Jump to content
Dogomania

Kasdan de Ciukci


flashka-g

Recommended Posts

Ja również byłam w szoku po tym co przeczytałam...
Wracając do listu anonima :
znam Age kilka lat, fakt faktem widziałyśmy się kilka razy, ale chyba już po pierwszym spotkaniu ( Kasdan był wtedy maleńki, mało kto wiedział o jego istnieniu :) ) stała się dla mnie autorytetem jeśli chodzi o husky. Niczego nigdy nie ukrywała - zawsze gdy o coś pytałam odpowiadała szczerze. Dziwię się, że są ludzie, którzy najpierw wypisują takie brednie, a nie mają odwagi przyznać się kim tak naprawdę są. Po Kasdanie jest przecież notabene kilka psiaków. A jeśli ktoś jest pewien, że jego potomek jest chory genetycznie, myślę, że powinien udokumentować to wynikami badań lekarskich, które ewentualnie mogłyby potwierdzić taką tezę. Dla informacji wszystkich - taki ośrodek, który zajmuje się badaniami genetycznymi zwierząt o ile się nie mylę znajduje się w Olsztynie. Dlatego myślę, drogi anonimie, że jeśli masz takie podejrzenia dobrze było by się tam udać i rozwiać swoje wątpliwości, bądź też przedstawić nam wszystkim wyniki i nie kryć się pod anonimem.
Aguś, przykro mi, że trafiłaś na taką osobę, szczególnie teraz...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...