Jump to content
Dogomania

2XCACIB Bratyslawa 16. 08. 2008 a 17. 08. 2008


Olka_Olga

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='AlaNowak']Ja nocowałam w schronisku mlodziezowym blisko wystawy. Dziwnie tam było, jak w schronisku, jak to młodzież- poniszczyła to trochę, ale ja na jedną noc.... i są pokoje z łazienką;)[/quote]


daj namiary na to schronisko bo my tak na 90 % wybieramy sie razem ze znajomymi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']bardzo mi przykro :( natomiast ja juz mam stały skład w samochodzie :(( ale moze ktos inny będzie miał miejsce :lol:[/quote]

bardzo by bylo fajnie jakby ktos mial- ale niestety nic ostatnio nie mozemy znalezc :( jednak gdyby ktos mial miejsce- ja chetnie sie wybiore, oczywiscie z dolozeniem sie do kosztow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']My jak co roku meldujemy się obowiazkowo ;)[/quote]

Musiałku z tego co sie doczytalam to zgloszenie wysyła sie tylko poczta ? Napisz mi czy bardziej opłaca sie zapłacić na wystawie czy przeslać pieniążki przelewem ? Pisza tez ,ze zabronione jest używanie kosmetykow - to prawda czy tylko straszą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Fajna wystawa:) TYlko trzeba pamiętać, że sędziowanie w tym kraju rozpoczyna się od godziny 9!!!
Mu będziemy na 100%:cool3:[/quote]

Na pewno od 9? Na tej ulotce wystawowej umieszczonej tu w linku od [U]dorotal[/U] jest napisane, że przjmowanie psów od 7", a ocenianie od 10" do 14:30 .. to jak w końcu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Musiałku z tego co sie doczytalam to zgloszenie wysyła sie tylko poczta ? Napisz mi czy bardziej opłaca sie zapłacić na wystawie czy przeslać pieniążki przelewem ? Pisza tez ,ze zabronione jest używanie kosmetykow - to prawda czy tylko straszą ?[/quote]


hja do tej pory zawsze wysyłałam przekazem pocztowym a zgloszenia mailem - chyba ze tym razem cos sie zmieniło wiec zgloszenia poczta i pieniązki też :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...