Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niezbyt szczęśliwa mina...

[IMG]http://i36.tinypic.com/6eznmh.jpg[/IMG]

A tak się cieszy Tosiak na widok miseczki z jedzeniem, które dostaje teraz częściej (tyle, że w mniejszych ilościach ;)).

[IMG]http://i37.tinypic.com/142zzit.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/16h526d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Hej:)
dobrze że tośka ma się już dobrze:D
Dzielna baba z niej:P[/QUOTE]

W przeciwieństwie do mnie bardzo dzielna! :oops: Dzisiaj u weterynarza była z moją mamą, w przyszłym tygodniu (na zdjęciu szwów) również, bo ja w tym czasie jestem w szkole. Uff... jeszcze tylko tydzień.

Klatka nadal nie przyszła, okazało się, że w sklepie podali zły kod pocztowy i kennel tkwi w Warszawie :mad:. Jutro będę to wyjaśniać.

Link to comment
Share on other sites

No to niech się Tośka szybciuteńko goi i wraca do szaleństw:loveu:

Hihi dobrze, że pomylili kod pocztowy a nie paczkę... Ja kiedyś zamiast psiej karmy dostałam od kuriera jakieś 20 kg kociego żwirku i innych kocich rzeczy... Paczka była przeogromna. I kurier nie mógł jej zabrać od razu bo mają takie przepisy i musiałam czekać 2 tygodnie na swoją (nie była jeszcze skompletowana :roll:) z tym żwirkiem w domu :evil_lol:

Co do tych dysków - ale Bezik też nie 'niszczy',nie daję mu obgryzać frisbee :roll: tylko po prostu ma taki chwyt, że dziurkuje trochę... :roll: a słyszałam, że Hero są trwalsze niż CS - i co się okazało, że g prawda...
A nie chcę mu kupować jawzów , dysk za 5 dyszek to drobna przesada jak dla mnie, my się chcemy tylko bawić... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No to niech się Tośka szybciuteńko goi i wraca do szaleństw:loveu:
[/QUOTE]

A właśnie, jak to jest z tymi szaleństwami? Od razu po zdjęciu szwów, raczej nie bardzo można pozwalać na jakiś szczególny wysiłek fizyczny, więc kiedy można wrócić do "normalnego" trybu życia?

[quote name='Bzikowa']
Hihi dobrze, że pomylili kod pocztowy a nie paczkę... Ja kiedyś zamiast psiej karmy dostałam od kuriera jakieś 20 kg kociego żwirku i innych kocich rzeczy... Paczka była przeogromna. I kurier nie mógł jej zabrać od razu bo mają takie przepisy i musiałam czekać 2 tygodnie na swoją (nie była jeszcze skompletowana :roll:) z tym żwirkiem w domu :evil_lol:
[/QUOTE]

Jutro mama ma dostać nr. telefonu do kuriera i powiadomić go, żeby przysłał paczkę naszym sąsiadom, bo tak to nie ma kto jej w tym czasie odebrać. Jedna, mała klatka i tyle z nią zamieszania :lol:.

Ciekawe przeżycie miałaś :cool3:, ja już bardzo długo robię zakupy w internecie i jeszcze nigdy coś takiego mi się nie przydarzyło ;).

[quote name='Bzikowa']
Co do tych dysków - ale Bezik też nie 'niszczy',nie daję mu obgryzać frisbee :roll: tylko po prostu ma taki chwyt, że dziurkuje trochę... :roll: a słyszałam, że Hero są trwalsze niż CS - i co się okazało, że g prawda...
A nie chcę mu kupować jawzów , dysk za 5 dyszek to drobna przesada jak dla mnie, my się chcemy tylko bawić... :razz:[/QUOTE]

Pisząc o "niszczeniu dysków" miałam na myśli niszczenie je również przez chwyt, chodziło mi o to, że Tośka nie niszczy dysków w sposób, jaki opisujesz ani poprzez chwytanie ;). Miała w pysku softa i CS'a, dyski wyglądają jak nowe :). Są tylko troszkę podrapane :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']A właśnie, jak to jest z tymi szaleństwami? Od razu po zdjęciu szwów, raczej nie bardzo można pozwalać na jakiś szczególny wysiłek fizyczny, więc kiedy można wrócić do "normalnego" trybu życia? [/quote]

Całkowity brak ruchu też nie jest wskazany.
Bezik miał kilka dni 'przymusowego' leżenia non-stop (przymusowego bo po prostu tak go tam uwierało , że nie chodził w ogóle sam z siebie, a spacerki go wynosiłam :roll:) i potem jak przestało mu tam tak przeszkadzać to dostał energetycznego kopa a jeszcze nie był zagojony... I nie byłam w stanie mu całkowicie nie pozwalać na szaleństwa. Na szczęście nic się nie stało, w zasadzie po tygodniu to on już był jak nowy.

[quote]
Pisząc o "niszczeniu dysków" miałam na myśli niszczenie je również przez chwyt, chodziło mi o to, że Tośka nie niszczy dysków w sposób, jaki opisujesz ani poprzez chwytanie ;). Miała w pysku softa i CS'a, dyski wyglądają jak nowe :). Są tylko troszkę podrapane :evil_lol:.[/QUOTE]

To ma po prostu lekki chwyt... Np. szelciaczki mojej znajomej nie robią na dysku żadnego śladu - a Bez kurde raz złapie i już ślady :angryy:. Ale dziś pierwszy raz wypróbowywałam te dyski na dworze i są bardzo fajne, tzn Bzik je bardzo polubił.. Chyba nie zostaje mi nic innego jak zbankrutować na nich kupując nowy komplet co parę miesięcy :angryy:

Nadal życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Całkowity brak ruchu też nie jest wskazany.
Bezik miał kilka dni 'przymusowego' leżenia non-stop (przymusowego bo po prostu tak go tam uwierało , że nie chodził w ogóle sam z siebie, a spacerki go wynosiłam :roll:) i potem jak przestało mu tam tak przeszkadzać to dostał energetycznego kopa a jeszcze nie był zagojony... I nie byłam w stanie mu całkowicie nie pozwalać na szaleństwa. Na szczęście nic się nie stało, w zasadzie po tygodniu to on już był jak nowy.
[/QUOTE]

szczurzy już 3/4 dnia był jak nowy- ale nie miał żadnych szfów, tylko dwie ranki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a ja jak zwykle spozniona
swietnie ze jestescie juz po sterylce :lol:,
wymiziaj Tosie od nas , biedna ,okaleczona :diabloti:[/QUOTE]

Ja też się cieszę, najgorsze były pierwsze dni, a teraz powoli wszystko wraca do normy ;).

A co do biednej i okaleczonej - jakbym swojego ojca słyszała :lol:.

[quote name='Kashdog']A ja wczoraj idąc do kina zobaczyłam psa, który wyglądał jak Tośka :diabloti:[/QUOTE]

Niemożliwe :evil_lol:.

[quote name='Bzikowa']Całkowity brak ruchu też nie jest wskazany.
Bezik miał kilka dni 'przymusowego' leżenia non-stop (przymusowego bo po prostu tak go tam uwierało , że nie chodził w ogóle sam z siebie, a spacerki go wynosiłam :roll:) i potem jak przestało mu tam tak przeszkadzać to dostał energetycznego kopa a jeszcze nie był zagojony... I nie byłam w stanie mu całkowicie nie pozwalać na szaleństwa. Na szczęście nic się nie stało, w zasadzie po tygodniu to on już był jak nowy.
[/QUOTE]

Pytam, bo czytałam gdzieś (bodajże w którymś z wątków na dogo, tylko znaleźć teraz w którym...), że po zdjęciu szwów powinno się odczekać jeszcze ileś czasu, zanim pozwoli się psu tak kompletnie oddać szaleństwom ;). Chyba najlepiej będzie porozmawiać o tym z weterynarzem, bo Tośka miała jeszcze usuwaną przepuklinę i może to też ma jakiś wpływ, na to korzystanie z łapek i silniczka :evil_lol:.


[quote name='Bzikowa']
To ma po prostu lekki chwyt... Np. szelciaczki mojej znajomej nie robią na dysku żadnego śladu - a Bez kurde raz złapie i już ślady :angryy:. Ale dziś pierwszy raz wypróbowywałam te dyski na dworze i są bardzo fajne, tzn Bzik je bardzo polubił.. Chyba nie zostaje mi nic innego jak zbankrutować na nich kupując nowy komplet co parę miesięcy :angryy:

Nadal życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)[/QUOTE]

A słyszałaś coś o dyskach super sonic? Chociaż one w sumie bardzo od jawzów (cenowo) się nie różnią...

Dziękujemy ;).

Mam wrażenie, że Tośka zaczyna kumulować coraz większe pokłady energii :crazyeye:.
Dzisiaj jak zobaczyła, że idą do niej płuca wołowe, to w ogóle na tyłku nie mogła usiąść, głucha na wszystkie polecenia była, żeby tylko śmierdziela dostać :evil_lol:. Pochłonęła go w niecałą minutę :-o. Także płucka wołowe bardzo polecamy :cool3:.

Klatki nadal nie ma, bo kurier pojechał pod zły adres :angryy:, jakieś fatum nad nią krąży :diabloti:. Generalnie to tydzień zaczął mi się okropnie i najchętniej bym już z domu przez kolejne dni nie wychodziła i to najmniej z powodu tej paczki :shake:.

Wczoraj zamówiłam dyski i nowe klikery :loveu:, dzisiaj paczuszki zostały wysłane, więc w przyszłym tygodniu pewnie przyjadą ;).
No i jeszcze dzisiaj zamówiłam te kolorowe IDy :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...