Jump to content
Dogomania

Spacerkowo


wani

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Anata i Aiko nie nadają się na takie spotkania.. dziś obie panienki się obraziły na całą resztę za walki, przepychanki, burczenia itd i obie po kilkunastu minutach chciały wracać do samochodów i do towarzystwa się nie chciały przyznać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Agappe']może ktoś ma ochotę jutro ok 19-20 na spacer na Polach Mokotowskich z nie jedzącymi innych psów akitami?:roll:[/QUOTE]


odbył sie spacerek?? ja chetnie,ale moja jedzą dosłownie wszystkie psy!! aczkolwiek z Kirciem to bym woadła.. może po kastracji cuś sie zmieniło...?
pozdrawiam Dario :))

Link to comment
Share on other sites

niestety nie.. brak chętnych - chociaż pewnie mało kto przeczytał na czas moje "zaproszenie"
no i niewiele już zostało tych kitek, które nie jedzą innych psów..

może w sierpniu się coś uda.. bo ja to wybywam za tydzień i mnie nie będzie przez miesiąc..
Pozdrawiamy również serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

może w sierpniu się coś uda.. bo ja to wybywam za tydzień i mnie nie będzie przez miesiąc..
Pozdrawiamy również serdecznie :)[/QUOTE]

To jakby co to odzywaj sie Dario, bo ja tak dawno juz nie widziałam innej akity z bliska,ze normalnie szok!! :O
miłych wakacji!! my niestety bedziemy miec dopiero w październiku!! :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewcik']
To jakby co to odzywaj sie Dario, bo ja tak dawno juz nie widziałam innej akity z bliska,ze normalnie szok!! :O
miłych wakacji!! my niestety bedziemy miec dopiero w październiku!! :))[/QUOTE]

my? o widze, że znowu zmienił się Twoj "stan cywilny" ;)
milych wakacji? hmm pytanie tylko czy to wakacje - czy nie kolejna projektowo-programistyczna harówka..
w takim razie może do sierpnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...