Jump to content
Dogomania

MAMUSIA mojej Śrubki - Sarunia MA DOM!!!!! :)


fizia

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']taka sliczna ,taka samotna,dziecko jej zabrano ,a ona pozostala.Straszne:placz::placz:
Gdzie ludzie maja oczy????????????????:angryy:[/quote]

O rany, to zabrzmiało strasznie....:-(no ale taka jest prawda, zabrałam Jej dziecko i źle się z tym czuję. Niestety razem raczej mało prawdopodobne, żeby znalazły wspólny Dom. Przynajmniej Śrubka jest szczęśliwa.

Ale zrobie wszystko, żeby pomóc Saruni:-(

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=1139[/URL]

odnowiłam tez ale.gratkę - ale musze powiedzieć, że mnie wkurzają...juz drugi raz wysłałam smsa, żeby wyróżnić ogłoszenie o 3 punkty i wcale tego nie zrobili, raz nie dostałam żadnego kodu, a teraz napisali, że podałam niepoprawną treść smsa- co sprawdziłam i nie jest prawdą...napisałam tam do nich maila, ale nie odpisali. Oczywiście nie jest to duża kwota, zaledwie 3,66 za sms, ale i tak jest to dość irytujące. No nic, będę chyba jak najczęściej odnawiac to ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

fizia-nie mam do Ciebie pretensji,tylko jak jestem w schronisku zawsze zabieram mame z dziecmi,gdyz wiem ze dzeieci znajduja szybko dom a mama zostaje.Szukam domu dla dzieci jak i mamy .
mam nadzieje ze ta sliczna mamuska znajdzie szybko dobrych opiekunow.
ojej szkoda ,ze jestem tak daleko 2000km:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...