Jump to content
Dogomania

hill's czy acana?


megi80

Recommended Posts

[quote name='Jonquil']Co do dużych granulek Hillsa. To jest akurat plus. Przyzwyczajamy psa do miękkich karm, albo do łykania małych granulek a potem narzekamy na kamień na zębach. Pies ma zęby po to, żeby gryźć! Kiedy gryzie je wolniej i mniej się dławi. Moja potrafiła mi wchłonąć nutrę i zwrócić mi cała kupkę na środku kuchni. Kiedy pierwszy raz kupiłam jej Hillsa stała nad miską i nie wiedziała co ma zrobić z tak dużymi granulkami. Już wie.
Co do koloru kupek, to moja po RC załatwiałą się na zielono i to dopiero była dla mnie niespodzianka ;-)[/quote]

Co do wielkości, mój psiak akurat od małego wcinał, nie miał problemów, ale zaznaczam ze niektóre psy nie chca jej przez to jeść.

RC - własnie się zastanawiam nad ta karma i nad Britem - ale to juz zostało opisane w innym watku.

A zielone kupki to oznaka alergii na składnik pokarmu - więc należy odstawić takowy.
Nie to ze sie wymądrzam, ale psy mam od 17 lat i miałam czas poobserwować różne reakcje ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...