Jump to content
Dogomania

Agility w Tychach?


malusheq

Recommended Posts

Wydaje mi się, że oznacza to ni mniej ni więcej, jak tylko brak typowych "lekcji" agility. Nie będzie to zatem kurs, czy coś w tym rodzaju, a jedynie "oddanie do użytku przeszkód". Czyli każdy biega sobie sam i sam sobie jest instruktorem. Podkreślam jednak, że tak myślę, a nie mam takie informacje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wandalka17']Ooo to z tego co widze dużo osób będzie i samych goldenów będzie aż 3 razem z moją .

Magda - Jak Twój piesio radzi sobie z torem ?? My idziemy pierwszy raz .[/quote]

Moje piechy jeszcze na agility nie były, jutro będzie nasz pierwszy raz, ale zabieram tylko Sarkę na dobry początek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

No i całkiem OK. było! :cool3: Pogoda nam nie dopisała z początku, później przestało padać. Sara była bardzo niepewna siebie z tego powodu, że nie było przy niej Chico. Jednak na torze skupiała się na tym, co ma robić oraz na wyjadaniu smaczków, które były w tunelach... :evil_lol: :mad: Ogólnie jak na pierwszy raz jestem z Sary baaardzo zadowolona! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Swietnie było , gdyby moja nie wytarzała się w błocie . A i tak jestem z niej dumna , bardzo szybko przekonała się do tunelu .Bardzo szybko też pokonała bezbłędnie slalom , choć było bardzo wpadek , no ale to nasz pierwszy raz i uważam że jej super poszło :) Za tydzien znowu bedziemy ( jak pogoda dopisze ) .


Magda idziesz w tą niedziele na agility ??? Ostatnio było pełno psów .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...