Jump to content
Dogomania

Maść - Akita


Naikari

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wani']Poprawiam sie! Sa tez sezamowe... ! Jednego ostatnio spotkalismy na wystawie...

[B]CORA Wielka Fala, wł. Kinka Kruk[/B];tyle, ze w katalogu widnieje jako czerwona...
To jak jest z tymi sezamkami??

[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/668/to8wk4.jpg[/IMG][/QUOTE]

sprawdź prosze kto jest rodzicami tej suczki, date urodzenia i hodowce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']sprawdź prosze kto jest rodzicami tej suczki, date urodzenia i hodowce[/quote]
Według tego, co było w wątku wystawowym...
ur. 27. 07. 2006r., CHIMAGO TOZAMO−TSUNAMI Co Ty na To, hod. Młocicka Maria, wł. Kinga Kruk

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że sezam to czarna koncowka wlosa a nie caly wlos a na tym zdjeciu biegnacy akita raczej nie wyglada jakby mial czarne tylko koncowki wlosa no ale trzebaby zobaczyc z bliska, zeby stwierdzic jaki jest stan faktyczny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Agappe']sprawdź prosze kto jest rodzicami tej suczki, date urodzenia i hodowce[/QUOTE]
Nie wiem czy ten wątek jeszcze kogoś interesyje, ale znalazłam go przez przypadek więc się odezwe. Jestem właścicielką tej suczki, o której mowa (Cora Wielka Fala). Sama miałam wielki dylemat co do wystawiania jej bo była to moja pierwsza akita i gdy zaczął pojawiać się ten czarny nalot na jej plecach miałam wątpliwości czy będzie się komuś podobała. Oblądając zdjęcia innych akitek (wszystkie takie czerwone) a moja inna :-(
Wkońcu za namową pewnej hodowczyni zdecydowałam się na wystawę i teraz tylko żałuję że tak późno, bo Corusia debiutowała w wieku 1.5 roku i to nawet z dobrym skutkiem. Pewnie zanudzam swoją historią , więc kończe. Może kogoś to zainteresuje.

Link to comment
Share on other sites

Już myślałam, że nikt się nie odezwie. Dla mnie jest to najcudowniejsza sunia na świecie i nie ma dla mnie znaczenia czerwona czy sezamowa. Mam teraz jeszcze jedną akitke (Noryoku co ty na to) i kocham ich oboje ale Corka jest bliższa mojemu sercu, chociaż jest bardziej stanowcza,zawzięta i niezależna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cora & Noryoku']Nie wiem czy ten wątek jeszcze kogoś interesyje, ale znalazłam go przez przypadek więc się odezwe. Jestem właścicielką tej suczki, o której mowa (Cora Wielka Fala). Sama miałam wielki dylemat co do wystawiania jej bo była to moja pierwsza akita i gdy zaczął pojawiać się ten czarny nalot na jej plecach miałam wątpliwości czy będzie się komuś podobała. Oblądając zdjęcia innych akitek (wszystkie takie czerwone) a moja inna :-(
Wkońcu za namową pewnej hodowczyni zdecydowałam się na wystawę i teraz tylko żałuję że tak późno, bo Corusia debiutowała w wieku 1.5 roku i to nawet z dobrym skutkiem. Pewnie zanudzam swoją historią , więc kończe. Może kogoś to zainteresuje.[/quote]

I bardzo dobrze zrobilas, ze zdecydowalas sie na jej wystawianie. Moim zdaniem sunia jest sliczna, a dowodem na to bylo zamieszczenie przeze mnie fotki na 1 str. ;) - na ktorejs z wystaw udalo mi sie was uwiecznic :p
Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz spotkamy sie na ringu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...