended Posts

jutro zacznie się drugi miesiąc jak Elitka jest nami 8)

nawet nie wiem kiedy ten czas upłynął :D dzięki niej mam przyjemność poznawać tą wspaniałą rasę - jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu :multi::multi::multi:

mam ukrytą nadzieję, że Elitka jest równie szczęśliwa jak ja :loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/5757/32632776vu2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ona ma pełen dom ludzi i nigdy nie zostaje sama. czasami zabieramy ją na przejażdżkę dla rozrywki,a ona kocha jazdę samochodem i sama ciągnie do auta :evil_lol: najbardziej lubi się wściekać z moją córą - jak wpadną w szał "ADHD" to nikt ich nie zatrzyma, mamy wówczas w domu dwa diabełki tasmańskie i wszędzie ich pełno :evil_lol:

druga rzecz jaką zauważyliśmy - staffiki uzależniają :lol:

Link to comment
Share on other sites

mój tato , nie lubi bullowatych , ale powiedział , że takiego Franka to mógł by być.Nawet jak mu Franek próbował zutylizować ukochane foksiki , nic nie mówił - powiedział , że dzielny chłop :evil_lol:
Coś staffiki w sobie mają , że ludzie je lubią :)

Link to comment
Share on other sites

a u nas właśnie mój tata zaczął z bullowatymi :D najpierw chciał pittka, ale że one w Polsce prawie wtedy nie występowały to postanowił kupić amstaffkę z rodowodem. chodziliśmy na szkolenia, wystawy itp. 4 lata temu Alfa odeszła i dopiero teraz udało mi się namówić na powrót do TTB - chciałam drugą amstaffkę, ale tata powiedział, że co najwyżej mogą zgodzić się na staffika i muszę przyznać, że miał rację podsuwając mi tą rasę - najlepsze psiaki jak dla mnie i Roksanki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wracając do podsumowań wspólnego miesiąca to codziennie uczymy się siebie nawzajem ;) oraz uczymy się nowych "sztuczek" ;)

od początku wspólnego życia udoskonalamy zgranie potrzebne nam na wystawy ;) patrząc na to co było miesiąc temu - zrobiłyśmy duży postęp 8)

Eli nauczyła się następujących komend:
* FE/nie wolno
* siad
* dawać łapkę (raz jedną, raz drugą)
* nie skacz (nad tym cały czas pracujemy,ale siniaków mam coraz mniej, więc postęp też jest ;) )
* obrót (to nowa umiejętność robiona jeszcze "za smaczkiem", kręcimy się w jedną stronę, bo w drugą nie umiemy :lol: )
* zostań (w sensie, że Eli nie pcha się na siłę za mną do wyjścia, gdy idę np. do innego pokoju i grzecznie czeka, nie skacze na drzwi)
* chodź

myślę, że jest całkiem nieźle ;) w każdym razie jestem z niej bardzo dumna. ma opory przed komendą "waruj" - nawet smaczek nie pomaga, sunia na to słowo ucieka do innego pokoju :shock: będziemy ćwiczyć z innym słowem ;) może się uda....

no to się pochwaliłam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ona bardzo lubi się uczyć nowych rzeczy :D
ale jak chce zrobić na złość to i zastrajkować potrafi - robi wtedy cielęce oczy i udaje, że nie wie czego od niej się chce :evil_lol:[/quote]
u mnie też się uczą szybko , najszybciej tego co najmniej potrzebne :diabloti:
Klamka i Franek raczej z entuzjazmem , ale Lalka , to jest mistrz nieszczęścia :evil_lol: Np mam coś w ręku do żarcia - ona chce , więc mówię " siad " w mig mina nieszczęśnika i oczy które mówią - teraz sama se żryj , ja nie chce " :cool3:
W taki oto sposób , najłatwiej Lalke wywalić od stołu - powiedzieć jej SIAD :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

niezła numerantka :lol::lol:

a dzisiaj rano Elitka przyniosła Chomikowi (kocurowi) strzępek swojego białego misia do zabawy, żeby się z nią pobawił :loveu: a jak słodko to wyglądało, robiła taką milutką minkę jakby chciała powiedzieć: "no pobaw się ze mną, plisssssss...czemu nie chcesz się ze mną bawić? popatrz przyniosłam ci ulubionego misia" :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...