Jump to content
Dogomania

Czym karmicie swoje psiaki???


magia

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lapidło dostaje rojala z dodatkami, czyli jakieś gotowane serduszka indycze, czy wołowe, albo serek żółty, albo coś innego i rano parę kropli oliwy z pestek zielonych winogron (na błyszczącą sierść) dostaje też witaminki, ale jakie to mogę dopisać ale dopiero w domu. Witaminki specjalnie polecane przez hodowcę, bardzo dobre dla bulowatych.

Link to comment
Share on other sites

Max na royala sie wypiął, eukanuba też mu nie idzie troche chrupnie frolika (chyba dla tego że to jakas odmiana po royalu), woli mięcho wołowe, świerze kości też wołowe, warzywka, owocki, paszteciki, piersiątka kurzence i uprzedzając pytanie - konsystencja kupki OK :D . Ostatnio przybiera na masie po 0,6 kg/tydz.

Link to comment
Share on other sites

To zależy od "smaku" psa. Moje dizewczynki wolały Acanę, natomiast Bewi Dog nie chciały tknąć. Najlepiej postaraj się o próbki obu karm, nasyp do misem i zabacz, którą chętniej je.

Ja teraz karmię Biomilem - starszej kupiłam Adult Medium a Maleństu Junio Medium. Ale maleństwo swojej karmy nie chce nawet tknąć :cry: , tylko opycha się karmą dla dorosłych. Nwet jak w jednej misce zmieszam obie karmy to wybierze Adult, natomiast Juniora zostawi.

Trudno więc cokolwiek doradzać - sam musisz spróbować, co twojemu psiaczkowi będzie bardziej smakowało. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Mój Oscar to okropny Tadek Niejadek,przeszliśmy szereg suchych karm od Royala,Eukanuby itd,żadnej Oscar nie jadł z entuzjazmem,miałam tego nie jedzenia i grymaszenia dość,i zaczełam go karmić domowym jedzeniem.Po 2 latach widzę różnicę w żywieniu karmą od producentów a domową.Oscar ma super kondychę,nie chorował mi i ma zdrową skórę i bardzo lśniącą sierść,no i oczywiście przestał prawie grymacić.

Jak by Ktoś z Was też chciał też karmić pupilka domowy jedzeniem,to zdradzę czym karmię mojego Syneczka:
ryż pełnoziarnisty,warzywa-marchew,burak i odrobinka ugotowanej białej kapusty oraz mięso-wołowina na zmianę z drobię.I raz na 14 dni zamiast mięsa łosoś,co jakiś czas ugotowane jajko,biały ser,a do obgryzania gicz cielęca.I żadnych przypraw,tylko odrobinka soli do smaku.
Wszystko ma Synek gotowane,dostaje profilaktycznie witaminy i preparat na stawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...