Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='M&T']




Hej Izaa :loveu::loveu::loveu:
proszę bardzo, jak je tylko zobaczyłam, to od razu pomyślałam o tobie :evil_lol:
Mickey ucałowany, a śpiochy przesypiają wakacje :diabloti:
my też tęsknimy :placz: mój tata dzisiaj do Suwałk pojechał :cool3: :evil_lol:




[/quote]Hihi
To mogłaś jechac z nim i do mnie wpaśc
Pozdrów je ode mnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynia&Pusio']cicho tam! :cool3:
jutro beda niech sie ciesza! :razz: .[/quote]

w sumie racja :evil_lol::evil_lol:


[quote name='Izabela124.']Hihi
To mogłaś jechac z nim i do mnie wpaśc
Pozdrów je ode mnie:loveu:[/quote]

nie mogłam, bo dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj po północy :eviltong: bo gdybym wiedziała wcześniej, to już bym pewnie do ciebie dzwoniła o spotkanie :evil_lol::loveu:


[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe ta jasne wymieniasz poglądy:evil_lol:
hehe:) dobre sobie:) ale gdyby nas tu nie bylo to bys nie miała z kim ich wymieniac wiec siedź cicho:evil_lol:[/quote]

na pewno chcesz, żebym siedziała cicho....? :cool1:
:diabloti:


[quote name='Izabela124.']A tak wogle to spoxnione 100lat:multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]

dziękuję kochana :loveu::loveu::loveu:


[quote name='deer_1987']dodam juz jutro bo cos nie mam cierpliwosci dzisiaj na kompa..:angryy:[/quote]

ok, rozumiem, też tak czasem mam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']oj no nie dosłownie :evil_lol:

DOBRANOC BABUNIU:*:*
mówiłam ci juz ze wysłałam dzisiaj tą płytke i list?:D:D
ciekawe kiedy dojdzie...:)[/quote]

no to dobrze, że nie dosłownie :evil_lol:

dzięki kochana, mam nadzieję, że dojdzie jak najszybciej :loveu:

dogobranoc grillusiu :loveu:


[quote name='Martynia&Pusio']zawsze trza sie sluchac corci :loveu: :diabloti: .[/quote]

to mamusi się trzeba słuchać, a nie na odwrót :evil_lol::evil_lol:


[quote name='gordonowa']Co tam toffi :)?[/quote]

nie uwierzysz, jak to powiem, ale dzisiaj zachciało mi się iść do szkoły :diabloti:

i zaczynam myśleć, czy by w przyszłości nie pójść na zoopsychologię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']
nie uwierzysz, jak to powiem, ale dzisiaj zachciało mi się iść do szkoły :diabloti:

i zaczynam myśleć, czy by w przyszłości nie pójść na zoopsychologię :)[/quote]
Jezu, zmierz sobie temperature :crazyeye::crazyeye: :evil_lol:

Hmmm... ciekawe :) Ja tak co do odległych planów też planuję studia "zwierzęce", ale do tego jeszcze kuuuuupa czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']to mamusi się trzeba słuchać, a nie na odwrót :evil_lol::evil_lol:




nie uwierzysz, jak to powiem, ale dzisiaj zachciało mi się iść do szkoły :diabloti:

i zaczynam myśleć, czy by w przyszłości nie pójść na zoopsychologię :)[/quote]
Jak ja bym sie ciebie sluchala to bym daleko nie zaszla :diabloti::evil_lol: .



ło Jezu Tofiś!. wez jakieś leki !. szkoły ci się zachciało .. zobaczysz ze jeszcze nie raz ci się odechce ;P . !

A ja sie w trace do tematu :eviltong: . Tez mysle o studiach zwierzecych :multi:!.
Ale jak to powiedziala Asia: do tego jeszcze kuuuuupa czasu [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']to mamusi się trzeba słuchać, a nie na odwrót :evil_lol::evil_lol:




nie uwierzysz, jak to powiem, ale dzisiaj zachciało mi się iść do szkoły :diabloti:

i zaczynam myśleć, czy by w przyszłości nie pójść na zoopsychologię :)[/quote]
Jak ja bym sie ciebie sluchala to bym daleko nie zaszla :diabloti::evil_lol: .



ło Jezu Tofiś!. wez jakieś leki !. szkoły ci się zachciało .. zobaczysz ze jeszcze nie raz ci się odechce ;P . !

A ja sie wtrace do tematu :eviltong: . Tez mysle o studiach zwierzecych :multi:!.
Ale jak to powiedziala Asia: do tego jeszcze kuuuuupa czasu [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Jezu, zmierz sobie temperature :crazyeye::crazyeye:
:evil_lol:

Hmmm... ciekawe :) Ja tak co do odległych planów też planuję studia "zwierzęce", ale do tego jeszcze kuuuuupa czasu ;)[/quote]

No co, nie można chcieć iść do szkoły? :diabloti:

niby kupa czasu, a nawet się nie obejrzysz, jak już liceum będziesz kończyć :eviltong:


[quote name='Martynia&Pusio']Jak ja bym sie ciebie sluchala to bym daleko nie zaszla :diabloti::evil_lol: .



ło Jezu Tofiś!. wez jakieś leki !. szkoły ci się zachciało .. zobaczysz ze jeszcze nie raz ci się odechce ;P . !

A ja sie w trace do tematu :eviltong: . Tez mysle o studiach zwierzecych :multi:!.
Ale jak to powiedziala Asia: do tego jeszcze kuuuuupa czasu [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] .[/quote]

Uwaga, bo przyjdzie foch za takie odzywki, młoda damo! :mad: :diabloti:

na pewno mi się odechce, ale na początku roku zawsze jestem optymistką :evil_lol:

jejciu, wszystkie myślimy o zwierzęcych studiach :multi: ale ja na pewno nie chcę iść na weterynarię, a niestety wszystko co z psami jest to się wiąże z tym kierunkiem :(


a ja teraz lecę spać :)

dogobranoc kochane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']No co, nie można chcieć iść do szkoły? :diabloti:

niby kupa czasu, a nawet się nie obejrzysz, jak już liceum będziesz kończyć :eviltong:






dogobranoc kochane :loveu:[/quote]
Może chcesz zimny okład? :evil_lol:
Wiem, wiem, ale już się przyzwycziłam aby mówić kupa czasu bo każdy komu powiem o moich planach na przyszłość się wyśmiewa ze mnie :placz:

no papa tofiś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']

Uwaga, bo przyjdzie foch za takie odzywki, młoda damo! :mad: :diabloti:

na pewno mi się odechce, ale na początku roku zawsze jestem optymistką :evil_lol:

jejciu, wszystkie myślimy o zwierzęcych studiach :multi: ale ja na pewno nie chcę iść na weterynarię, a niestety wszystko co z psami jest to się wiąże z tym kierunkiem :(


a ja teraz lecę spać :)

dogobranoc kochane :loveu:[/quote]
Odezwala sie dorosla :diabloti: . Przeciez wiesz ze zartuje :loveu: . Lubie sobie pozartowac ... nic nie poradze ze mam taki charakter :eviltong: .
:multi: . Ja sie nie nadaje na weteryniarza ..
1. gdybym miala zaszczepic zwierzaka nigdy w zyciu nie wbilabym mu igly do skóry !
2. gdybym zobaczyla duza ilosc krwi padlabym na miejscu!
ogólnie Nie nadaje sie :eviltong:

Ja zaraz tez lece .. :) musimy sie wyspac na jutrzejszy spacerek :p .
Dogobranoc Mamciu :loveu: . Do zobaczenia jutro !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A kiedy będą jakieś fotki?[/quote]

Dzisiaj :cool3::cool3:


[quote name='Martynia&Pusio']Odezwala sie dorosla :diabloti: . Przeciez wiesz ze zartuje :loveu: . Lubie sobie pozartowac ... nic nie poradze ze mam taki charakter :eviltong: .
:multi: . Ja sie nie nadaje na weteryniarza ..
1. gdybym miala zaszczepic zwierzaka nigdy w zyciu nie wbilabym mu igly do skóry !
2. gdybym zobaczyla duza ilosc krwi padlabym na miejscu!
ogólnie Nie nadaje sie :eviltong:

Ja zaraz tez lece .. :) musimy sie wyspac na jutrzejszy spacerek :p .
Dogobranoc Mamciu :loveu: . Do zobaczenia jutro ![/quote]

No starsza od ciebie :evil_lol::evil_lol:
wiem, córcia, wiem, my to takie żartownisie :loveu:
a wetem dokładnie z tego samego powodu nie mogłabym zostać :eviltong:

Za dwie godzinki się spotykamy :cool3::loveu::loveu:


[quote name='gordonowa']Może chcesz zimny okład? :evil_lol:
Wiem, wiem, ale już się przyzwycziłam aby mówić kupa czasu bo każdy komu powiem o moich planach na przyszłość się wyśmiewa ze mnie :placz:

no papa tofiś :loveu:[/quote]

Nie, dziękuję, obejdzie się bez :evil_lol:
Czemu się wyśmiewają? :mad: Chociaż ze mnie też się wyśmiewają, ale nie z powodu wieku [bo teraz to każdy się mnie pyta co chcę robić w przyszłości :shake:] tylko uważają, że robię ogromny błąd kierując się w stronę zwierząt, bo z tego nie da się wyżyć... ciągle to słyszę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...