Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga&Ares']udowodnij:eviltong:[/QUOTE]
patrz podpis ;)
[quote name='Justa']A sądzisz, że na czym ten 'ruch' polegał? na ty, że aparat sam dobierał krótkie czasy i duży otwór przysłony. czyli dokładnie to, co sama możesz ustawić w trybie manualnym. z tą małą różnicą, że aparat wykonuje pomiar średni, a Ty możesz ustawić tak jak chcesz (jeśli umiesz to zrobić, zdjęcie lepsze jakościowo)

Kiedyś miałam Sony W12, przyznam, że nigdy nie korzystałam z tych trybów. Manualne ustawianie to największa frajda z tego wszystkiego !

[B]bognik[/B], to prawda, teraz ładują 12mgpix w maleńką kompaktową matrycę, co wcale nie daje lepszych efektów, bo i tak wystarczyłoby te powiedzmy 6 mgpix, ale ludzie się na to łapią, bo widzą, że niektóre lustrzanki mają mniej, to ich cudowny kompakt będzie sam robił lepsze zdjęcia :roll:

[B]drzalka[/B], 1 poruszone, 2 niedoświetlone - zwiększ ISO i skróć czas !
zdjęcia Leny - na wszystkich krzywy horyzont ! zwracaj na to uwagę.
kadry ogólnie nieciekawe (np. zostawione mnóstwo wolnego miejsca nad głową psa - po co?)
gratuluję jednak konwego sprzętu i mam nadzieję, że coś fajniejszego nam niedługo pokażesz ;)[/QUOTE]

pewno masz racje tylko musze najpierw dojsc jak to zrobic :-) idzie mi TROCHE lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx'][URL]http://photos125.nasza-klasa.pl/dev221/0/267/612/0267612820.jpg[/URL]

co sądzicie o tym?? linikem dałam bo za duży ma format a nie chce mi sie zmniejszac...[/quote]
Mi sie podoba, tylko nie lubie sepii ;) Ale to tak na marginesie, bo fota imho fajna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Mi sie podoba, tylko nie lubie sepii ;) Ale to tak na marginesie, bo fota imho fajna.[/quote]

:) bardzo sie ciesze:D
chociaz cos mi wyszło:D
no ja tez nie przepadam za sepią ale to zdjecie lepiej wyglada w sepii niz w kolorze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Pisalam to odnosnie bodajze E-510, nie?

Nie wiem, gdzie dokladnie jest to w menu, na pewno jest w instrukcji, wiem, ze jest i to chyba nawet 5-ciostopniowe. Moge za to powiedziec, gdzie to jest w E-330, bo mam go 2m ode mnie ;p[/quote]

To bylo odnosnie [COLOR=red]Olympus E-510[/COLOR][COLOR=black] ale ja zrozumialam ze to sie tyczy wszystkich lustrzanek.[/COLOR]
Ja wlasnie poluje na instrukcje po polsku bo mimo iz z angielskim sobie radze to jednak ta instrukcja mnie dobija :cool1:
Czy ktos wie skad ja moge sciagnac?Chodzi o Nikona D50.

Link to comment
Share on other sites

Powinny ;) Ale czy na pewno, to nie wiem. // eh, gdzie ten cytata wlazl... FF3 jest dziwny;] [a dzis Download Day!] [quote name='kamila-dog']To bylo odnosnie [COLOR=red]Olympus E-510[/COLOR][COLOR=black] ale ja zrozumialam ze to sie tyczy wszystkich lustrzanek.[/COLOR]
Ja wlasnie poluje na instrukcje po polsku bo mimo iz z angielskim sobie radze to jednak ta instrukcja mnie dobija :cool1:
Czy ktos wie skad ja moge sciagnac?Chodzi o Nikona D50.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Na e-Bay nie, za to...
[U][URL="http://files-upload.com/files/89489/Nikon_1_.D50.instrukcja.PL.pdf.html"]http://files-upload.com/files/89489/Nikon_1_.D50.instrukcja.PL.pdf.html[/U][/URL][/quote]

3 razy probowalam,nie dziala mi ten link...:placz:Tobie dziala?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie, ale liczyłam na to, że tylko mój komp jest jakiś spaczony, bo podawali link na CyberFoto i wszystko niby było ok :lol:Więcej niestety już się chyba nie wynajdzie, bo większość to linki nieaktualne, albo ,,wyślij na e-malia" - ,,posyłam!" - ,,dzięki"...

[SIZE=1]Nikon niestety jak widzę nie ma legalnych insturkcji na internecie....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Szczerze mówiąc nie, ale liczyłam na to, że tylko mój komp jest jakiś spaczony, bo podawali link na CyberFoto i wszystko niby było ok :lol:

[SIZE=1]Nikon niestety jak widzę nie ma legalnych insturkcji na internecie....[/SIZE][/quote]

No sciagnelam tamto ale teraz nie wiem jaki program sciagnac by mi sie to otworzylo :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Ebay to przeciez tak samo.A na angielskim ebay nie znajde chyba polskiej instrukcji :diabloti:[/quote]Odnioslam wrazenie, ze nawet polski E-bay jest bardziej miedzynarodowy, po prostu. Tzn. bardzo malo osob na Allegro wysyla za granice, a na E-bayu polskim - o wiele wiecej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Bosz, wybacz, edytowałam post! :lol: Wyślę Ci link na PW.[/quote]

Ok :lol:

[quote name='dog_master']Odnioslam wrazenie, ze nawet polski E-bay jest bardziej miedzynarodowy, po prostu. Tzn. bardzo malo osob na Allegro wysyla za granice, a na E-bayu polskim - o wiele wiecej.[/quote]

No to popatrze i tam.Dzieki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...