Jump to content
Dogomania

2xCACIB Debreczyn (Węgry) 30-31.08.2008


maga18

Recommended Posts

[quote name='kinnia']Mam taką nadzieje ale muszę mamę namawiać ale jak narazię wszystko jest na dobrej drodze:) Ale jak coś to my będziemy w pośredniej i to by był nasz debiut za granicą:) A wiesz jaka była rok temu stawka Gordonów?[/quote]

widze, ze liczna polska ekipa sie szykuje:). Bedziemy trzymac kciuki! Na Wegrzech na wystawach zazwyczaj jest kilka gordonow. W tym roku to raczej wiecej mlodziezy niz doroslych u nich. Znajomych Wegrow obsada sedziowska nie skusila, wiec 'tlumow' nie bedzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dream']To zależy ;)
My wychodziliśmy do ringu po 13, temperatura na płycie stadionu była na pewno ponad 40 stopni, pies już nawet pić nie chciał, ale przeżył i nawet CACIBa przywieźliśmy :D
W tym roku też mamy nadzieję jakoś przetrwać[/quote]

też będziecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']widze, ze liczna polska ekipa sie szykuje:). Bedziemy trzymac kciuki! Na Wegrzech na wystawach zazwyczaj jest kilka gordonow. W tym roku to raczej wiecej mlodziezy niz doroslych u nich. Znajomych Wegrow obsada sedziowska nie skusila, wiec 'tlumow' nie bedzie.[/quote]

hmm w pośredniej tez mogą jakieś być? to może bym mojego do Otwartej zgłosiła?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']To zależy ;)
My wychodziliśmy do ringu po 13, temperatura na płycie stadionu była na pewno ponad 40 stopni, pies już nawet pić nie chciał, ale przeżył i nawet CACIBa przywieźliśmy :D
W tym roku też mamy nadzieję jakoś przetrwać[/quote]

e tam ja siedzialam na wystawie od rana a wyjechalam po bisach :eviltong:
na ringu faktycznie skwar ale jest sie tam stosunkowo krotko :lol:
czekajac na porownanie wladowalam sie pod namiot gdzie chyba karme sprzedawali :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']e tam ja siedzialam na wystawie od rana a wyjechalam po bisach :eviltong:
na ringu faktycznie skwar ale jest sie tam stosunkowo krotko :lol:
czekajac na porownanie wladowalam sie pod namiot gdzie chyba karme sprzedawali :evil_lol:[/quote]
My też "zrobiliśmy" sobie cień, ale i tak dopiero prysznic pozwolił się odstresować :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Mamy wolne miejsce w aucie [/B](Mercedes Vito, w bagazniku pies i suka bernenczyka, czyli w gre wchodzi niecieczkujaca suka lub pies w transporterze, oczywiscie nieagresywne), lub cos malego, bo cale tylne siedzenie wolne.

Jedziemy w sobote nad ranem z Rzeszowa, powrot w niedziele wieczorem. Uprzedzam, ze w niedziele nie jestem w stanie zostac na BISy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Witaj Elitesse a w jakim hotelu masz nocleg? i jak zamawialas?[/quote]


no wlasnie nie mam bo mi odpowiedzi nie dali :placz::placz:
dzis spedzilam kilka godzin grzebiac na [URL="http://www.hotels.hu"]www.hotels.hu[/URL] ale co jakis fajny hotelik znajde dostaje odpwoeidz ze psow nie chca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Elitesse a jakie ceny w tym hotelu? bo na stronie nic nie moglam znalezc.[/quote]

na wegierskiej wersji jest cennik, cos na A sie to nazywa :roll:

ja za mokoj 2 osobowy z lazienka, klima + sniadanie place 14 000 HUF za dobe czyli nie tak zle

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']do nie majacych noclegu w Debreczynie - wlasnie wrocilam z tamtejszej krajowki i polecanm hotel campus ;)

a przy okazji sie pochwale ze moja Tess zgarnela BOG i IV BEST IN SHOW :multi::multi:[/quote]
GRATULACJE !!! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...