Jump to content
Dogomania

Spacerkowo


wani

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A my na 90% możemy :loveu:
Na zachętę dodam, że jak zmarzniemy to knajpa Lolek bardzo mile wita pieski. Na moje pytanie czy możemy wejść bo jest nas dużo, Pan odpowiedział szkoda, że tak mało :lol:
Pyszne grzane wino 12 zł, grzane piwo 9.
Może Tara narzeczona by mogła?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_wawa']Marta na ostatnim akitkowym spotkaniu też nie było problemu a zdjęcie grupowe jest właśnie z Lolka :)
Może jeśli pogoda dopisze ktoś pojawi się na PM w sobotę??[/quote]
Ja teraz bede na 95 % może sie w koncu uda a jest duze prawdopodobieństwo że będę miał wolne :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='MargoK']Jeśli ma ktoś ochotę połazić zimą z psem po Beskidach (Bielsko Biała, Szczyrk, ew. Brenna i Wisła) to poproszę o kontakt. Wyjście bez względu na to, czy pada śnieg czy nie i bez względu na to czy trasy są odśnieżone :))[/quote]
Margo bardzo chętnie tylko niech jeszcze ktoś wymyśli teleporter :). Kiedyś po kilku głębszych byliśmy z moim chłopakiem już całkiem blisko ale rano niestety nic nie pamietaliśmy:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_wawa']Pakej czy po ostatnich walkach :) na PM nadal masz ochotę na zbiorowe spotkania ??:cool3: Moim zdaniem trzeba by znaleźc jakieś mniej uczęszczane miejsce bo ludziska patrzyli na nas trochę dziwnie:diabloti:. No i kagańce obowiązkowo:).[/quote]
Jestem otwarty na propozycje co do kagańców to tez nabyłem już ( wcale nie mam dosc spotkań a nawet wręcz przeciwnie :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...