Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Nie do konca bezsilnosc, brak ludzi chetnych do wspolpracy :angryy: a w Jaworznie naprawde SM i Um podejmie wspolprace, :loveu: jetem tego wiecej niz pewna.[/quote]
Miałam na mysli schron nie Jaworzno.
Może jakies plakaty promujące pomoc bezdomnym psom?
Sama nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

również dostałam info :-( niestety nie znam nikogo kto by wziął chociaż go na DT :-( sama mieszkam w bloku :-( żadko bywam na DGM,dam znać Marce ona jest adminką strony adopcyjnej bernardynów :-(
a czy [B]PON[/B] trafił może na jakieś forum typowe dla rasy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anushka']również dostałam info :-( niestety nie znam nikogo kto by wziął chociaż go na DT :-( sama mieszkam w bloku :-( żadko bywam na DGM,dam znać Marce ona jest adminką strony adopcyjnej bernardynów :-(
a czy [B]PON[/B] trafił może na jakieś forum typowe dla rasy ??[/quote]

Marka już wie o benku, jednak może pomóc jedynie wstawiając go na adopcje bernardynów.
Anushka ja nie dam rady sama ogłaszać i dowiadywać się o każdego psa, dlatego odbywa się to tak wybiórczo, bo nikt nie pomaga :shake: Gdyby PONem ktoś się zainteresował, również możnaby go zabrać - o ile jest.

Bernardyna chyba udało mi się zaklepać, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

My z Ulka nie wyrabiamy ale jak dogomaniacy pomoga i sa w stanie psy od razu po wstawieniu na watek oglaszac je i szukac im domkow jak rowniez DT to my postaramy sie zaprzyjaznic ze schroniskiem za pomoca wykonywanych telefonow i zawsze jakas bide uratowac. Tylko tyle mozemy zaoferwac psiakom z Jaworzna wywozonych do schroniska do Myslowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']My z Ulka nie wyrabiamy ale jak dogomaniacy pomoga i sa w stanie psy od razu po wstawieniu na watek oglaszac je i szukac im domkow jak rowniez DT to my postaramy sie zaprzyjaznic ze schroniskiem za pomoca wykonywanych telefonow i zawsze jakas bide uratowac. Tylko tyle mozemy zaoferwac psiakom z Jaworzna wywozonych do schroniska do Myslowic.[/quote]
To juz bardzo dużo!
Dodajcie w tytule że potrzebna pomoc w ogłaszaniu i szukaniu DT i DS

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze by było cudownie, gdyby ktoś z Jaworzna chciałby rozlepiać plakaty i dawać ogłoszenia o wywiezionych psiakach.
Przecież większość z nich napewno po prostu się zagubiła i ludzie nie wiedzą, gdzie ich szukać.
Niejeden psiak trafił prosto z fotela do zasikanego, przepełnionego boksu i to był jego koniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Może ktoś inny by pogadał i akurat miałby więcej szczęścia?

Jaworzno śpi. TOZ Jaworznicki śpi.
I takie efekty.

A my nie wydolimy kolejnego miasta, nie ma szans.[/quote]
Ja po urabiam ich emailami, tylko poszukam kontaktów.

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzis osobiscie w SM w Jaworznie, pierwsza dobra nowina to ta ze lokalna prasa bedzie oglaszac psy wywiezione do schroniska, :loveu: i wyobrazcie sobie ze zalatwil to pan z SM, jest to wspanialy czlowiek ktory dal mi namiary na osobe z ktora powinnam rozmawiac o przytulisku w Jaworznie, i o programie sterylek.
Jak do tej pory najbardziej chetni do podjecia wspopracy w nadpopulacji zwierzat i ustosunkwania sie do ustawy o ochronie zwierzat jest wlasnie Jaworzno. Juz wczesniej byla osoba w UM z ktora podjelysmy temat niestety poddal sie do dymisji. :-( A juz bylismy tak blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Bylam dzis osobiscie w SM w Jaworznie, pierwsza dobra nowina to ta ze lokalna prasa bedzie oglaszac psy wywiezione do schroniska, :loveu: i wyobrazcie sobie ze zalatwil to pan z SM, jest to wspanialy czlowiek ktory dal mi namiary na osobe z ktora powinnam rozmawiac o przytulisku w Jaworznie, i o programie sterylek.
Jak do tej pory najbardziej chetni do podjecia wspopracy w nadpopulacji zwierzat i ustosunkwania sie do ustawy o ochronie zwierzat jest wlasnie Jaworzno. Juz wczesniej byla osoba w UM z ktora podjelysmy temat niestety poddal sie do dymisji. :-( A juz bylismy tak blisko.[/quote]
Cieszę się że psy będa ogłaszane w lokalnej prasie:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...