Jump to content
Dogomania

Drgawki u Yorka


ewunja

Recommended Posts

Witam, mój Homer ma 8 miesięcy. Od jakiegoś czasu (ok. 2 tyg.) ma drgawki, tzn. tak delikatnie drży. Zazwyczaj ma to miejsce w czasie snu. Nie zaobserwowałam u niego żadnych innych niepokojących objawów, tzn. nie jest osowiały, ma normalny apetyt, nie ma temp., tylko to drżenie. W sumie zaczęło się to po tym, jak go ostrzygliśmy, więc mąż pociesza mnie, że może po prostu jest mu zimno :) ale mimo wszystko jestem trochę zaniepokojona i chciałam dowiedzieć się czy może ktoś z Was miał podobne przejścia. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam! Ewa

Link to comment
Share on other sites

Witam :-)
może jest podekscytowany czymś i coś mu się śni i tak jak człowiek reaguje ?? moja Cynia (bernardyn) czasem we śnie to potrafi nogami przebierać,Boogi (york) też czasem przez sen biegnie,czasem pisknie..wiem,że wtedy coś jej się śni :p może też Twojemy psu być chłodniej,jest ścięty więc "łyso" mu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

w/g mnie widocznie kawaler jest teraz bardzo emocjonalny i to na skutek przeżyć całego dnia :-) jeśli nie ma innych objawów typu: temp., wymioty,osowiałość..itd..to wszystko w porządku,zawsze też można się uspokoić i iść się przebadać do weta :-)) pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój Baks bardzo często ma takie drgawki, po prostu się trzęsie, czasem jak jest niespokojny, czasem jak jest mu zimno a czasem po prostu po męczącym dniu, ma takie nerwowe, mięśniowe skurcze...

Ale to nikomu w niczym nie przeszkadza, jedynie czasem się ludzie śmieją że na dworze ciepło a pies się trzęsie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

moja ma 8 m-cy i jak narazie czasem po kąpieli ma dreszcze i raz na wycieczce w górach - wystarczyło ją tylko wpakować pod kurtkę i gotowe ;-)
a z tym kurczakiem pieczonym to booskie jest :roflt: hahha ubawiłam się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój York ma podobnie, trzęsie się rzadko ale wolę dmuchać na zimne ;)

Czy może to być spowodowane tym że była u fryzjera tydzień temu?

Ma dużo krótszą sierść może jej zimno ? Wygląda to tak jakby była w zimę na dworze i było jej zimno. Proszę o odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...