Jump to content
Dogomania

Gliwice Acana Junior Large Breed


*Daria*

Recommended Posts

Witam !
Czy ktoś orientuje się gdzie w Gliwicach można kupić karmę Acana Junior Large Breed na wagę ?
Jeżeli znacie jakiś sklep zoologiczny w którym ta karma jest to dajcie mi znać.

Potrzebuje trochę tej karmy na spróbowanie zanim kupie cały worek 15 kg. Kiro jest dosyć wybredny i jest duże prawdopodobieństwo, że mu nie zasmakuje i kupa kasy by poszła w błoto...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zobacz na Zygmunta Starego w zoologu, w połowie drogi jakoś jest ten sklep, przed pogotowiem (ma szyld wędkarski bardzo widoczny ale to normalny sklep ze wszystkim).
Sama tam kiedyś acane kupowałam, ale głowy nie dam uciąć czy mają ten rodzaj co chcesz. Znajdź numer w internecie i zadzwoń, zapytaj.
Owocnych poszukiwań życzę! :)

Link to comment
Share on other sites

sklep jest prawie naprzecic ul. krolowej bony a na tej ulicy bylo keidys kolegium jezykowe czy cos takiego..

trzeba isc od rynku w strone spzitala wojskowego prawa strona mijajac LO5prosto i prosto i bedzie uliczka.. i za ta uliczka kawalek dalej jest sklep... jeszcze przed pogotowiem.. nie sposob nie znalezc;p

Link to comment
Share on other sites

10zł 70gr :) W sumie to można powiedzieć, że dosyć tanio, bo kupując worek 15kg na allegro wychodzi kg po ok 10 zł 20gr. Tylko 50 gr różnicy na kilogramie :)

Na razie nie wiem, czy Kiro by mi to jadł. Dałam mu trochę do miski i zjadł wszystko, ale nie wiadomo jak to będzie, gdy tej karmy będzie więcej. Takie małe ilości to on z samej ciekawości zjada ;)
No ale jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...