Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='agnethka']lepiej późno niż wcale :diabloti:[/quote]

no niby tak:evil_lol:

[quote name='justysiek']bez skojarzen:evil_lol:[/quote]

.................:siara::diabloti:

[quote name='klaudia&Manta']I co , i co ? Już mam :multi:


A avatarek jest super ! :)[/quote]

no pewnie ze juz mamy.....:evil_lol:
Dzieki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz: też zauważyłam awatarek :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:mdrmed:..............sama nie wiem dlaczego tak pozno se wstawilam:cool3:

[quote name='Tengusia']no ja tez widze avatorek super super a szczegolnie te czerwone szeleczki :mdrmed:[/quote]

ach te szeleczki:loveu::mdrmed:

Doberek cioteczki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Dobry :diabloti:...chociaż bardzo pochmurny ...[/quote]

Ano pochmurny tu tez:diabloti:

[quote name='agnethka']ściema Lila - a ja dzisiaj będę się uczyć na egzaminy :cool3:[/quote]
'
Siema Aga:diabloti:

To jak Wy tak o szkole,to wlasnie wrocilam z takowej:evil_lol:


Vesper sama sie wypuszcza z klatki:mdleje:,2 dni temu myslalam ze Bullit jej pomaga ale nie!Bo On to grzeczny jess:loveu:Dzis ja podpatrzylam :cool3::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a co to za problem dla staffika wyjść z klatki :evil_lol:[/quote]

okazuje sie ze nie ma:evil_lol:

[quote name='Vectra']pisałam Ci kiedyś , do klatki obowiązkowe są kłódki :diabloti:[/quote]

no tak ale u Ciebie duze swinki wypuszczaja male a u mnie sucz sie sama otwiera,Bullitek mowi jej nie!:diabloti:czy cos sie zmienilo?:lol:

[quote name='agnethka']były kłódki! :placz:
ja mam demony, a nie psy :diabloti:[/quote]

jak kiedys pisalas wszystko kwestia wychowania:eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']


jak kiedys pisalas wszystko kwestia wychowania:eviltong::diabloti:[/quote]

i to podtrzymuje - a klatke rozwaliła Elita, a nie Arwena :diabloti: a jak zapewne wiesz wzięliśmy ją jak miała już rok życia za sobą, a teraz naprawiamy błędy wychowawcze poprzedniego właściciela :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doberek :)
[URL]http://images41.fotosik.pl/13/e5bc8c026acf9b66.jpg[/URL]:loveu::loveu: śliczne cudowne urocze i az brak mi słow zeby określic jaka piekna parka:loveu::loveu::loveu: Mała jest nieziemsko piekna :loveu: i rośnie strasznie szybko :cool3: i z tego co czytałam jest niezle sprytna, bestijka :evil_lol:

Pozdrawiamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']i to podtrzymuje - a klatke rozwaliła Elita, a nie Arwena :diabloti: a jak zapewne wiesz wzięliśmy ją jak miała już rok życia za sobą, a teraz naprawiamy błędy wychowawcze poprzedniego właściciela :evil_lol:[/quote]
e tam , Klamka też miała rok , zero wychowania , zero ogłady , po przejściach , a dmucha jak w zegarku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']e tam , Klamka też miała rok , zero wychowania , zero ogłady , po przejściach , a dmucha jak w zegarku :eviltong:[/quote]

dmucha :lol:
nie no Elita jest bardziej posłuszna od Arweny, narzekać na nią nie mogę ;)
w zasadzie to się zastanawiam jak wpłynąć na tego szczyla :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']i to podtrzymuje - a klatke rozwaliła Elita, a nie Arwena :diabloti: a jak zapewne wiesz wzięliśmy ją jak miała już rok życia za sobą, a teraz naprawiamy błędy wychowawcze poprzedniego właściciela :evil_lol:[/quote]

no tak wszystko co nie teges to na Ellitke:placz::diabloti:

[quote name='kiti7']Doberek :)
[URL]http://images41.fotosik.pl/13/e5bc8c026acf9b66.jpg[/URL]:loveu::loveu: śliczne cudowne urocze i az brak mi słow zeby określic jaka piekna parka:loveu::loveu::loveu: Mała jest nieziemsko piekna :loveu: i rośnie strasznie szybko :cool3: i z tego co czytałam jest niezle sprytna, bestijka :evil_lol:

Pozdrawiamy :multi:[/quote]

Witaj Kiti
No bestyjke mam sprytna:evil_lol:

[quote name='Vectra']e tam , Klamka też miała rok , zero wychowania , zero ogłady , po przejściach , a dmucha jak w zegarku :eviltong:[/quote]

z predkoscia Klemki to moze jak w stoperze sportowym?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...