Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Gaudi

Maria Bruska (PL)

Recommended Posts

[quote name='alice101']corsiaczka choc w sumie tez nie wiem czy az tak bardzo wymagane czy nie:diabloti:[/quote]

albo cos jest wymagane albo nie. nie moze byc az tak bardzo wymagane :razz: przeczytaj wzorzec to sie dowiesz.

Majka Bruska, to najlepszy Sędzia Kynologiczny w Polsce!!! Jest konkretna, spokojna, nieprzekupna, nie idzie na żadne układy- jeśli wasz Pies jest tego warty- na pewno wygra! Jest to Osoba, która zawsze uzasadnia swój wybór- szanuje wystawcę, jak i Jego psa!
Wszystkim, którzy nie oczekują kantów- serdecznie polecam Tą Sędzię!
Pozdrawiam,

Naszego molosa też oceniała ta Pani, bardzo miła, długo i dokładnie uzasadniała opis, ogólnie bardzo sympatyczna. Pies wystawiany pierwszy raz, klasa młodzieży. Ładnie się ustawił, pobiegł, dał obmacać - drugie mielsce. Zaznaczę w tym miejscu, że lokata kompletnie nie jest dla mnie problemem, w końcu było to kilka lat temu :) Zastanawiający jest dla mnie jedynie fakt, że pierwszą lokatę i Zw. Młodzieży dostał pies, który pobiegł ładnie, nie powiem... prezenter ustawiał go przez 5 min zanim ten jako tako stanął, nie dał się obmacać, ale już pomijając elementy zachowania: pies zaczynając w kl. młodzieży był już na granicy wzorca (wzrost), zero mięśni a do tego niezbyt przypominający przedstawiciela swojej rasy.