Jump to content
Dogomania

kupno na odległość


kamila_92

Recommended Posts

zamierzam kupić yorka pod koniec kwietnia.
Znalazłam już hodowlę,ale jest ona ode mnie daleko.Chcę kupić od nich 4 miesięczną suczkę.Widziałam już na zdjęciach.Mój tato wracając z Niemiec mógłby zajechać i ją kupić.Czy warto kupować bez wcześniejszego zobaczenia na ''żywo''? Myśle że hodowla jest dobra
suczka jest po :

OJCIEC XTRA XTRA YOREX TOP TEN, MATKA FANTASY YOREX.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_92']zamierzam kupić yorka pod koniec kwietnia.
Znalazłam już hodowlę,ale jest ona ode mnie daleko.Chcę kupić od nich 4 miesięczną suczkę.Widziałam już na zdjęciach.Mój tato wracając z Niemiec mógłby zajechać i ją kupić.Czy warto kupować bez wcześniejszego zobaczenia na ''żywo''? Myśle że hodowla jest dobra
suczka jest po :

OJCIEC XTRA XTRA YOREX TOP TEN, MATKA FANTASY YOREX."

Twoj tata musi sprawdzic rodowody mamy i taty suczki, warto, zeby nie byly ze soba zbyt blisko spokrewnione, takie pieski nie musza ale moga miec slabsze zdrowie, i Twoj tata musi przeczytac u hodowcy tzw. przeglad miotu, tam jest opisane przez sedziego, czy szczeniaki mialy jakies wady, np zly zgryz dyskfalifikujacy z dalszej hodowli, niezarosniete ciemiaczko, wady konczyn itp.itd. i czy sa uprawnione do metryczki umozliwiajacej wystawianie pieska na wystawach. Jesli mieszkacie daleko od hodowcy, to mozna poprosic o wyslanie zeskanowanych rodowodow i karty przegladu miotu e-mailem. Poza tym w wieku 4 miesiecy warto wziac psiaka, ktoremu juz stanely uszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_92']dzięki za informacje

nie wiem jeszcze czy tam kupie bo znalazłam trochę bliżej.Wolałabym sama tam zajechać,może pociągiem.Poza tym znacie hodowlę "Yorki z Klasą"?
pytam bo piesek jest stamtąd[/quote]


ja niestety nie znam tej hodowli, ale rodzice suczki pochodza z hodowli top ten i yorex, a to sa z kolei znane hodowle

Wybor psa jest na kilkanascie lat zycia, bo tyle pies z nami bedzie, nie nalezy sie spieszyc, tylko spokojnie sie rozejrzec;) A nie da rady zebys po
suczke z tata sie zabrala?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...