Jump to content
Dogomania

czy u was też suki rodzą w boksach ogólnych ???? - str 2***ZAMKNIĘTO NAM DRZWI!!!!


florida_blue

Recommended Posts

Taaak...mieliśmy tak profesjonalne szkolenie, że szkoda gadać :shake:...
A pracownicy to myślę, że się uaktywnili tylko na jedna sobotę. Już jak wyście wszyscy pojechali a myśmy jeszcze latali w 7 z tymi psami, to już nie byli tak ochoczy do włażenia do boksów... :roll:
Masakrasa i tyle... Najgorzej, że cierpią na tym zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

nigdy nie brałam udziału w wolontariacie bo brakowało mi zawsze jakoś czasu, ale podziwiam was za to co robicie.

A to co się dzieje w naszym schronisku woła o pomste do nieba :angryy::angryy:

Trzymam za was kciuki :kciuki: A póki co wrzuciłam sobie banerek w podpis :))

Link to comment
Share on other sites

Oby...bo jak tak dalej pójdzie to wolontariat nam całkowicie zlikwidują bo stiwerdzą że po co przecież psy mają ''dużo'' miejsca...ja już wysiadam przy tej sytuacji nie wiem co robić...jeśli tv i gazety nie pomogly to chyba tylko sądy zostają...

Link to comment
Share on other sites

Jakoś jak tylko zobaczyłam ogłoszenie o nowym naborze wolontariuszy i weryfikacji starych pomyślałam sobie że chcą sie pozbyć osób niewygodnych.Szkoda...
A może by jakąś petycje napisać?Tylko do kogo-do Urzędu Miasta,do ToZ-u?
Może znacie jakiegoś prawnika który by to inteligentnie napisał (podparłby sie odpowiednimi paragrafami).Mogłabym pomóc zbierac podpisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']Madziu :loveu: do TOZ-u?? :megagrin::megagrin::megagrin: pan prezes nasz chyba by umarł ze śmiechu :roflt:przecież nasze schronisko jest prowadzone właśnie przez TOZ...[/quote]
I to jest dla mnie niezrozumiałe. Jak instytucja powołana do ochrony zwierząt może je krzywdzić?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Jak widać, niektórym nie chodzi o dobro zwierząt. Mnie ta sytuacja, szczerze mówiąc, zmęczyła i na wolontariat dla "wybrańców" nawet nie zgłaszałam podania. Wiem, że to dość tchórzliwe, ale nie lubię jak mi się na ręce patrzy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

no to witamy w klubie :roll:

jastrzebski schron, a raczej umieralnia od lat wygląda tak samo... ktokolwiek nie przejmuje "opieki nad psiakami" ONE nic z tego nie mają...

suczki, mało że rodzą w boxach ogólnych, to jeszcze szczeniaki "znikają" tak szybko jak się pojawiają, niestety- eutanazja nie wchodzi w gre bo jak mi powiedział pracownik schronu "nie ma na to pieniędzy"....

sytuacja sprzed tygodnia:

mieliśmy sunie która się oszczeniła na przełomie maj/ czerwiec. Wyjątkowo odizolowano ją i zostawiono maluchy bo w lipcu schron przejmował "konkurent"... 3 maluchy wydano w wieku 4 tyg. jeden został z nią do ok. 6 tyg.

mamcia miała chorobę skóry- niezdiagnozowaną do końca- i na moje rządanie została do końca lipca w odosobnionym kojcu. wróciła do kojca zbiorczego bodajże 1 sierpnia.


5 sierpnia dostaję wiadomość od pracownicy schronu " Magda czy to możliwe żeby ta sunia po szczeniakach (czyli ta w/w) miała znowu młode??? znaleźliśmy jednego (???) szczeniaka w kojcu gdzie min. jest ona. - kierownictwo twierdzi że to jej- zabrali malucha i ją na kwarantanne ..... "

natychmiast interweniuje.... NIE MOŻE BYĆ JEJ!!! 2 mies. temu miała młode, nie miała kontaktu z samcami- oprócz dokarmiającego pana W.:roll: :grins:

w końcu pisze im że.... "w kojcu zbiorczym macie conajmniej 3 szczenne suki które za rządów "poprzednika" do 1 lipca były razem z samcami- psy depozytowe trzymane razem od 2004 roku (więc możemy się domyśleć co sie działo przez 4 lata) :angryy:- to któraś z nich jest matką...

oni sie upierają przy swoim... bo suńka tak tuliła malucha :mdleje:

słowne przepychanki z kierownictwem trwają 20 godz. po czym odnajdują w kojcu zbiorczym biologiczną matke i zabierają ją do malucha - aż dziw że on przeżył tyle godzin :crazyeye: a sunia znów trafia do zbiorczego ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...