Jump to content
Dogomania

Opole


Wiza

Recommended Posts

Guest Reyes

[quote name='lonka']Grupe młodszą dzisiaj wygrała Ola Szydłowska, 3 miejsce Patrycjia Wożniak.
Gratuluje wszystkim uczestnikom!!!A było was sporo w Opolu![/quote]
Sporo - dobrze ze 20 w starszej.
1.) Tamaseviciute Urte
2.) Zilotina Olga
3.) Nowak Ala
4.) Danka Ożarowska

Ja cała happy bo stawka ciężka, sędzina z zagranicy. To był mój debiut z 10 miesięczną miniaturowa Mayą - ale będziecie mogli mnie oglądać z nią już częściej a jeśli szczęście dopisze to nawet w Poznaniu :-) Suczka rewelacyjna, dosłownie młodsza wersja mojego Laczka. Esencja tego co kocham w pudlach. Ela, Aneta - DZIęKI DZIęKI DZIęKI!!!

Ja zdycham, znowu dożywotni zapas >denta stików< a potem "czym ty jej zęby myjesz" :evil_lol:.
Musze przyznać że jestem pod wrażeniem frekwencji - w takiej stawce walczyć to dopiero wyzwanie.
Ps. Pochwale się jeszcze że Maja tego dnia zaczęła J.Ch.pl. ( przypominam, dziąszka ma 10 miesięcy)
Pss. Ala Pati Ola i wszyscy inni - gratuluje.
Psss. Lacoste Mam Twoją dzisiejszą kartę oceny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']Nie uważacie JH w niedziele za porazke???[/quote]
Yyyy tam fanie było :D :evil_lol: Po to zaprasza się sędziego z daaaleka żeby poznać jak to się robi daaaleko. Przynajmniej wiemy że psiaki na wyst. w Izraelu to trzeba samo-ustawienia nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Lacoste']Eee tam:eviltong: jak dla mnie bylo ok;)
Swoja droga [B]Reyes[/B] wiesz moze ile pkt zdobylem?[/quote]
4 :roll: Jeśli chcesz się wybrać na spacerek z kundlami w majówkę to Ci przyniosę Twoją kartę. A sobotnią odebrał ktoś kto się podawał za Twojego znajomego*
*( w Opolu mieli szczerą nadzieje że ja ale niestety :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...