Jump to content
Dogomania

Seminarium agility/clicker traning Trzyniec(granica czeska)


Mudik

Recommended Posts

[quote name='sunprince']To czekam w takim razie na wersję angielską, bo z tej niewiele rozumiem. :razz:[/quote]

Hmmm... przetlumaczyc? Czeskiego nie znam, ale hi hi w końcu Trzyniec to też Śląsk, to może dlatego rozumiem ;-)

Mudik - nic nie jest napisane o minimalnym wieku psa, czy to znaczy, że nie ma żadnych ograniczeń, szczeniaki mogą? W końcu logika mówi, że tak, przecież jest początkująca grupa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Hiba tak,ale pies musi znac podstawy,tak zrozumiałam. Jutro bedę mieć wersje angielską, [/quote]

Na stronie piszą, że w poczatkujacej grupie zakladaja znajomosc teoretyczna agility oraz treningu z psem, ale bez doświadczenia praktycznego, np. przewodnik z psem mają za sobą kilka lekcji agility; a trening na seminarium będzie obejmował naukę pojedyńczych przeszkód, motywacji oraz naukę pracy poza torem.
Teoretycznie to taki 5miesięczny szczeniak może być nawet bardziej zaawansowany ;-)

Nic to. Może wyślę zgłoszenie a przy okazji dopytam - daleko nie mamy, a koszt... hmm porażający wprost ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Hmmm... przetlumaczyc? Czeskiego nie znam, ale hi hi w końcu Trzyniec to też Śląsk, to może dlatego rozumiem ;-)

Mudik - nic nie jest napisane o minimalnym wieku psa, czy to znaczy, że nie ma żadnych ograniczeń, szczeniaki mogą? W końcu logika mówi, że tak, przecież jest początkująca grupa...[/quote]

Właściwie już napisałaś, co chciałam wiedzieć. ;)
Chcę jechać z Bluesem, bo nie wiem, czy obóz w Horni Suchej wypali (dwóch psów do pociągu niestety nie może wziąć jedna osoba). Ale zobaczymy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Agility is great & Click for fun Weekend ********************* Date: 15. - 17. 8. 2008 *****************************Place: Training center of Agility&Obedience Club Patron Třinec (CZ) – ZKO Třinec ([url]www.agility-patron.cz**************[/url] Instructors: Barča Sajdoková ([url]www.bestmudi.com[/url]) Zuska Fišerová ([url]www.foxsite.estranky.cz)*****************[/url] Schedule:*********************************************** Friday************* 17 – 18h arrival of participants********************* from 18h entering to the clicker-training agility game********************* Saturday 8-12h training (agility, clicker-training)*****************14-15h theory, video-analysis******************15-19h training (agility, clicker-training) *******************from 20h by interest: video-analysis, watching DVD from World Championship, barbecue******************** Sunday**************8-12h training (agility, clicker-training)*************** from 14h agility competition for all participants**************** Number of entered teams: Max. 12 advanced teams Max. 8 beginners ********Advanced – team, which can do all obstacles, at least simple sequences, or competitors • training will be focused on better handling skills, self-reliant work of dog on obstacles, acceleration and motivation*************Beginner – team with at least basic theoretical knowledge about agility and dog-training, but even with no practical experiences, or with only few agility-lessons • training will be focused on individual obstacle´ training, motivation, work out of the course Clicker-training - parallel with agility training; basic work with clicker, teaching simple and more difficult tricks, using the clicker in agility training**************Price: advanced 400,- CZK (or 16 EUR) beginners 200,- CZK (or 8 EUR)*********************** Payment: Unreturnable deposit 50% to the banc account. IBAN: CZ85 0800 0000 0011 7385 9133, SWIFT: GIBACZPX (please, write the handler´s name to the note). The rest on place. In case the seminar will be not hold or the nb. of participant will be oversteped we give the deposit back.********************** Entry forms: The entry form has to contain the handler´s name, dog´s name and breed, dog´s age, advanced/beginner, short note about the team (how long I train agility, what we can do, what we need to improve, …), contact (e-mail, phone), the symbol of the payment. Entry form with a copy of payment send to: [email][email protected][/email] List of entered teams you can find on [url]www.bestmudi.com****************[/url] Accomodation: It´s possible to sleep in an own tent on training place (cost 30 CZK (or 1 EUR)/person/nigth). WC, shower included, bufet, club room also in the training place.************ Veterinary requirement: Valid vaccination, good health condition of the dog. Universal regulation: Every participant has to respect to clean the training center area. The organisator does not answer for damage made by a dog or a by handler.************** Wklejam wersję angielską wersję . Tak kiedyś tak jechałam,ale chyba wersja z dwoma biletami bezpieczniejsza [IMG]http://dogomania.pl:80/forum/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Wafelek']Pewnie - jak dojedziesz do Katowic, to na pewno w punto jakies miejsce sie znajdzie (choc to zalezy, na ile psow.... :))[/quote]
One oba mogą siedziec w nogach, bylebym miała gdzie wcisnąć Vicową klatkę(jest płaska materiałowa) i mój plecak z namiotem. Już nawet znalazłam pks do Katowic i DOSTAŁAM WOLNE!!!!! JEeeeee:multi::multi::multi:
To jak jedziemy????:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']One oba mogą siedziec w nogach, bylebym (...)
To jak jedziemy????:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Well... Aries się jeszcze na kolanach zmieści, więc myślę że damy radę - będzie ciasno, ale jakoś się zmieścimy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Well... Aries się jeszcze na kolanach zmieści, więc myślę że damy radę - będzie ciasno, ale jakoś się zmieścimy :-)[/quote]
JUUUUPIIIII:multi::multi::multi::multi::multi::multi: już sie nie mogę doczekać,jutro załatwiam piesom paszporty(czy coś prócz wścieklizny potrzebne do Czech i ile się od Was jedzie na miejsce????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']JUUUUPIIIII:multi::multi::multi::multi::multi::multi: już sie nie mogę doczekać,jutro załatwiam piesom paszporty(czy coś prócz wścieklizny potrzebne do Czech i ile się od Was jedzie na miejsce????[/quote]

Co do paszportów - nie sądzę, żeby coś specjalnego było wymagane, pewnie po prostu zwykłe aktualne szczepienia. Ja przyznaję że przez ten brak granic o tym nieszczęsnym paszporcie po prostu zapominam (żeby go wziąć) :oops: No bo mnie niepotrzebny, a o psie pamiętać - ot, przecież to wycieczka do sąsiedniego miasta... ;-) Od nas to ok.80 km, jedzie się z godzinę do półtorej, + czas na znalezienie tego na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Co do paszportów - nie sądzę, żeby coś specjalnego było wymagane, pewnie po prostu zwykłe aktualne szczepienia. Ja przyznaję że przez ten brak granic o tym nieszczęsnym paszporcie po prostu zapominam (żeby go wziąć) :oops: No bo mnie niepotrzebny, a o psie pamiętać - ot, przecież to wycieczka do sąsiedniego miasta... ;-) Od nas to ok.80 km, jedzie się z godzinę do półtorej, + czas na znalezienie tego na miejscu.[/quote]

HmmDeli ma wsio aktualne,ale ja nie jestem za szczepieniem reszty poza wścieklizną co roku, więc Vic ma aktualną wściekliznę ale reszta minęła mu w lutym i nie zamierzam go faszerować w tym roku.
Myślę,że się nie doczepią o ile będą sprawdzać cokolwiek( jak znam życie;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...